Çalışmak İsteyen Arkadaşlar / Satış Temsilcisi

Başlatan cgr, 13 Ağustos 2011, 17:20:42

« önceki - sonraki »

cgr

Arkadaşlar, ekibimizde ( TURKCELL SUPERONLINE ) çalışmak üzere Satış Temsilcisi arıyoruz.

MAAŞ + PRİM + YOL + YEMEK + SiGORTA

CV göndermeniz bize biraz daha kolaylık sağlayacaktır. Ulaşmak isteyenler için mail adresim ve telefonum;

CAGRI.KAHYA@bayi.superonline.net

0 530 231 84 24

sadece55

Burak

Turkcell - Superonlıne- Digiturk hep aynı değil mi ? Öyle biliyorum ben.

cgr

Alıntı yapılan: Burak - 15 Ağustos 2011, 09:01:48
Turkcell - Superonlıne- Digiturk hep aynı değil mi ? Öyle biliyorum ben.

Aynen, hepsi Çukurova grubuna bağlı. Ben de bölüm değiştirdim.

Çalışmak isteyen arkadaşlar veya etrafınızda çalışmak isteyen eşiniz,dostunuz varsa haberdar edin :)

Serkan

maaşı filan yazarsan daha iyi olur arkdaşlar için cgr  (=

sadece55

Burak

Aslında şu sigorta işi aslında ülkemizin çok büyük bir ayıbı . Sigorta insanlara lütufmuş gibi sunuluyor. İnsanlar deneme süresi vs.kandırılıyor. Devlet şikayet et diyor. Adam patronunu nasıl şikayet etsin. Devletin bu işin bir kolay yolunu bulması gerekiyor. İşverene yükü de fazla çünkü sigortanın iki ucu b.klu değnek  :( :( :(

Serkan

Alıntı yapılan: Erdinc - 16 Ağustos 2011, 17:51:41
Cagri para mara vermez yahu

verir verir işe girdikten sonra çok değişti kardeşim benim ( =

cgr

Alıntı yapılan: Serkan - 16 Ağustos 2011, 19:05:43
verir verir işe girdikten sonra çok değişti kardeşim benim ( =

Maaşı ben vermiyorum tabiiki de :)  Asgari ücret arkadaşlar :) üstüne satış yaptıkça prim alacaksınız.

özkan

Muhasebede yetiştirilmek üzere genç elemanlar aranıyor arkadaşlar.Acil  ;)

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Burak - 16 Ağustos 2011, 17:55:34

Aslında şu sigorta işi aslında ülkemizin çok büyük bir ayıbı . Sigorta insanlara lütufmuş gibi sunuluyor. İnsanlar deneme süresi vs.kandırılıyor. Devlet şikayet et diyor. Adam patronunu nasıl şikayet etsin. Devletin bu işin bir kolay yolunu bulması gerekiyor. İşverene yükü de fazla çünkü sigortanın iki ucu b.klu değnek  :( :( :(

benim geçen sene çalıştığım bir firmada deneme süresi adı altında ilk 20 gün sigortam yapılmadı. o günler içinde tesadüfen sigorta denetlemeye geldi ve firmaya 6 bin tl. ye yakın ceza kesti  :D aslında cezalar caydırıcı ama nedense hala sigortasız işçi çalıştırmaya yeltenebiliyorlar.

55.hakan

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 22 Ağustos 2011, 18:15:45
benim geçen sene çalıştığım bir firmada deneme süresi adı altında ilk 20 gün sigortam yapılmadı. o günler içinde tesadüfen sigorta denetlemeye geldi ve firmaya 6 bin tl. ye yakın ceza kesti  :D aslında cezalar caydırıcı ama nedense hala sigortasız işçi çalıştırmaya yeltenebiliyorlar.
Samsun'un kanayan yarası kurumsal olmayan ve düşünmeyen bir ton firma sahibi ve çalışanın az parayla ne kadar kanını emebilirsem o kadar iyidir mantığı.

sadece55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 22 Ağustos 2011, 20:33:09
Samsun'un kanayan yarası kurumsal olmayan ve düşünmeyen bir ton firma sahibi ve çalışanın az parayla ne kadar kanını emebilirsem o kadar iyidir mantığı.

Bu olay sadece samsunda yok ki...Mesela yukarıda fatihin anlattığı olay bizzat sanayinin kalbi Bursa dan yaşanmış bir hikaye