Samsunlu Polisimiz Şehit Oldu

Başlatan kuzey55, 04 Mayıs 2011, 19:16:36

« önceki - sonraki »

europe_55

Alıntı yapılan: Ekrem55 - 04 Mayıs 2011, 19:35:25
Allah rahmet eylesin  tüm Türkiye'nin ve ailesinin başı saolsun  :(

kumköylü ahmet

ALLAH Rahmet Eylesin Tum Turkiyenin ve Ailesinin Basi Sagolsun

cany

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun

masbene

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

55erhan55

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

binikalamadım

Allah rahmet eylesin

pkk Türkiye'yi gaza getirmek için Karadeniz'e kafayı taktı galiba ...

5trawberry

Haberturk'te izledim bu akşam.
Samsun ve Sinop a sızmışlar gruplar halinde.

FaTiH_HaN

Sonuna Kadar 55

allah rahmet eylesi mekanı cennet olsun.

Pergani 55

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

lucarelli

Geçenlerde TV'de polisimizi şehit eden teröristin Kastamonu kırsalında çıkan çatışmada öldürüldüğünü haberini görmüştüm.  Beter olsun pislikler.

King Of The North

Aynı haberi ben de izledim ama öyle haber yapıyorlar da o polisimizi şehit edenlerin orada öldürüldüğü ne malum, bunlar numara bence, sadece halkı rahatlatmak için, bak intikam alındı mesajı vermek için kurgulanmış durumlar olduğunu düşünüyorum.

lucarelli

AlıntıFLAŞ!.. FLAŞ!.. Hain saldırıya katılan terörist teslim oldu

AA
--------------------------------------------------------------------------------

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ın Kastamonu'daki mitinginden dönen Ak Parti ve Başbakalık görevlilerinin konvoyuna düzenlenen bombalı saldırıda 1 polisi şehit eden, 1 polisi de yaralayan PKK'lı teröristlerden biri güvenlik güçlerine teslim oldu.

Ilgaz Dağı eteklerinde 4 Mayıs'ta düzenlenen saldırıdan sonra kaçan teröristlerden Cihan T., bugün bölgede operasyon düzenleyen güvenlik güçlerine silah ve techizatı ile birlikte teslim oldu.

28 Mayıs'ta düzenlenen operasyonda da 1 terörist ölü olarak ele geçirilmişti.

Ilgaz Dağı eteklerinde PKK'lı teröristlerin saldırısında Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü'nde görevli evli ve 1 çocuk babası 34 yaşındaki Recep Şahin şehit olurken, meslektaşı olan evli 2 çocuk babası 40 yaşındaki Metin Kuş ise yaralanmıştı.

Kaynak: www.gazetevatan.com

ahmetsefa55

07 Haziran 2011, 17:51:55 #43 Son düzenlenme: 07 Haziran 2011, 23:09:31 ahmetsefa55
şimdi bu onun bunun çocuğu idamdan başka neyi hakediyo ? şu idam cezasını tekrardan getirmek şart !

King Of The North

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 07 Haziran 2011, 17:51:55
şimdi bu onun bunun çucuğu idamdan başka neyi hakediyo ? şu idam cezasını tekrardan getirmek şart !

2-3 sene yatar, pişmalık yasasından faydalanır, çıkıca iş sahibi olur ne olacak bu ülkede başka.