BURGER KİNG Yeniden Samsun'da

Başlatan berusa55, 07 Aralık 2010, 21:52:37

« önceki - sonraki »

Ayberk

Alıntı yapılan: Serkan - 08 Aralık 2010, 16:01:18
Başlığı ; yemek teklifi yapılmaması gereken yazarlar diye değiştirsek  (  =
:D :D

kalptenþimþek

08 Aralık 2010, 18:31:22 #46 Son düzenlenme: 08 Aralık 2010, 18:32:58 kalptenþimþek
Alıntı yapılan: edmontdante - 08 Aralık 2010, 14:48:15
Peki Anatolia"daki sarışın mavi gözlü Ebru"yu da hatırladın mı kardeşim : ))
Hatırladım abi.. herkes menüsünü elden takip ederken adidas eşofmanlı biririsine servis yapan sarışın kızdan bahsediyorsun..Adının Ebru olduğunu da 20 yıl sonra senden öğrendim şimdi.. :)

sadece55

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 08 Aralık 2010, 15:57:50
yapma abi beni gördün işte, bu tiple (1,67 boyla 57 kiloyla) 12-13 dilim rahat yiyorum o da çok aç değilken :P

Benim de böyle tanıdığım çok arkadaşım var-gizli forvetler- :D :D Pizza hut batırma potansiyeli yüksek bir şehiriz :D

Kardeşim zaten bende burağa espri yapmıştım :) O gün bende tam karşısında oturuyordum 2 tabak çorba içip 14 dilim büyük boy pizzayı götürmüştüm :) Ertesi gün haksız rekabet olmasın diye başka bir alışveriş merkezinde ki pizza hut'a gitmiştik :)

Sercan

Alıntı yapılan: emre55 - 08 Aralık 2010, 13:30:40
burger king'in burgerleri çok güzel gerçekten de.bu bayramda sormustum samsun'da var mı diye süper olmuş.yerken hep aklıma how i met your mother'ın hamburgerlerle ilgili bir bölümü var o aklıma gelir  :D

Şu üniversitedeyken gitikleri ama daha sonra bulamadıkları yeri mi diyorsun? O bölüm çok iyiydi ya :) :)

Ayberk

Alıntı yapılan: Erdinc - 08 Aralık 2010, 18:42:40
Kardeşim zaten bende burağa espri yapmıştım :) O gün bende tam karşısında oturuyordum 2 tabak çorba içip 14 dilim büyük boy pizzayı götürmüştüm :) Ertesi gün haksız rekabet olmasın diye başka bir alışveriş merkezinde ki pizza hut'a gitmiştik :)

Hepimiz sağlammışız abi gerçekten de  ;) ;D

Burak

Yemekteyiz samsunspor.biz  ;D ;D ;D ;D     Pizza hut Samsun'da bataaaaarrrrr . 12-13 dilim işini daha önce 3 kere yaptım  2 si erdinçle olmak üzere öndende 2'şer tabak çorba . ama iddiaya girersek 20'ye kadar yolu var  :P :P :P

Serkan

YaşarDoğu

Fast  Food kültürüne bi türlü alışamadım . Nedense tuhaf geliyor bana..Yalnız bayaa boğazına düşkün cemiyetmişiz, afiyet olsun :)

Samsunumuzada hayırlı olsun.

berusa55

17 Mart 2011, 05:50:23 #53 Son düzenlenme: 17 Mart 2011, 05:56:15 berusa55
Açılışı yarın ya da Cumartesi günü...

celebi

burger kıng bahane SAMSUNUM şahane  >l< >l< >l<

kalptenþimþek

çelebi hazretleri, profilindeki resmin orjinal linkini gönderebilirmisin sana zahmet..

celebi

abi ben onu maç fotosundan alıp fotoyu kesip biçimlendirdim. özel bir linki yok yani. ama yinede atayım sana abi.

Tufan

kırmızı tabelasıyla Haşetin köşeye çok yakıştı her ne kadar burger mc kültüne karşıda olsam bu sefer kapatıp gideceklerini düşünmüyorum 8-9 liraya menüleri var 2 al 1 öde falan var turkcell'lire bakalım Beyaz Evi, Çalıkuşunu nasıl etkileyecek bu durum.
o değilde bi pizzahutla kfc açamadılar Samsun'a Bulvar AVMye bekliyorum kova yapmak istiyorum :)

sadece55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 08 Aralık 2010, 19:36:49
Fast  Food kültürüne bi türlü alışamadım . Nedense tuhaf geliyor bana..Yalnız bayaa boğazına düşkün cemiyetmişiz, afiyet olsun :)

Samsunumuzada hayırlı olsun.

Abi senin bu göbekcik nerden geliyor o zaman  :D :D

babasamsunlu

GÖBEKCİK Mİ... AYIP AYIP..
SÜLÜNÜN O ŞAŞALI GÖBEĞİNE GÖBECİK DEMEK BENCE BİRAZ HAKSIZLIK  :P :P :-* :-*