BURGER KİNG Yeniden Samsun'da

Başlatan berusa55, 07 Aralık 2010, 21:52:37

« önceki - sonraki »

millwall

steak house menü.
evimi yakarım : )

lucarelli

Hadi hayırlı olsun, dönerin yerini tutamaz ama idare eder işte

Tufan

burger mc hikaye gerçi 24 saat açık olurlarsa süper olur bizede sabahlarken oturmaya yer çıkar :)
şiddetle pizza hut istiyorum !!!

Serkan

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 08 Aralık 2010, 00:32:54
burger mc hikaye gerçi 24 saat açık olurlarsa süper olur bizede sabahlarken oturmaya yer çıkar :)

maçlara menü ile gideriz artık  (=

brigand

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: brigand55 - 08 Aralık 2010, 01:52:06
forza KFC !!!  forza kova !!!
kova yaa hıcbıseye degısmem :d forza kfc  >l< >l< >l<

SSBiz Gençlik

Dartagnan

heeee isin yoksa oraya kadar yürü dur :)

Burak

08 Aralık 2010, 10:51:19 #23 Son düzenlenme: 08 Aralık 2010, 10:53:55 Burak
Ulan keşke başka birşey isteseydim .  :P :P :P :P   Şehirdışına çıktığımda heryerde yana yana Burger King arıyorum yemek yemek için :)  ranch sos diyorum başka birşey demiyorum .  naneyi yedik 120 kilo olurum artık ben  ;D ;D ;D

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 08 Aralık 2010, 00:32:54

olum pizza hut Samsun'da iflas eder.  Bir bir oturuşta bayanlar dahil sabahları 3-4 kıymalı pide yiyebilecek kapasitede bir şehiriz  :D :D :D yada Samsun'a sınırsız menü koymazlar  ben 12 dilimden aşağı kalkmam mesela   ;D ;D ;D ;D

lucarelli

Alıntı yapılan: Burak - 08 Aralık 2010, 10:51:19
Ulan keşke başka birşey isteseydim .  :P :P :P :P   Şehirdışına çıktığımda heryerde yana yana Burger King arıyorum yemek yemek için :)  ranch sos diyorum başka birşey demiyorum .  naneyi yedik 120 kilo olurum artık ben  ;D ;D ;D

olum pizza hut Samsun'da iflas eder.  Bir bir oturuşta bayanlar dahil sabahları 3-4 kıymalı pide yiyebilecek kapasitede bir şehiriz  :D :D :D yada Samsun'a sınırsız menü koymazlar  ben 12 dilimden aşağı kalkmam mesela   ;D ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D

sadece55

Alıntı yapılan: Burak - 08 Aralık 2010, 10:51:19
Ulan keşke başka birşey isteseydim .  :P :P :P :P   Şehirdışına çıktığımda heryerde yana yana Burger King arıyorum yemek yemek için :)  ranch sos diyorum başka birşey demiyorum .  naneyi yedik 120 kilo olurum artık ben  ;D ;D ;D

Abartma la 12 dilim hangi insan oğlu yer hele büyük boy ise :P :P

Serkan

Burak

Alıntı yapılan: Erdinc - 08 Aralık 2010, 12:46:07
Abartma la 12 dilim hangi insan oğlu yer hele büyük boy ise :P :P

sen ben emin ferit  :P :P :P :P

sadece55

O hakkaten insan işi değildi belki de fizibilite çalışması sonuncunda buranın rantabl olmadığını çözdüler ve ondan açmıyorlar :)

emre

burger king'in burgerleri çok güzel gerçekten de.bu bayramda sormustum samsun'da var mı diye süper olmuş.yerken hep aklıma how i met your mother'ın hamburgerlerle ilgili bir bölümü var o aklıma gelir  :D