Atomum Taze, Almayan Kepaze

Başlatan mehmet yılmaz, 19 Mart 2009, 21:48:06

« önceki - sonraki »

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Mart 2009, 21:48:06

-Hayır... Hayır Nalan. Düşündüğün gibi değil. Benim babam fabrikatör aslında. Seni saraylarda yaşaticim... Pembe panjurlu bir evimiz olacak... deseniz de kız için bir atomcu parçasısınızdır artık!
Zalim kız, ne var bunda? Çocuk atom mühendisi olamamışsa da atomla ilgili çalışmalar yapmış işte. Ayıptır be!..

bu hikaye gerçekten çok içten ve bizdenb olmuş ellerine sağlık.Benim asıl öğrenmek istediğim abi böyle bir olay yaşandımı elinde atom varken sevdiğin kızı gördün mü yoksa özele girmeyelim diyerek konuyu kapatacakmısın :P

mehmet yılmaz

21 Mart 2009, 12:50:42 #16 Son düzenlenme: 21 Mart 2009, 12:52:30 samsuni
Alıntı yapılan: iak5529 - 20 Mart 2009, 23:45:08
bu hikaye gerçekten çok içten ve bizdenb olmuş ellerine sağlık.Benim asıl öğrenmek istediğim abi böyle bir olay yaşandımı elinde atom varken sevdiğin kızı gördün mü yoksa özele girmeyelim diyerek konuyu kapatacakmısın :P

:)

Yazarın her yazdığı başından geçseydi, ohoooo..... Açık söyleyeyim böyle bir durumla karşılaşmadım ama karşılassadım da herhalde,

a) Tezgah arkadaşın, iki dakka bak dedi
b) Ben de sana olan aşkımı göstermek için, sevdiğini bildiğim için bir tepsi atom aldım geldim
c) Seni saraylarda yaşatmak için ticarete en alttan başladım
d) Kız senin ne işin var sokakta bu satte, kırarım bacaklarını ha...

diyerek bir kontraatak yapabilirdim. Ama olmadı böyle birşey.

Başka sorusu olan?  ;D

edmontdante

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Mart 2009, 12:50:42

Yazarın her yazdığı başından geçseydi, ohoooo..... Açık söyleyeyim böyle bir durumla karşılaşmadım ama karşılassadım da herhalde,

b) Ben de sana olan aşkımı göstermek için, sevdiğini bildiğim için bir tepsi atom aldım geldim

Başka sorusu olan?  ;D

ben cevabımı aldım teşekkür ederim ;D

hala kızı

Mükemmel bir paylaşım olmuş.

Bu arada 1 tane olsa da yesem :(

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Mart 2009, 12:50:42

Başka sorusu olan?  ;D

ya hocam bu ne edebiyat. benim bir soru olacak ahududulusu bulunur mu bu atomun

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 22 Mart 2009, 01:26:27
ya hocam bu ne edebiyat. benim bir soru olacak ahududulusu bulunur mu bu atomun

Turuncu boya kat Portakallı diye yuttur :)
Ahududuya uygun bir renk de uydurulr evelallah...

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Mart 2009, 11:09:29
sevgili Samsuni bir duyum aldım
bu günkü meydandaki organizasyonu sen yaptırıyormuşsun ki ne kadar fazla insan toplanırsa senin için o kadar iyi olacakmış atom işine girmişsin bu gün ilk önce meydanda sonrada stadın önünde atom satacaksın vede bu iş için 3, 5 kişi daha tutmuşsun bilet gişelerinin oralarda atom sattıracakmışsın bu başlığı açmandaki sebepte milletini ağzının suyunu akıtıp bir nevi reklam yapmanmış  ;D
site yönetimindem ricam ise bu başlık için Samsuniden reklam parası almalarıdır ;D :-*

mehmet yılmaz

Duyumun kısmen doğru abi...

Orada atom değil diş macunu, diş fırçası, temizlik bezi, doğum kontrol torbası :) gibi malzemelerden satılacakmış. İstanbul'dan üst düzey bir Kavaklı gelecekmiş, bir firma için... :)

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Mart 2009, 11:09:29

hocam ben bunu ticaretine başlayayım ya ;)

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Mart 2009, 11:22:08
Duyumun kısmen doğru abi...

Orada atom değil diş macunu, diş fırçası, temizlik bezi, doğum kontrol torbası :) gibi malzemelerden satılacakmış. İstanbul'dan üst düzey bir Kavaklı gelecekmiş, bir firma için... :)

Al gülüm ver gülüm işleri ha  :D
Lakin oralar pek tekin yerler değil,sizin korumaya da ihtiyacınız vardır.İstanbul dan bir ekip göndereyim ben size  ;) Ücret sorun değil,üstü kalsın muhabbeti

Tribün_ali

çocukluğumda cok satardık mahalleddeki ark larla amaç mahallede herkez satar bizde satardık cami cıkışlarında ve mahallede benim mahallemde hala mahallemin ufakları satar ve eski günlerim aklıma gelir bende bazı ildeki arkadaşlara atom derim onlar anlamazdı demek bize hasmış sevindim buna eline saglık abi nerden aklına geldi bu atam yazısı saylılarımla Tribün_ali

şafak 55 :D

**KaR6**

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Mart 2009, 11:22:08
. doğum kontrol torbası :)

hepsi tamam da şunu pek anlayamadım, ne ola ki bu torba ;D

veis

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 22 Mart 2009, 15:18:11
çocukluğumda cok satardık mahalleddeki ark larla amaç mahallede herkez satar bizde satardık cami cıkışlarında ve mahallede benim mahallemde hala mahallemin ufakları satar ve eski günlerim aklıma gelir bende bazı ildeki arkadaşlara atom derim onlar anlamazdı demek bize hasmış sevindim buna eline saglık abi nerden aklına geldi bu atam yazısı saylılarımla Tribün_ali

şafak 55 :D

hadi hayırlısı

Recep

Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Mart 2009, 15:20:59
hepsi tamam da şunu pek anlayamadım, ne ola ki bu torba ;D
daha yaşın ufak birader 18 yaşından küçüklerin bilmesi zararlı zaten birazcık büyü öğrenirsin ;D