Botaş - SAMSUN BASKET

Başlatan beşnumara, 04 Mart 2009, 20:47:38

« önceki - sonraki »

Akyol

sen elinden geleni yapmışsındır fatih kimsenin şüphesi yok ;) takımın açıkcası böyle bir yenilgiyede ihtiyacı vardı işi biraz daha ciddiye alacaklardır diye düşünüyorum şimdi önümüzde mersin maçı var ki en az fener maçı kadar önemli burda iş yine taraftara düşecek rizeye gidiş olur mu bilemem ama yine iyi bir taraftar kitlemiz olacaktır yaşar doğu'da bu takım bu sene şampiyon olacak herkes inansın...

YaşarDoğu

Akyol

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 09 Mart 2009, 10:59:53
mersin macı ne zaman?
abi programda pazar günü saat 14 yazıyor bir değişiklik olmazsa tabi

beşnumara

09 Mart 2009, 13:03:35 #108 Son düzenlenme: 09 Mart 2009, 13:25:35 beþnumara

skor bi ara böyleydi ama hakem bizimkileri verdiği kararlarla yıldırarak skora müdahale etti.

işte julie'yi anlatan resim.yorum sizin. neye sinirlendi de böyle oldu

jean

olur bu tip maglubiyetler uc istanbul takimi disindaki ilk maglubiyetimiz mersibi macuinida kazanip pllayy off lara bakalim

GençKozluklu

Mersin i yendiğimiz takdirde 2. yiz. Bu mağlubiyet çok sorun değil. Büyük takımlara karşı rakipler daha konsantre olur. Kakemlerde zaten maşallah ne basketbol ne futbolda SAMSUN'un yanında olmadı.

Altın kızlarımıza güveniyorum.

guvener55

mersin maçı çok önemli oldu.onlarda 8 maçtır kazanıyolar.inşallah bu maçı alıp tekrar çıkışa geçeriz

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 09 Mart 2009, 13:46:09
Mersin i yendiğimiz takdirde 2. yiz. Bu mağlubiyet çok sorun değil. Büyük takımlara karşı rakipler daha konsantre olur. Kakemlerde zaten maşallah ne basketbol ne futbolda SAMSUN'un yanında olmadı.

Altın kızlarımıza güveniyorum.

evet abi sorma yaa Çankaya Üniversitesi maçında biz hakeme baya tepki gösterdikde son dakikalardaki bazı şeyleri görmezden geldi çok sinirlendirdi ama bizi herşeye düdük çaldı ama 2.periyottan sonra daha adil bi maç yönetti ve aldık maçı.. Maçı en çok hakem etkiliyor bence