Botaş - SAMSUN BASKET

Başlatan beşnumara, 04 Mart 2009, 20:47:38

« önceki - sonraki »

beşnumara

Şampiyonluğa giden takımımız adım adım ilerliyor.hafta sonu da botaş maçı için Adanaya geliyo. bir samsunsporlu olarak takımımızı yalnız bırakmak istemiyoruz.gereken çalışmaları yapacağız. inşaallah da takımı galibiyetle yollarız. botaşın geçen hafta kendi sahasında oynadığı maçı canlı izledim.normal şartlarda kadro ve oyun olarak bizim rakibimiz bile olamazlar veya diğer bir söyleyişle bizim takım üst düzey bir oyun sergiliyo. son 2 maçta da gördük ki heralde rakimizi küçümsüyolar mı ne maça geç motive oluyo.burhaniye maçı da öyle oldu.maçı sonradan kopardılar. rakibimiz botaş da bugün galatasaraydan fark yedi.onlar da prestij için oynuyolar heralde.mağlubiyet sanki umrunda değil gibi bir tavır sergiliyorlar.
bu arada hafta içi arkadaşlarla maçın oynanacağı salonu gezdik.tribünler nasıl nerelere oturabiliriz falan diye. protokolün yan tribününde etrafı çevrili bir yer vardı orayı gözümüze kestirdik ama ordan bir görevlinin dediği çok ilginçti. o bölüme mahkumlar geliyo dedi.şaşırdım açıkçası. peki deplasman taraftarı nerde duruyo dedim. ne deplasmanı yaaa kendi seyircileri gelmiyo. biz de bunu duyunca hemen bi süpriz yapalım dedik.hafta sonu bi baskın yapalım o zaman ;D

yaman55

berusa55

08.03.2009 Pazar günü  saat 14'te Adana Menderes Spor Salonu'nda oynanacak olan maçta kızlarımıza şimdiden başarılar...

CurvaSudSamsunspor

botaşda 2 tane kısa boylu oyuncu var onları iyi tutmak lazım kısa boyları ama iyi oynuyorlar...

Fecr_55

yüzdük yüzdük yolun sonuna yaklastik..bu moralle büyük hedefe ulasacagimiza inaniyorum..
yeter ki gururla, istekle savasalim..ALLAH kizlarimizin eline koluna kuvvet versin..

Sempatik Bengülü

güzel bir hava yakaladık bunun devam etmesi dileğiyle kızlar bu maçıda alır şimdiden başarılar diliyorum kızlarımıza

BekiRcaN_5s

adanadaki arkadaşlar da organizasyonu yapıp resimleri atarsa çok seviniriz ;)

Yalnızca BİZ

Buradaki maçta çok zorlanmıştık... İnşallah hayrılısıyla güzel bir galibiyet alacağız...

beşnumara

Alıntı yapılan: ßqRcN_5s - 04 Mart 2009, 22:08:02
adanadaki arkadaşlar da organizasyonu yapıp resimleri atarsa çok seviniriz ;)
sen orasını merak etme

BekiRcaN_5s

etmiyorum kardeşim güveniyoruz ;) güzel bi organizasyon olur inş..

GençKozluklu

Botaş ı da yeneriz. Bir MErsin maçı var onuda alırsak FB BJK ya yenilince son hafta lider bitiririz.

İstanbul'a ne zaman gelecekler ya. Özledik kızları pardon takımı  ;D

celebi

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 04 Mart 2009, 23:55:02
Botaş ı da yeneriz. Bir MErsin maçı var onuda alırsak FB BJK ya yenilince son hafta lider bitiririz.

İstanbul'a ne zaman gelecekler ya. Özledik kızları pardon takımı  ;D

başka istanbul yok seneye artık abi

GençKozluklu

Alıntı yapılan: celebi - 05 Mart 2009, 08:24:44
başka istanbul yok seneye artık abi

Play off lar olacak hocam  :P FB ile finalde karşılaşacağız. İstanbul'daki o mağlubiyetin hesabını gene İstanbul'da göreceğiz. Tabi FB finali görebilirse  ;D

celebi

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 05 Mart 2009, 09:12:49
Play off lar olacak hocam  :P FB ile finalde karşılaşacağız. İstanbul'daki o mağlubiyetin hesabını gene İstanbul'da göreceğiz. Tabi FB finali görebilirse  ;D

haklısın abi doğru unutmuşum ben onu

edmontdante

Samsun'daki maç zor olmuştu.Kısa boylu zenci akrep gibiyde her yerden sonuca gidiyordu çok zorlanmıştı takım onu durdurmakta.Ogün SAMSUNSPOR maçı da vardı.Gruplar maçtan sonra salona geldiğinde son 6-7 dakikada maçı koparmıştı takım