Bu nasıl iş ;Baykal SAMSUN U es geçecekmiş!!!

Başlatan Recep, 20 Şubat 2009, 18:37:46

« önceki - sonraki »

Recep

20 Şubat 2009, 18:37:46 Son düzenlenme: 20 Şubat 2009, 18:45:04 recep55
CHP Lideri Baykal Samsun'a gelmiyor
20 Şubat 2009 / 15:04
CHP Samsun milletvekili ve MYK üyesi Suat Binici, CHP lideri Deniz Baykal'ın programlarının yoğunluğu nedeniyle Samsun'a gelemeyeceğini belirtti.
Şevki YILDIRIM/ Haberexen.com

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim gezilerine günler öncesinden başlamasının ardından CHP lideri Deniz Baykal'ın ne zaman seçim yurt gezilerine başlayacağı merakla beklenirken, CHP Samsun milletvekili ve MYK üyesi Suat Binici, programlarının yoğunluğu nedeniyle Samsun'a gelemeyeceğini belirtti.

CHP lideri Baykal'ın Samsun'a gelemeyeceği öğrenilirken, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 14 Şubat tarihinde gittiği Sinop'a 28 Şubat cumartesi günü gideceği öğrenildi. Önümüzdeki hafta Çorum'da halka hitap edeceği belirtilen CHP liderinin Karadeniz'de Sinop dışında Giresun ve Trabzon'a gideceği ifade edildi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=9288

Programım yoğun diye Samsuna gelmiyecen sinopa giresuna trabzona gidecen resmen dalga geçiyor ya ondan sonra bu şehirden oy bekliyecen
Biz Atatürkçüyüz diyecen ama Mustafa Kemal ATATÜRK ünmilli mücadeleyi başlattığı Samsunumu çocuk kandırır gibi program yoğunluyuyla es geçecen
Sizler gibi bütün siyasetçileri önce Samsun halkına sonrada ALLAH a havale ediyorum

mehmet yılmaz

Tam bir kara mizah...

Samsun'u sadece iktidar değil ana muhalefet de kaale almıyor demek ki!

Yazıklar olsun...

cembaba

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Şubat 2009, 18:43:20
Tam bir kara mizah...

Samsun'u sadece iktidar değil ana muhalefet de kaale almıyor demek ki!

Yazıklar olsun...

Ondan sonra YZY neden başa geldi. Samsunspor' a neden yardım etmiyor gibi düşünceler hakim oluyor. Yazıklar olsun !

harbisamsunsporlu5517

gelme bakalım sandıga gömulde gör sanırım bizim bagımsız bir bld bsk adayı bulmamız lazım

kayacan

CHP bu zihniyetle asla iktidar olamaz.Adamlar kazanmayı istemiyorki. Belli oranda oy alsınlar herşeye muhalefet yapsınlar oturup maaş alsınlar, etliye sütlüye dokunmasınlar..Samsunda zaten kazanamayacak gelmeyede gerek görmüyor.

Mert

Biz de baykal gelsin diye yırtınıyorduk zaten.Gelmezse gelmesin kendi bilir.

bluegreen55

ne diyim bu adamlar tek seçenek.. yazık ama mecburuz..belkide samsunda kazanma şansının olmadığını düşünüyor ve trabzon zaten chp olduğu için oraya gidiyo.
ama trabzonda chp samsundakinden daha az oy aldı bilmiyo
bilmiyo zavallı trabzonda akp saadet bbp btp gibi partilere oylar bölündüğü için kazandı chp. bu kadar akıllı işte..

Akyol

bu saatten sonra bu partinin adaylarının dediği hiçbir şeyi maalesef ciddiye almıyorum daha genel başkanlarını bu şehire getiremeyen adaylardan SAMSUNSPOR a destek mi bekleyeceğiz.Gerçi gelse ne olacaktı iktidara sallayacak diğer partilere sataşacak.Benim hiç umudum kalmadı arkadaşlar  :-\

celebi

55.hakan

Alıntı yapılan: recep55 - 20 Şubat 2009, 18:37:46
Programım yoğun diye Samsuna gelmiyecen sinopa giresuna trabzona gidecen resmen dalga geçiyor ya ondan sonra bu şehirden oy bekliyecen
Biz Atatürkçüyüz diyecen ama Mustafa Kemal ATATÜRK ünmilli mücadeleyi başlattığı Samsunumu çocuk kandırır gibi program yoğunluyuyla es geçecen
Sizler gibi bütün siyasetçileri önce Samsun halkına sonrada ALLAH a havale ediyorum
Öyle diyosun da Atatürk ün milli mücadeleyi başlattığı Samsun'un halkı geçtiğimiz 2 tane genel seçimden birinde biz Atatürkçüyüz diyen Chp yi birinci çıkarabilmiş mi ?samsunlu olmasam ben de gelmezdim doğrusunu yapmış bence...

çarþamba55

hakanelgun
fazla zorlama deniz baykalı savunmak için. samsunlu raibi haluk koç için gelmiyor o, hadi samsun halkı senin deyiminle atatükrçü chpyi ikinci parti yaptı, peki ya samsun chp samsunlu haluk hocayı ne yaptı? samsunlu olmasa gelmezmiş, burası karadenizin en büyük kenti, bir politikacı buraya gelmiyorsa küfür ediyor dmektir. chp adaylarına genel başaknın bile gelmedi, ne yüzle oy istiyorsun denilse ne cavap verecekler.

Akyol

o partinin başkanlık koltuğuna yakışan tek isim Haluk KOÇ'tur baykal sırf bu yüzden SAMSUN'a gelmedi ATATÜRK'ü benimsemiş özümsemiş bir partinin lideriysen bu şehiri es geçmeyeksin!!

Recep

Alıntı yapılan: hakanelgun - 20 Şubat 2009, 23:19:37
Öyle diyosun da Atatürk ün milli mücadeleyi başlattığı Samsun'un halkı geçtiğimiz 2 tane genel seçimden birinde biz Atatürkçüyüz diyen Chp yi birinci çıkarabilmiş mi ?samsunlu olmasam ben de gelmezdim doğrusunu yapmış bence...
hadi ordan ya gelmezsen gelme birader çok da umrumuzdaydı >:(

Recep

Alıntı yapılan: hakanelgun - 20 Şubat 2009, 23:19:37
anladığım kadar senin derdin chp Samsunspor falan değil o zaman chp ile ilgili bi dünya site var siyaseti orda yap nasılda kendi liderlerinize laf söyletmiyosunuz ama biz Samsunspora destek vermeyen herkese giydiririz bizim için farketmez

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 21 Şubat 2009, 00:27:45
anladığım kadar senin derdin chp Samsunspor falan değil o zaman chp ile ilgili bi dünya site var siyaseti orda yap nasılda kendi liderlerinize laf söyletmiyosunuz ama biz Samsunspora destek vermeyen herkese giydiririz bizim için farketmez