DP Samsun Bş. Belediye Bşk. adayı K. Vehbi Gül'den Samsunspor için taahhütler

Başlatan scouter55, 11 Şubat 2009, 16:49:50

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

BOŞ GEZENİN BOŞ KALFASI

tek doğru söylediği ve hoşuma gittiği herkezin arzusu o zaten

SAMSUNSPOR'U SÜPER LİGE CIKARACAZ VE SÜPER LİGDE  ŞAMPİYON YAPACAZ
SAMSUNSPOR'A STAD YAPACAZ
ŞİMDİKİ STAT 10 BİN KİŞİLİKSE 30  BİN KİŞİLK YAPACAZ 

Sadece Samsunspor

şuan izliyorum aslında iyi bir başkan adayı öncedende çok tecrübesi var. ben yaşım itibariyle bilmiyorum ama samsundaki çoğu şeyide o yapmış. ayrıca samsunspor için baya şey söyledi hatta yeni stad yapılacak dedi. samsunspora para vereceğini ve o paranın nereye gideceğini göreceğini söyledi. ayrıca borçlar içinde ankaradan istanbuldan hukukçular getireceğini nereye ne kadar borç yazılmış herkes görecek dedi. samsunspor süperlige çıkartıp 1. olacağını bile söyledi gsnin bjknin fbnin altında ezilmeyeceğini, bi ara trabzonun ve samsunun bunu yapmaya çalıştığını söyledi ama şimdi 1. olacak dedi. ayrıca bizim tesisleri falanda bu adam zamanın yapılmış.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 12 Şubat 2009, 00:01:22
   ayrıca bizim tesisleri falanda bu adam zamanın yapılmış.

Nerde onun zamanında yapılmış? Sadece arazi tahsisi onun döneminde oldu. Tesislerin arsasını tellerle Hakkı Tomaç çevirtti. O kadar para gelmişken onu yapabildi. Çimlerini bile İsmail Başkan yaptırdı oranın. Tesisler Sn. Uyanık'ın eseridir.

FaT1h

jean

kazanamaz hemde oflu birinin bu kadar samsunspora destek vermesi biraz zor gorunuyor

scouter55

Ya hemen, iyi bir yaklaşımı, yapmaz, etmez, şuralı buralı diyerek ön yargılı davranmak ne derece faydalı acaba. Üstelik adamın kendi döneminde samsunsporumuz için yaptıkları da ortada. Yapmasa o zaman da yapmazdı diymi ama. Samsunsporun  ta eski itfaiyenin üstünde iken kulüp binası yerini veren kendisi imiş, şimdiki doğu parkta o arsa ve tesisi + atış poligonunu samsunspora da belediye olarak veren o imiş. Ondan sonra samsunspora kim ne vermişki, zarardan başka. Şimdi bu ön yargılı yaklaşımlarla bu ve bunun gibi adayların ( CHP adayı da galiba sıcak mesajlar vermiş kulübü ziyaretinde ) samsunsporumuz için verdiği taahhütleri yapmazlar diye kestirip atmak bence bu adayların takımımız için düşündüğü projeleri baltalar ve küstürür diye düşünüyorum. Bu takıma bir şeyler vaad eden herkesin, nereli olursa olsun reel ve realist her projesine bir düşünmek ve olumlu yaklaşmak mecburiyetindeyiz galiba. Herkese saygılar.

AntZ

Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin ama o arsa kazadan sonra Turgut Özal tarafından verildi diye biliyorum.

guvener55

Alıntı yapılan: Ant55 - 12 Şubat 2009, 23:24:07
Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin ama o arsa kazadan sonra Turgut Özal tarafından verildi diye biliyorum.

benim bildiğim kadarıyla da kazadan sora verildi o arazi.babamdan duymuştum bende samsunspora destek olmak yaraların sarılmasında bir nevi destek olunması amacıyla

ahk34

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 12 Şubat 2009, 00:03:49
Nerde onun zamanında yapılmış? Sadece arazi tahsisi onun döneminde oldu. Tesislerin arsasını tellerle Hakkı Tomaç çevirtti. O kadar para gelmişken onu yapabildi. Çimlerini bile İsmail Başkan yaptırdı oranın. Tesisler Sn. Uyanık'ın eseridir.

tesisler ismail uyanıgın eserimi?
senin tüm yorumlarını severdim iyi yazıyordun ama buna katılmıyacam.

Yalnızca BİZ

Ya Başkan adaylarını dinlemek hoş ta. Yusuf Ziya Yılmaz banko ötesi kazanacak seçimleri, çok bariz de belli zaten. Bizim yapacağımız Yusuf Zİya Yılmaz'ı SAMSUNSPOR'umuza nasıl yardım ettireceğimizi düşünmek olmalı kanımca...

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: ahk34 - 13 Şubat 2009, 16:30:52
tesisler ismail uyanıgın eserimi?
senin tüm yorumlarını severdim iyi yazıyordun ama buna katılmıyacam.

Buyur birader
İsmail Uyanık röportajından..

AlıntıBenim de yönetici olduğum Arslan Çınar'ın başkanlığı döneminde, yönetimi tesis bakımından çok kıt koşullarda devraldık. Bu dönemde önemli atılımlar yapıldı Nuri Asan Tesisleri'nin 2 çim sahası yapıldı, bizim dönemimizde burası daha da geliştirilip modern bir hale getirildi..

Ha dersen ki zaten tesis varmış, bilmiyorum yaşın yeter mi ama biz o tesisin Uyanık başkan öncesindeki halini de biliyoruz; suyu akmaz, yönetim binası sorunlu. Sorun bana katılıp katılmaman değil ama gerçek bu, o tesisi İsmail Başkan adam etmiştir.

kayacan

Doğu parkta çok eskiden ne vardı bilirmisiniz? Bunu pek az kimse hatırlar. Yeni mahalle adını duyan çok az kişi vardır. Bunu bilmek ve hatırlamak için 30 yaşın üzerinde olmak gerekir çünki.
orada yaşıyan yüzlerce insan ve bir mahalle vardı.Şimdiki doğu parkta. Burasını Vehbi Gül tarafından yıkılarak orada yaşayan yüzlerce kişi meskenlere sürüldü. Eninde sonunda yıkılacaktı orada bir mahalle kalmazdı bugüne kadar  ancak meskenlerin tapusu tam 15 yıl verilmedi.İnsanlar yıllarca borç ödedi.Aç sefil perişan olup buranın borcunu ödemeye çalışan insanlar vardı.Üstelik kendi evleri yıkılmış ve buraya sürülmüşlerdi. Yıllarca borç ödenen bu evler o kadar uyduruk yapılmıştıki ben yıllarca tuvalete şemsiye ile girdim.Üst katta birisi tuvalete girdimi aşağıya yağmur yağardı. Binalar kalitesiz yapıldığı için tamirde tutmazdı. Bizim üst komşu evin tabanını tahta döşetti. Vidalama için matkap ile deldikleri zaman bizim tavandan matkabın ucu çıkmıştı. Rüzgarlarda evin sallandığını çok iyi hatırlıyorum. Samsunda bir deprem olsa ilk yıkılacak olan binalar meskenlerdeki eski apartmanlar olacaktır. VEhbi gül bunların hesabını düşünsün bence....

HoliganSamSunLu

Akyol

Yapmayın arkadaşlar bunlar kuru sıkı sıkan adaylar biz takımımız için sadaka istemiyoruz adam gibi gelir getirici kaynaklar istiyoruz.Stat yapacakmış yok yaa stada harcayacağın parayı kulübümüze ver de borç batağından kurtulsunlar,stadyum projesi uzun vadede olacak bir projedir kaldı ki stadımız yerinde büyültülebilir ama öncelik sıcak para ve gelir kaynaklarının bulunmasıdır.Lütfen SAMSUNSPOR'umuz üzerinden ucuz siyaset yapan adaylara inanmayalım.

55emrah55

yine de adamın ağzından SAMSUNSPOR çıkması ii bişey.yusufta oda yok adama baksana sezon açılışlarına falan gidiyormuş zamanında