BAFRASPOR-Kastamonu Maç Fotoları

Başlatan edmontdante, 07 Aralık 2008, 19:54:34

« önceki - sonraki »

edmontdante

07 Aralık 2008, 19:54:34 Son düzenlenme: 07 Aralık 2008, 20:21:23 edmontdante
Telefonla çekilen fotoğrafları paylaşmak istedim.Görüntü kalitesi düşük ama yinede fikir verebilir.Çok kötü maç oldu.İki takımda etkisizdi.2 duran toptan 2 kafa golü buldu Bafra.Kastamonu'nun orta saha ve kanat oyuncuları ve oyun kurgusu daha iyi geldi bana.Cadde gayet iyiydi.Takıma 90 dakika boyunca iyi destek verdi.Statda Trabzon ezgileri çalınmasını yadırgamadım desem yalan olur.Cadde nin KIRMIZI'sına  BEYAZ diye karşılık verdik 3 kişi alışkanlık işte.Maratonda hayatımız boyunca BEYAZ deyince böyle oluyor demek ki

Maç sonunda oyuncuların taraftarla bütünleşmesi süperdi.Özellikle Cadde'nin bulunduğu kısımda muhteşem şeyler oldu.

kuzey55

trabzon ezgilerini duymana şaşırmadım açıkçası...samsun sınırları içerisinde olmasa samsunu temsil etmese umrumuzda olamayack bir takım bafra ama ne yaparsın atsan atılmıyo işte.

jean

abi oyle deme bafrali olupta samsunsporu tutan da var zaten bafrada trabzon kokenli cok samsuna ters olan onlardir oz samsunlular degil bafrayi tebrik eidyorum kastamonu gibi guclu bir takimi devirdi umarim cikariz 2.lib b ye bir carsmabali olarak cani gonulden istiyorum bunu

16 SS 1965

bizim bafralılar pankartı yine yerinde

Sadece Samsunspor

bırakın şunları ya daha maçlarına gidipde destek vermeyin

europe_55

SAMSUNSPOR taraftarindan ricam birdaha bafraspor maclarinda destek verilmemesi...

esedullah

bafra bizim bir ilçemiz sonuçta bizim takımımımız ben samsunsporluyum ama bafrasporun maçlarına takip etmeye çalışıyorum.içimizde çok bafralı kardeşlerimiz var yapmayın lütfen
BAFRASPOR 2. LİG YOLUNDA SANA BAŞARILAR

seckin55

şahsen katılmıyorum.bafraspora destek olmalıyız..

edmontdante

Bafra'lı olupta  GERÇEK SAMSUNSPOR'LU olduğunu çok iyi bildiğim arkadaşlarım var bu nedenle bahsedilen tv programı ile ilgili yorum yapmayacağım ama  Bafra'lı arkadaşlarımın da biraz özeleştiri yapmaları lazım.Çünkü Kastamonu maçında gördüklerim biraz can sıkıcıydı.Tribünde SAMSUNSPOR atkısı sadece 2 tane gördüm gs ve fb atkıları hatta formaları vardı.Bunun yanında SAMSUNSPOR maçının skorunu öğrenebilmek için çok çabaladık kimse  SAMSUNSPOR maçını takip etmiyordu.Bırak takip etmeyi bahsetmiyorlardı bile.

Bafra'nın maça  daha fazla ilgi göstereceğini düşünüyorsum hatta maça 5 dakika kala stadın önündeydik maça giremeyeceğimizi düşünmüştüm ama  tribünler dolu olmasına rağmen  hınca hınç değildi.Zaten koltuklar arasında  mesafe olması da tribünlerin kapasitesini düşürücü nitelikteydi.Sanırım Bafra'lılar için bırak SAMSUNSPOR'u Bafraspor bile 2.sırada.gs şampiyon olduğu sene yerlere kadar uzanan dev gs bayraklarına  ne yalan söyleyim çok kızdığım halde hayranlıkla bakmıştım."Parayla pulla değil alınteriyle" "Sarıyla  kırmızıyla alnımızın akıyla "falan yazıyordu üzerlerinde.

Devre arasında Kazım KOYUNCU'dan Maç sonunda ise  bangır bangır kolbastı çalmaları ve oynamaları da garibime gitti.Kolbastıyı sevmeme rağmen  ve hatta öz be öz Çaykara'lı olmama rağmen SAMSUN'da bir stadta kolbastı oynanmasını görmek istemem.

Tabiki bu insanların kendilerini nasıl gördüğüyle alakalı.Adam kendini SAMSUNSPOR'lu görmüyorsa görmüyordur.Bizim için bir zorunluluk olan bu durum başkalarını bağlamayabilir.

Yıllar önce oynanan bir SAMSUNSPOR-Bafraspor  maçını hatırlıyorum Kapalı tribünde bulunan Bafraspor taraftarıyla olay yaşanmıştı uzun zaman oldu tam sebebini hatırlamıyorum.Ben böyle bir durumun Trabzon'da yada Bursa'da yaşanacağına inanmıyorum ama burada yaşanmıştı.

"SAMSUN'LUYSAN SAMSUNSPOR'LUSUN " diyerek nokta koymak istiyorum.

red_white

11 Aralık 2008, 19:42:49 #10 Son düzenlenme: 11 Aralık 2008, 19:45:55 red_white
bencede bafraspora destek vermeliyiz bafranın nereye ait olduğunu göstermeliyiz o stadda kolbasitimi oynanır Samsun havasımı görsünler ******* haysiyetsizler

55yasin55

arkadaşlar bafraspora niye tavır alıyosunuz.Bafralı olarak buna üzüldüm acıkcası Samsunumuzun 2 profesyonel takımı var Samsunspor Bafraspor.Herşey SAMSUN için...

King Of The North

Bafrasporu dışlayamayız,eğer öyle yaparsak bizden değil başkasından bilirler Bafrayı,Bafra bizim en büyük ilçemiz ve Samsunsporlu olarak gittim Cebeci'de destekledik,üstelik başka Samsunsporlular da vardı,el ele gönül göüle,sonuçta bizim ilçemiz ve bizim tanıtımımıza faydası olacaktır.Bafra il olunca düşünürüz bunları,şimdilik ayrı gayrıya gerek yok benim fikrimce.Hissetmeyen zaten desteklemez.