Samsun'da Okuyorum; Samsunspor'u Tutuyorum III ( Fotolar Sf.3 ve 5'te )

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Eylül 2010, 12:13:18

« önceki - sonraki »

brigand

bu arada fotoğraflardan daha iyi anlayacaksınız mehmet abi müsait oldğu zaman atacaktır

kabacevizli55

ajanssporda haberini yaptılar bu olayın   tebrikler  >l< >l< >l<

mehmet yılmaz

Alıntı

Samsunsporlular'a büyük ilgi..
Muhammed Teoman Taş Samsunlular Derneği tarafından ilköğretim öğrencilerine yapılan çanta ve kırtasiye yardımlarını dağıtan Samsunsporlu futbolcular yoğun ilgi gördü.

Muhammed Teoman Taş Samsunlular Derneği tarafından öğrencilere yönelik yapılan kırtasiye yardımları çerçevesinde Tekkeköy Aşağıçinik İlköğretim Okulu'nda eğitim gören 300 öğrenciye çanta ve kırtasiye yardımı yapıldı. Samsunspor takım kaptanı Turgay ve siyahi yabancı oyuncular Terwase Simon Zenke, Akeem Agbetu ve Jonathan Quartey öğrenciler tarafından büyük coşkuyla karşılanırken, yabancı oyuncular yoğun ilgi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Dernek olarak 300 adet çanta ve kırtasiye yardımı yaptıklarını söyleyen Muhammed Teoman Taş Samsunlular Derneği Başkanı Avukat Erdem Eynel, "Bir takımı tutmanın sadece bir taraftarlık, bir sosyal sorumluluk olduğunu düşünerek şehirle şehrin takımını kaynaştırmak adına, buradaki öğrencilerimize bir nebze katkı vermek adına böyle bir organizasyon yaptık. Aşağıçinik'teki öğrencilere kırtasiye ve çanta yardımı yaptık. Samsunspor kaptan ve futbolcuları da bizi yalnız bırakmadı. Şehirle şehrin takımının birleşmesi açısından derneğimizin çalışmaları devam edecek" dedi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Samsunsporlu futbolcular, gösterilen ilgi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezken, bol bol imza dağıtıp hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Gördükleri ilgiden memnun olduklarını söyleyen Samsunspor takım kaptanı Turgay, "Bu kadar ilgi beklemiyorduk. Hem öğrenciler hem ben hem de yabancı oyuncularımız mutlu oldu. Çok güzel bir organizasyon. Böyle organizasyonlarla çocuklarımızı mutlu etmek bizi de mutlu etti" diye konuştu.

iha

mehmet yılmaz

23 Eylül 2010, 17:41:49 #33 Son düzenlenme: 23 Eylül 2010, 17:59:24 samsuni

lucarelli

ahmetsefa55

emeği geçenlerden işini gücünü bırakıp sevdamızın peşinden koşan herkesten allah razı olsun  >l< >l< >l<

55.hakan

Ertuğrul Sağlam

mehmet yılmaz

AlıntıAşağı Çinik'te Samsunspor Coşkusu

M. Teoman Taş Samsunlular Derneği ile S Oil'in düzenlediği "Samsun'da Okuyorum, Samsunspor'u Tutuyorum" kampanyası kapsamında Samsunsporlu futbolcular Turgay, Agbetu, Zenke ve Jonathan okul ziyaretinde bulundular.

23.09.2010 / 18:35:14

M. Teoman Taş Samsunlular Derneği ile S Oil'in düzenlediği "Samsun'da Okuyorum, Samsunspor'u Tutuyorum" kampanyası kapsamında Samsunsporlu futbolcular Turgay, Agbetu, Zenke ve Jonathan okul ziyaretinde bulundular.

S Oil'in sponsorluğunda gerçekleşen kampanyada sıradaki okul Tekkeköy Aşağı Çinik İlköğretim Okulu idi. 300 kadar öğrenciye kırtasiye yardımının yapıldığı organizasyonun yıldızları ise Samsunspor'un başarılı kaptanı Turgay Gölbaşı ile siyahî futbolcuları Akeem Agbetu, Jonathan Quartey ve Simon Zenke oldular. Kaptan Turgay'ın mihmandarlığında okula gelen Afrikalı oyuncuların sempatik tavırları ile öğrencilerin yoğun ilgisi bir araya gelince ortaya son derece keyifli manzaralar çıktı.

S Oil saha müdürü Serhat Yavuz Çakır'ın da iştirak ettiği organizasyon öğrencilere kırtasiye yardımı yapılarak başladı. Öğrencilerin Samsunspor ve futbolculara yönelik yoğun tezahüratları ve resim çekinmek için birbirleriyle yarışmaları şeklinde süren organizasyonda büyük bir coşku yaşandı.

Zenke ve Jonathan'ın şapkalarını kapan öğrenciler adeta imza alma yarışına girdiler. Yoğun sevgi futbolcuları hayli memnun ederken M. Teoman Taş Samsunlar Derneği başkanı Av. Erdem Eynel, "artık bir gelenek haline gelen bu organizasyonumuza yine sponsor olan S Oil'e ve değerli futbolcularımıza teşekkür ederiz. Amacımız Samsun'da Samsunspor sevgisini daha da yeşertmekti; bugün bunun tezahürlerini görmekten dolayı çok mutluyuz. İnşallah seneye bu organizasyonu bir Süper Lig takımının taraftarları olarak yaparız" dedi.

Samsunspor.biz

http://www.samsunspor.biz/haber-Asagi_199_inikte_Samsunspor_Coskusu-8117-

salihcakir

evet hakikaten süper organizasyon olmuş. özellikle siyahi oyuncuların katılımı çocuklar açısından aktiviteyi daha eğlenceli hale sokmuş belliki.

ata55

fotograflardan bile çocuklsrın heycanını görebiliyoruz.

brigand

aynen öyle oldu. turgay biraz geri planda kaldı hatta. özellikle zenke sempatik hareketleriyle çocukların gözdesi oldu.

mehmet yılmaz

Turgay'la ilgili çok olumlu düşüncelerim vardı, bugün iyice pekişti bu. Kaliteli bir insan, yürekten oynayan bir futbolcu. Üç Afrikalıyla diyaloğu çok güzeldi; samimi davranıyorlar.

Oyuncuların dördü benim arabadaydılar, birlikte gittik. Epeyce de sohbet etme imaknı bulduk tabii. Zenke ile Agbetu daha Afrikalı gibiler, relaks :) Jonathan geç açılıyor, kolay değil, şehir bile değil ülke değiştirdi çocuk. Uyum sorununu aşacaktır. Dün de iyi oynamış zaten Trabzon'da. Ben başarılı olacağına çok inanıyorum.

Zenke tam bomba :) düşük bel pantolon giymişti, alttan baksırı görünüyor. Tesislerde bizim Nilşah abi takıldı ona, "ula çocuklara yanlış yerlerini gösterecen, çek şunu yukarı diye." :) Agbetu tahmin ettiğimi gibi, müslümanmış. Selamu aleykümle girdi zaten ama çok sempatik bir selamu aleyküm :) Törende de çocukların tezahüratına mikrofonu alıp, selamu aleyküm diyerek karşışıkl verdi.

Siyahi oyuncular çocuklar için çok daha farklı bir heyecandı kesinkille. Bir yandan yağmur bastuırır mı endişemiz de vardı ama çok şükür olmadı. Çocuklar o kadar istekliydiler ki fotoğraf ve imza için, zaptetmekte güçlük çektik.

Bu arada iyi biliyorum, içlerinde geçerketen Samsunsporlu olanlar vardı zaten ama sanırım bundan sonra çoğu Samsunsporlu olur. Okul idaresi ve gerçek bir Samsusporlu olan adaşım öğretmen arkadaşım da hem çok memnun kaldılar hem de çok ilgiliydiler.

Yerel basının yanı sıra İHA da vardı. Ajansspor'da çıkması o yüzden zaten. Öğretmenler çocuklar kadar heyecanlıydılar, atkısını tkan resim çekinmeye geliyordu. Bence o da çok güzeldi.

Futbolcular için de güzel bir organizasyon oldu. Keşke farklı aktiviteler de yapabilsek. Birkaç fikir var aklımda ama bakalım.

Buradan S Oil'e ve her dami yanımızda olan Tunç Güvenoğlu abimize bir kez daha teşekkür ederim.

Samsunsporluluk bizim kaderimiz...

sadece55

YaşarDoğu

Bugünki organizasyonda emeği olan Tunç Abi ye, Mehmet Hocama , Maraton Başkan ve okul yönetimine teşekkür ederim.

Siyahi futbolcular  gayet keyifliydiler.Öğrenciler baya sahiplendi futbolcuları hatta imza yarışına giriştiler.

Bugün Jonathan saçları ile , AKeem az Türkçesiyle , Zenke de sempatikliğiyle çocukların baya ilgisine maruz kaldılar.

Ben ; Childrens like you , What do you think , zenke?

Simon Zenke ; Ee Normale       :) ;D

Tekrardan teşekkürler.Samsunsporluluk bilincini küçükten yerleştirmeye durmadan devam  ;)