TFF 2. Lig - 3. Hafta - SAMSUNSPOR'UMUZ - Sancaktepespor

Başlatan ata55, 09 Eylül 2018, 20:53:42

« önceki - sonraki »

eprianu

Canberk Dilaver gibi Erhan Şentürk de yedek kulübesine uğramadan soyunma odasına gitmiş.

binikalamadım

GurbetciFanatik

jean

BU ne arkadas ya kolay galibiyetler beklerken basimiza gelene bak

elexir

Bu takımla işimiz zor hepsi balon isim iş yapan bir tane adam yok eldeki bu kadro ile ne yapılabilir merak ediyorum elle tutulur bir adam yok

Ahmeti

Hayaller süper lig , gerçekler 2. lig
Hoca hiçbir katkı vermemiş takıma

senol

hoca canlı yayında takım olamadk diyor,tüm transferleri yaptın topçularla 3 ay kamp yaptın.bu cevapmı şimdi.ben öteki çalıştırdığım takımlarda stoperi ileri gönderiyrdum gol atıyorlardı ama burada olmadı diyor.bu hoca falan değil bence şansa gelmiş buralara kadar..hemen gönderilmeli .15 dakikada yuhalandım diyor şaşırdım diyor.cevapları bile ilginç ve tuhaf

Ayberk

Burası Samsun. Manisa veya bir başka yer değil. Burada hocaysan kulübün şartlarının farkındaysan, taraftarın beklentilerinin farkındaysan böyle konuşmayacaksın. "önceki yönettiğin" takımlardan birine gidip keyfine göre konuşup, takılabilirsin. Ama burada hayır.

Oyuna gelince belki ligin en teknik orta saha oyuncuları bizde ama uzun top oynuyoruz. Niye? Hayır, 3 haftada böyle bir isabet yok, böyle bir gol yok. Neyin ısrarı? Bir şeyler değişmeli. Hocanın kendisi mi, yaklaşımı mı bilemem. Ama aynı tas aynı hamam gidemez.

ata55

Alıntı yapılan: senol - 16 Eylül 2018, 21:34:34
hoca canlı yayında takım olamadk diyor,tüm transferleri yaptın topçularla 3 ay kamp yaptın.bu cevapmı şimdi.ben öteki çalıştırdığım takımlarda stoperi ileri gönderiyrdum gol atıyorlardı ama burada olmadı diyor.bu hoca falan değil bence şansa gelmiş buralara kadar..hemen gönderilmeli .15 dakikada yuhalandım diyor şaşırdım diyor.cevapları bile ilginç ve tuhaf

bende bunları yazacaktım renktaş. sorunun temeli hoca.
kulübe çok zayıftı. enes islam gibi bir mal vardı. samet asatekin ile ramazan ne yaptılarda kadroda bile yoklar.

ugrass

s_uzunkaya

Hocanın g.t kaldırma taktiğinden başka bi taktiği yok. Bu lig de üstümüze yok muş hatta bi üst ligde bile bizi yenen zor bulunurmuş. Sen kaldır elemanların şeyini elin adamı gelip 5 dakikada indirsin. Sonra çeket çıkar filan bişeyler. Önümüzde kış. Mazallah  zature olur bu gidişle.

cembaba

Taner Hoca bizim camianın hakkını veremiyor. Sen önce takımını hazırla. Daha oyuncun sana güvenmiyor. Erhan ve Canberk'in tepkileri çok anlamsızdı. Takım üzerinde bir etkin yok demek ki. Başkan hemen neşteri vurmalı. Bir de 10 maç oldu hazırlık maçlarıyla. Bu takımın ne oynadığı belli değil. Dersine çalışmamışsın. Savunma yapan, kontra atakla hücum yapan takıma karşı bir stratejin yok. Sol bek çıkarıp, sol bek almak nedir?

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bayfa55

Karabudun

Uzun uzadıya yazmaya gerek yok. Hoca bu oyuncu topluluğunun altında eziliyor, yaklaşık on maça çıktı ancak ancak hala bir takım oluşturamadı. Hayırlısı olsun.

jean

Aciklanacak hicbir tarafi yok bu maglubiyetin bu kadar para harcamaya ligin ustunde adamlar almaya sahanda 3 tane yiyorsun sikinti buyuk demektir insaallah lige adaptasyon sorunudur