TFF 2.LİG 2.HAFTA Gümüşhane - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Eylül 2018, 21:59:50

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Bu deplasman dan da 3 puan alirsak cok iyi baslamis oluruz.

Maci Trtspor yayinlayacaktir.

_Jack Daniels_

Gümüşhane deplasmanında tek endişem zemin. Onun haricinde çok kaliteli ayaklara sahip bir takımımız var. Amed maçındaki gibi 1-0 olsun bizim olsun.

TRTSpor yayını yok diye gördüm 1-2 yerde. Haberaks verebilir yine.

Ahmeti

Zor maç olacak 1 puan iyidir ama 3 olursa fireni patlamış kamyon gibi lige başlamış oluruz

muzaffer4

Haber aks maç yayını olacak mı yoksa deplasman olduğu için verilmeyecek mi?

Ahmeti

trt spor verecek diye bir söylenti var face de

jean

celebi

Maç trtsporda bu hafta nasibimize. Birde haberaks iç saha maçlarını veriyor bildiğim kadarıyla

_SoN_

Bu maçta ilk öncelik yenilmemek olacaktır, ha birde galip gelirsek değme keyfimize.

Sadece Samsunspor

mehmet yılmaz

Son durumlarını bilmiyorum ama Gümüşhane son 4 yılın 3'ünde final oynayıp kaybetmiş, zirveye oynayan bir takımdı. Zor bir deppasman olabilir lakin ben bizim kadro yapısının deplasman için çok daha uygun olduğunu düşünüyorum. Kazanacağımızı düşünüyorum.

eprianu

Alıntı yapılan: celebi - 04 Eylül 2018, 18:38:43
Maç trtsporda bu hafta nasibimize. Birde haberaks iç saha maçlarını veriyor bildiğim kadarıyla

Bu ligde yayıncı kuruluş olmadığı için maçların yayın hakları ev sahibi takıma aitmiş. Haber Aks muhabiri yaptığı açıklamada deplasmana gittiğimiz takımın yönetimi izin verirse maçları canlı yayınlayabiliriz demişti.

evolution55

her maç öncesi facebookta instagramda ortamı germeye çalışan bir kitle var, yani yapmak zorundalar mı bilmiyorum ama sonu her seferinde kulübe ceza olarak döndü, dönüyor ve de dönecek!

celebi

Alıntı yapılan: eprianu - 04 Eylül 2018, 21:25:21
Bu ligde yayıncı kuruluş olmadığı için maçların yayın hakları ev sahibi takıma aitmiş. Haber Aks muhabiri yaptığı açıklamada deplasmana gittiğimiz takımın yönetimi izin verirse maçları canlı yayınlayabiliriz demişti.

Eyvallah kardeşim. Ben çok emin değildim. İnşaallah öyle olurda bizde istifade ederiz :)

mehmet yılmaz

Bahattin tarzı oyuncuların maçıdır böyle maçlar ancak maalesef sakatlığı nedeniyle kadroda yokmuş.

ata55

maça gidecek olan taraftarlarımız, ismail başkanın dediği gibi orada Samsunspor'u düzgün temsil etmeli. Rakiple bir işimiz yok. biz samsunsporuz. yeni düşmanlar kazanmanın gereği yok. maça gelince 1-0 yada 2-1 kazanırız diye düşünüyorum.