Celil Sağır açık çağrımıza cevap verdi ve sitemize yazdı ( Sf.1 )

Başlatan yönetici, 26 Eylül 2008, 17:01:42

« önceki - sonraki »

kayacan

Hepsini anladımda Malatyaya yeniden gitmemesi gerekirdi.Birkaç yıl daha oynar sonra antrenör yada teknikdirektör olarak yolu açık.Ama Samsunspora tekrar gelirse kimlik gibi bu malatyaspor macerasınıda ömrü boyunca taşıyacak. Küme düştüğümüz sene Malatyada taş,meşale yağmuru altında  90 dakika boyunca küfür yiyerek kahrolduğumuz maç aklıma geldi. Maçtan sonra herkes birköşede ağlıyordu. Teoman yanımda ağlıyordu şirin ana hemen yanımızda ağlıyordu. Ağlama ana seneye çıkarız nası olsa diye moral vermeye çalıştım .Ama kader ikiside süperlige çıktığımızı göremeyecek.Belki bende göremeyeceğim bu gidişle.Malatya-sivas yolunda gece 12'de gözaltına alınıp yol ortasında teksıra bir otobüs adam terörist gibi polis tarafından sorguya alınırken samsunspor için alındığımız için başımız dikti.Bizim başımızı öne eğen bir umursamaz adamın kırmızı kart görmesi sonucu küme düşen bir takım bir şehirdi. Teoman avukat ben uzman doktor gecenin bir vakti yol ortasında sorguya alındık.Neden samsunspor aşkından. Bu yüzden malatyaya gitmesini bir türlü anlayamıyorum.Belki o taratarların maçtan önce maç sırasında ve maçtan sonra neler yaşadığını kimse tam olarak bilemediği için taraftarın bu malatyaspor hassasiyetini anlayamıyorlar.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: berusa55 - 27 Eylül 2008, 21:17:38
Dk. 55 çok manidar olmuş!

Manidar olması gereken bir konu daha var aslında giydiği forma numarası neden 55 değil.. ben beklerdim 55 numaralı formayı giymesini Herşeye rağmen...

CeLiL_55

Yazdıklarını satır satır okudum Celil abi senin herzaman arkanda bu Samsunspor taraftarı arada istemeyenler muhakkak olmuştur olurda gönül isterdi Samsunsporda devam etmeni hayat böyle herşey istediğimiz gibi olmuyor kısmet Malatyasporda devam etmekmiş yazdıklarının hepsi doğru Malatyaspor bile Samsunspordan daha vefalı Sana tekrar sahip çıktı senin gibi bir efsane zor gelir Samsunspor'a inş seni tekrar Samsunsporda görmek nasip olur bizlere çünkü sen gerçek bi Samsunsporlusun emeklerini alın terlerini bu takım için yaptıklarını unutmayız Samsunsporda 55 numarayı senden başkasıda taşıyamaz senin hakkında yanlış konuşanlar hakkındaki bir çok şeyi bilmedikleri içindir ve sen büyük bi fedakarlık yaparak satır satır hece hece hepsini bizlerle paylaştın çok saol herşey gönlünce olsun İmparator sen gerçek bi Samsunsporlusun Başarılar.

berusa55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 28 Eylül 2008, 00:11:00
Manidar olması gereken bir konu daha var aslında giydiği forma numarası neden 55 değil.. ben beklerdim 55 numaralı formayı giymesini Herşeye rağmen...

O daha da manidar haklısın ama kırgınlıklarla dolu bir Celil sanırız 55 numaralı formayı giymeyi içine sindiremedi ama biz de Celil'in sırtında 55 numaralı forma olmadığında O'nu içimize pek sindiremiyoruz!

cembaba

Alıntı yapılan: berusa55 - 28 Eylül 2008, 00:15:29
O daha da manidar haklısın ama kırgınlıklarla dolu bir Celil sanırız 55 numaralı formayı giymeyi içine sindiremedi ama biz de Celil'in sırtında 55 numaralı forma olmadığında O'nu içimize pek sindiremiyoruz!

Aynen Katılıyorum.. Bir de @kuzey55 in dediği gibi her gidenin arkasından aglarsak ohooo... işimiz çok zor. bize yaptıkların için teşekkürler kaptan.. malatyaspor' da başarılar..

bafralı erhan

celil samsunsporun unutulmazlarından biri olmuştur,kendisine (bize karşı yapacağı maç dışında)başarılar.artık yeni celillere kuvvet-i kalp vermeliyiz  (örneğin:sefa gibi sercan gibi...

Tribün_ali

Celil iyi bir SAMSUNSPORLU artık olana oldu Koskoca SAMSUNSPOR kulubü celile baglı kalamaz celil unutulmaz futbolcular arasında anlatacagım biridir ama yeni celiller yetiştirmemiz lazım olana olmuştur ama jubilesini SAMSUNSPORDA yapması yakışır hem ona hemde SAMSUNSPORUMUZA

SametYılmaz55

seni her zaman sevdim ve her zaman seveceğim büyük kaptan.....umarım seni bir gün Samsunspormuzun içinde tekrar görürüz...

HoliganSamSunLu

Celil Sağıra Böyle bir açıklama yaptığı için Teşekkür ediyorum ve Samsunspor Taraftarı olarak Celil Sağırın Hiç bir zaman Futbolculuğunu Kalitesini ve Samsunsporumuza Katkısını tartışmaya açmadık zaten tartışılmaz bir kaliteye sahip... Ben bu siteden bir kaç kez eleştirilerde bulundum bunlardan biri doğal olarak Samsunspor ile Malatyasporun arasındaki gerginliği bile bile küme düşmemizin akabinde Malatyaspora gidişi oldu keşke cevap yazısını yazmadan önce bunları yazabilseydim ama sağlık olsun... Celil sağırın  futbolcu olarak büyüklüğünü her zaman taktir etmişimdir ama hiç kimse Samsunspordan büyük değildir Samsunlu ve Samsunsporlu bir futbolcunun yönetimle seviyesi düşük tartışmalara girmesi ve o varsa ben yokum o giderse gelirim tarzında tavır koyması yakışmamıştır... ve bilmiyorum hatırlarmı fenerden samsuna geri geldiği sezon galatasaray şampiyon olmuş ve Celil Sağır fenerde oynarken şampiyonluk kutlamaları gs ninkinden daha güzeldi demişti Samsunlu ve samsunsporlu bir futbolcunun  başka takımların şampiyonluk sevinçlerini ve kutlama şekillerini değerlendirmesininin yerine Samsunsporumuzun nasıl olurda Taraftara ve Camiaya yakışır bir konuma geleceği hakkında fikir beyan etmesini beklerdim .... dediğim gibi celil Sağırı futboluyla Tartışmak haksızlıktır ama kendiside Samsunsporda oynadığı süre içerisinde futboıluyla değil sansasyonlarla gündemde kalmıştır.. Saygılarımla

Atakumlu

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 28 Eylül 2008, 00:13:59
Yazdıklarını satır satır okudum Celil abi senin herzaman arkanda bu Samsunspor taraftarı arada istemeyenler muhakkak olmuştur olurda gönül isterdi Samsunsporda devam etmeni hayat böyle herşey istediğimiz gibi olmuyor kısmet Malatyasporda devam etmekmiş yazdıklarının hepsi doğru Malatyaspor bile Samsunspordan daha vefalı Sana tekrar sahip çıktı senin gibi bir efsane zor gelir Samsunspor'a inş seni tekrar Samsunsporda görmek nasip olur bizlere çünkü sen gerçek bi Samsunsporlusun emeklerini alın terlerini bu takım için yaptıklarını unutmayız Samsunsporda 55 numarayı senden başkasıda taşıyamaz senin hakkında yanlış konuşanlar hakkındaki bir çok şeyi bilmedikleri içindir  ve sen büyük bi fedakarlık yaparak satır satır hece hece hepsini bizlerle paylaştın çok saol herşey gönlünce olsun İmparator sen gerçek bi Samsunsporlusun Başarılar.

birinci siyahla belirttigim yazına cevap olarak sayfanın sonundaki yazımı gosteririm...
ne efsaneler yetistirdik yada oynattık omrumuzde tek celil degildi efsane...
55 numara tek kisinin tekelinde degildir hak eden insanlar 55 numaralı formayı giyerler...

Recep

hep celil hep celil bu siteye giren ziyaretçilerde bu takımda oynamış yada oynayan futbolcular arasında celilden başka kimse yok zannedecek
yapmayın arkadaşlar mazimizde ki nice büyük kaptanlar nice efsaneler var hepside adam gibi adamdı hiç biri para uğruna bu takımı bırakmadı hiç biri kimsenin gazına gelmedi giydiği formanın hakını alnının son terine kadar ıslattı hiç biri para yok diye antremana çıkmamazlık yapmadı Celil sağır açıklamasını yapmıştır tatmin olan olmuştur olmayanda olmamıştır kimse kimsenin fikrini değiştirmek gibi bir misyonu yoktur bundan sonra tekrar tekrar aynı şeyleri konuşmasına gerek yoktur
inanın bana bu sitede yazı yazan arkadaşlarımın hepsi karşılıksız Samsunsporu sevmekte ve onun başarısı için her şeyi yapmaya hazırdır ve bu yüzden bu arkadaşlarım benim için celil sağır dan daha önemlidir çünkü işin içinde hiç bir menfaat ilişkisi yoktur lütfen konuyu dahada uzattıkça birbirimizi kıracağız çünkü bu olaya hepimiz ayrı pencerelerden bakıyoruz yorumları kendiniz için yaparsanız (görsünler bilemediler kapak olsun gibi başkasını topa sokmadan)kimse kimsenin kalbini kırmaz ve gerçektende değmez zaten

Pergani 55

Celil Sagır son dönemde Samsunsporun yetiştirdigi en büyük futbolculardan biridir yaptıkları hizmetleri unutamayız. malatya ya gitmesi kişisel tercihtir şarlar onu gerektirmiştir kişisel çıkarlarda herkes için önemlidir bu bir sorun degildir bence. ileride yönetici olarakta kulübümüze katkı saglayacaktır

FaT1h

usta ne celiller gelir bize bırakın bu işleri yaa sinirlerimi bozdu akşam akşam malatya macını izledim sinirlerim tavan yaptı yaa

samet

bunu bize yapmıcaktın celil malatya formasını giymicektin...