Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Karabük'ten ayrılan Engin Aktürk geçen sezon muhteşem bir form tutturmuştu. Savunmanın sağında ve stoperde oynamasına rağmen çok sayıda golü vardı. Süper Lig topçusu değil ama Bank Asya için çok ideal bence.

supernatural_55

Samsunspor'da oynuyon la yedek otursam bile gelirim demen lazım...zaten bi halt yapacak gibi de durmuyordu iyi olmuş gelmesin .gerek yok...

celebi

yürü git

Tufan

3 tane forvet oyuncumuz bi şekilde takımdan uzaklaştırıldı/ayrıldı/kovuldu artık ne derseniz. hala 1 tane bile eli yüzü düzgün vurduğu girecek adam alamadık söylenti bile yok 2 tane forvet 1 stoper alıp kapatsınlar transferi çok adam alıp kadroyu şişirmeye gerek yok.

celebi

Dartagnan

kım  ne derse desın arkadas bu takıma 2 forvet(guvenılır olan ),1 stoper,1 tane ofansıf orta saha (guvenılır olan) alınması lazım yoksa bu ıs zora gırer.

Shane_Falco

Bunlar şimdi dönüp dolaşıp Altın çocuk Caner'i getirmesinler ???

Turuncu

Bu şero herifler samsunspor'un büyüklüğünü anlamamışlar.Emre efendi sen yedek külübesine kurban ol.

hadi kaybol .

Ayberk

O değil de ben ismi geçen oyuncuları gördükçe, ciddi ciddi Rafael'i istemeye başladım :(

KareAs55

Yabancı forvet alsalar bari yerli kimi bulcaklar bu saatten sonra adam gibi forvet

ahmetsefa55

mehmet batdal olabılır rızeyle gorusuyomus demekkı fıkrını degıstırmıs

KareAs55

brigand

su mehmet batdal'a el atmaları lazım. bizimkiler araya iyi bir teklifle girerse  rizeyi tercih edeceğini sanmıyorum. ama zaman daraldı iyice . aceleye gelecek galiba transferler:(

seskat

şu futbolcular kendilerini ne zannediyo, yedek kulübede oturmak bile şereftir lan. bunlara samsunspor sevgisi ruhu gururu anlatmamışlar galiba. oynarsam gelirim, lafa bak, bize oynak futbolcu lazım değil, adam gibi futbolcu lazım. terbiyesizler  >:(

ElbistanLı4655

Bu Takım'ın Degerini AnLayamadıysan Gelme Zaten..! >:( 1dk!!!