Ak Parti'nin Bş. Adayı Yine Y. Ziya Yılmaz!

Başlatan Yalnızca BİZ, 03 Aralık 2008, 10:37:21

« önceki - sonraki »

seckin55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 23 Aralık 2008, 21:57:41
samsun - çarşamba diye biliyorum...
ewet çarşambalı..şuan çarsamba belediye başkanı kendisi..

jean

trabzonlu olmasin yeteri kadar alt belediyelerde var zaten buyuksehirinki samsunlu olmasi lazim umarim samsunspora destek cikar

Yalnızca BİZ

Rüyamda Yusuf Ziya Yılmaz'ı gördüm. Derdimi anlatıyordum SAMSUNSPOR hakkında.

Kais

carsamba beledıye baskanından umutluyum yanı su an kı carsambanın durumu bellı belkı samsun ıcın ve Samsunspor ıcın de ıyı olur ama yılmaz secım oncesı destek verıpde sonrası devam etmezse ....

beşnumara

tarihimize baktığımızda samsunspora çarşambalılar neler verdi neler.onun için çarşambalı başkanın ölüsü yeter samsunspora

Recep

Alıntı yapılan: beşnumara - 25 Aralık 2008, 23:22:48
tarihimize baktığımızda samsunspora çarşambalılar neler verdi neler.onun için çarşambalı başkanın ölüsü yeter samsunspora
yusuf ziya da çarşaambalı be kardeş :)

jean

hic degilse baskanlik yapti son donemdeki zararlarini saymassak tabiki

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: jean - 25 Aralık 2008, 23:38:15
hic degilse baskanlik yapti son donemdeki zararlarini saymassak tabiki

Mantığa bak hizaya gel.

( Ben de senin gibi yaptım bak, taş çatlasa iki cümle )

yesil55

gitti hele şükür samsunsporumuzun degerini bilen bir başkan istiyoruz

Sadece Samsunspor

bugün açıklanan belediyelerde yine samsun ismi yoktu bence yusuf ziya harbiden gidice açıklansa bu zamana kadar açıklanırdı. ama şöyle bir durum var yusuf ziya nerden aday olursa olsun kazanır çünkü bu şehirde çok enayi var

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: 35ama55 - 28 Aralık 2008, 15:34:37
Bugun netten baktıgım bazı yerel gazeteler , yzy - CHP flörtünden bahsedıyor ki yzy , CHP kökenlı bır alıeden gelıyor ..

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 28 Aralık 2008, 18:37:30
bugün açıklanan belediyelerde yine samsun ismi yoktu bence yusuf ziya harbiden gidice açıklansa bu zamana kadar açıklanırdı. ama şöyle bir durum var yusuf ziya nerden aday olursa olsun kazanır çünkü bu şehirde çok enayi var

Banada öyle geliyor chp'den aday olur , secimleri kazanir...

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 28 Aralık 2008, 18:37:30
akp kazanır yusuf zıya degıl

Kais

bencede akp cunkı mıllet ısme degıl partıye verıyor

jean

belediye secimlerinde tersi olabilir yusuf ziyanin chp li oldugunu bende biliyorum ama takim katkisi yok o yuzden kalmasindna yana degilim

Recep