Gökhan Alsan

Başlatan Kaya, 02 Eylül 2019, 23:20:21

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Istemiyorsan parayi birak kulupte git.

5trawberry

Bu yavsak yarından itibaren idmanlara tek başına çıkmazsa ben böyle işin tak

ata55

Rezil oynuyorsun
Rezilsin

eprianu

Transfer dönemini hatırlıyor musunuz? Gazişehir'den bir transfer yapacağımız haberi çıktığında bazı arkadaşlar "Gökhan Alsan olsa keşke ama imkansız gibi" şeyler yazmıştı.

Bi o yorumlara bakıyorum bir de sahadaki Gökhan Alsan'a...

Adam kötü değil, berbat bile değil hatta. Daha aşağıda bir ifade bulamadığım için nitelendiremiyorum.

s_uzunkaya

Adam resmen terbiyezsizlik yapıyor. Kontrat süresi bitsede gitsem diye top çeviriyor. Her top geriye arkaya pas verilirmi arkadaş!!!.... Yaa bi s*ktirgit Allahını seversen yaa..

_SoN_

Tam bir hayal kırıklığı oldu.

Shane_Falco

Tuttuk yine bi trabzonluyu adam sandık aldık aramıza. Bilerek yapmıyorsa ben bi şey bilmiyorum.

Sadece Samsunspor

Ahmethan gokhan alsan samet asatekin gibi vitaminsizlerle sampiyonluk kelimesi hayal.

tyyaman

Gollerle başlamıştı ama gittikçe formu düştü. Her futbolcunun formsuz dönemi olur, burada da iş kulübeye düşer. Adam sevimli hayalet gibi geziyor dört maçtır ama teknik heyet bunu görmeyip ısrarla sahaya sürüyor. Aynı mevkide oynayan Samed Hakan şu kulüpte kime ne etti de ısrarla oynatmıyorlar anlamış değilim.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: tyyaman - 11 Kasım 2019, 00:10:48Gollerle başlamıştı ama gittikçe formu düştü. Her futbolcunun formsuz dönemi olur, burada da iş kulübeye düşer. Adam sevimli hayalet gibi geziyor dört maçtır ama teknik heyet bunu görmeyip ısrarla sahaya sürüyor. Aynı mevkide oynayan Samed Hakan şu kulüpte kime ne etti de ısrarla oynatmıyorlar anlamış değilim.

Samed Hakan'ı ismail Başkan geri getirdi
Gökhan Alsan'ı Mustafa Aztopal getirdi. Anlaşılmayacak bir durum yok.

target_t.t.b

öptüğümün hayta ismail i.Bu kafayla ancak hababamda oynarsın.Dün seyirciyi de bozdu takımı da bozdu.

ngonge

Ertuğrul Sağlam ile birlikte ciddi bir çıkış yakalayacağını düşünüyorum.

5trawberry

Yan pas Gökhan, Geri pas Gökhan...

eprianu

Bugün bir pozisyonda topu rakibine kaptırdı. Rakip, topla hücuma çıkmaya çalışırken, önce durdu, sonra rakibini göstermelik olarak kovalamaya çalıştı.

Sarıyer maçında takıma katkısı en az olan isimdi. Ya bitik ya da hala durumun ciddiyetinin farkında değil.

_SoN_

Takımla beraber ilerleme kaydedemeyen nadir oyunculardan,inşallah düzelir.