Bank Asya 1.Lig 23.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Manisaspor

Başlatan MeL_55, 15 Şubat 2009, 16:43:58

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Şubat 2009, 01:13:31
Niye erken gittin ki? Diğer öğrenciler yarından itibaren gidiyorlar.

Abi erken çıktık biz tatile o yüzden öyle oldu...

kadifekaleli

Süper bir maçtı süperlig de böyle maç seyeretmedim. İki takımda iyiydi ama biz daha iyiydik. Oktay'ın Volkan mükemmel pasları Manisa'nın direkten dönen topları, Turgut'un kaçırdığı bu 4. aynı gol pozisyonu kısaca müthiş zevk aldım. Biraz şansımız yaver giderse 6 ya girermiyiz yoksa yine 1 galibiyet 2 yenilgi ligi 11.mi bitiririz bu takım rahat 6 ya girer bence mali bi sıkıntı olmazsa

kaptan 55

pazarları seninle güzel SAMSUNSPOR um;maç öncesi yorumlarımdada söylemiştim gerçektende belkide çok uzun zamandan sonra futbol şansı azda olsa yanımızdaydı çok iyi ve istekli futbolumuza şansımızda eklenince kimbilir kaç katımız bütçeye sahip manisayı devirdik bu arada arkadaşımın teklifiyle maçı şeref tribününde izledim devre arası enerji ve tabii kaynaklar bakanımızı arkedince atkımı çıkarıp ona vermek istedim ama korumalar izin vermeyince atkımı önce yöneticimize ilettim o da başkana verdi başkanda bakanın boynuna taktı yönetici yarın kulube gel dedi sana atkı vericem bende dedim biz SAMSUNSPOR luyuz bu uğurda binlerce atkı feda olsun SAMSUNUMA

Kais

nihat batur taşa çıkmış atkı sallarken düşmüş doğrumu? çok güldüm valla

biletli seyirci sayısı 11.218 olarak bank asyada rekor kırılmış doğrumu?

dün sitede 12.000 kişi vardı derken 11.218 biletli seyirci varsa stadda toplam kaç kişi vardı?

edmontdante

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Şubat 2009, 01:08:07
Valla kardeşim biz de sanki seninle daha dün akşam değil de çok önceden tanışmış gibiydik. Tabii bunun temel nedeni Samsunsporluluk duygusudur, Samsunsporluluğun tezahürü birdir.

55.hakan

Alıntı yapılan: Kais - 23 Şubat 2009, 11:14:05
nihat batur taşa çıkmış atkı sallarken düşmüş doğrumu? çok güldüm valla
;D

Akyol

Sevgili kais başkan açıkladı 9 bin biletli seyirci varmış yani 11 bin kişi vardır rahat ama yetmez SAMSUNSPOR TARAFTARI iddia ediyorum bolu maçında kale arkaları kapalı tribün dahil ağzına kadar dolacak.

Bu arada cgr arkadaşımızın yazısı aslında sitemizde ki arkadaşlığın abi-kardeşliğin ne düzeyde olduğunu açıklıyor fazla söze gerek yok ;)

Cagdas Ünver

23 Şubat 2009, 11:54:00 #1117 Son düzenlenme: 23 Şubat 2009, 11:55:37 Cagdas Ünver
Cok degerli bir galibiyet aldi takimimiz.Tabi Taraftarimizi'da kutlamamiz gerekir takimi yanliz birakmadilar.Insallah SBK'da kazanir bugün.Bilmiyorum FB TV maci verecekmi.

Bundan sonra hedefimiz Playoff olmalidir.

Saygilar !

celebi

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 23 Şubat 2009, 11:54:00
Cok degerli bir galibiyet aldi takimimiz.Tabi Taraftarimizi'da kutlamamiz gerekir takimi yanliz birakmadilar.Insallah SBK'da kazanir bugün.Bilmiyorum FB TV maci verecekmi.

Bundan sonra hedefimiz Playoff olmalidir.

Saygilar !

d spor veriyor maçı

lucapicola

Maçtan hemen önce içeri girebildim.Haliyle bizim ekibin yanında olamadım.Biraz altlarda maçı takip ettim.Demek ki artık daha erken gelmem gerekecek.

Maçı başında gol geliyorum diyordu ki geldi. Golden sonra Volkan kayıplardaydı. Kaçtane kontrayı harcadı ; ne gol yapabildi ne de bitirici pasları verebildi.Dayanıklılığı yok, kondisyonda yetersizdi.

Hakan Koçarslan Manisanın ekmeğine yağ sürdü. Adamlar hava toplarında zayıf olduğumuzu bilip ona göre yüksekten oynadılar.Hakan da gerekli gereksiz yerlerde faul yaparak tehlikeli serbest vuruşlara sebep oldu.Gücünü daha kontrollü kullanması lazım tank gibi adamın üzerine gidiyo.Uyanık tecrübeli bir rakibi Hakan a çok rahat kırmızı kart göstertir.Takıma faydalı olduğu tartışma götürmez.

Turguta son vuruşlar için özel ders versinler bile demicem heralde veriyorlardır ama daha başka ne yapmak lazım bilmiyorum.Rakibi yatrdıktan sonra uzak kale direğine plase vuruş niye yapmaz anlamıyorum.Rakibi topla geçişleri çok güzel ama artık şu bitirici son hareketi yapması lazım, tecrübe eksiklikleri artık mazeret değil.

Sercan yine vasat oyununu sergiledi, kötü değildi. Röveşatası gol olmalıydı , tam jeneriklikti.

Oktay kontraları çok iyi başlattı ama diğerleri ona uyum sağlayamadı.Fark açılsa daha rahat olurdu takım.

Muratı çok aradık.Akıllı, top kapan, pas yapan adamdı eksikliği çok hissedildi.

Şansın bizim yanımızda olduğunu görmekte güzeldi, 4 topu direkten döndü manisanın ,bizim golümüz direkten içeri girdi.Ama şansını takımların kendisi ortaya koyar oynamadan şansa maç kazanılamazdı.

Maraton başkana sitemlerimi iletiyorum her zamanki gibi yerimi ayırmadığı için.

Yalnızca BİZ

Febe teveden alıp veriyor D SPor... 5 saniyelik bir fark var aralarında...

kuzey55

bu sabah gazetenin birinde 33 puanla 7. sırada göstermişler bizi :)

ölümüne_55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 23 Şubat 2009, 12:14:13
bu sabah gazetenin birinde 33 puanla 7. sırada göstermişler bizi :)

haksız yere çalınan puanlarımızı geri veriyolar belki de

Kais

Alıntı yapılan: ölümüne_55 - 23 Şubat 2009, 12:44:48
haksız yere çalınan puanlarımızı geri veriyolar belki de

daha fazla ederdi herhalde :D

selahattin55

kazandığımız puanlaramı sevinsek.yoksa ilk yarı verdiğimiz puanlaramı üzülsek.keşke ercüment hoca ile başlasaydık belki bugün ilk 3 te olurduk.ama henüz geç kalmış sayılmayız yürübe samsunporummmmmmmmmm.