Bank Asya 1.Lig 23.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Manisaspor

Başlatan MeL_55, 15 Şubat 2009, 16:43:58

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

23.Hafta | Samsunspor'umuz - Manisaspor

Tarih : 22.02.2009            
Saat  :13:30       
Yer : Samsun 19 Mayis Stadyumu

Yorum : Güngörenden 3 puan beklesekde, Muratin oyundan atilmasi etkiledi. 1 Puan da iyi. Evimizde ASLAN gibi mücadele edersek maci aliriz. Muratin yerine Sefayi oynatir diye düsünüyorum artik tüm taraftarin gönlünü almak icin ölümüne oynamasi lazim. Manisasporu yenersek play-offa bi adim daha yaklasiriz.

europe_55

mahserxxx

taraftarın bu maçta birleşmesi lazım..en büyük koz taraftar

KocumVolkan

napıcamız belli olmaz şimdi yenileceğiz derim ama maç günü 4-5 atıcaz diye maça giderim :D
manisayı ezsekte pek süpriz olmaz artık :D

kumköylü ahmet

yenmekden baska caremiz kalmadi...
haydi hayirlisi bakalim ALLAH samsunsporumuzun yaninda olsun

Yalnızca BİZ

15 Şubat 2009, 17:42:39 #5 Son düzenlenme: 16 Şubat 2009, 11:03:06 Yalnýzca BÝZ
Manisaspor iki haftadır kazanamıyor... Yükleneceği zamanlarda atacağımız gollerle bu  maçı alırız inşallah...

beşnumara

muratın güngören maçında kırmızı kart yemesi orta sahayı mutlaka etkileyecektir.inşaallah yerine oynayacak arkadaşlar murat kadar oynar inşaallah kazanırız. zor maç olacak!

jean

manisa kan kaybedersen yararlanmamiz lazim cenk umarim atmaz bize gol

furkan5534

ramcQ_55

manisadan korkmamda cenkten korkarım gittiği her takımda samsunspora bi golü kesin var eğer bize tekrar gol atarsa yazık olacak samsunsporuma cünkü kritik bi mac yenersek yukardayız yenilirsek dahada aşşalardayız benim yükseklik korkum yok ama alcaktan cor korkarım

kuzey55

Giresun maçında şanssız bir mağlubiyet almasaydık namağlup olacaktık...10 kişi kalmamıza rağmen takım gayet iyiydi.bugün oynadığımız güngören gectiğimiz hafta altaya deplasmanda kök söktürdü.iyi pas yapan mücadeleci bir takımız.taraftarımızın maça oldukça fazla ilgi göstereceğini düşünüyorum.düşüşteki manisayı maplup edeceğiz...

red_white

murat kırmızı gördü haftaya cezalımı yaa  :(  bu arada tam stadı dolurmanın zamanı haydi Samsunlu maçaaa kaçmaz bu maçç full tribün istiyourzz

Akyol

yaralı manisadan çekiniyorum inşallah herşey istediğimiz gibi olur yarından itibaren bu maça yoğunlaşalım ;)

Kaya

Stadın karşıyaka maçından daha da kalabalık olacağını düşüünyorum ayrıca manisanın 2 haftadır kazanamaması bana göre bizim açımızdan avntaj kendi sahamızda sabırtrlı oyun yapısıyla stresli bir manisa karşısında rahat kazanırız diye düşünüyorum düştüğümüz sene manisa da hakem müsvettesi arzuman ın yaptıkları hala aklımda inşallah bu maç öcümüzü alma maçı olacak

Sadece Samsunspor

Murat kırmızı kart gördüğü için doğal olarak bu maçta yok, Murat bizim için çok önemli bir futbolcu ara pasları, koşuları, öndeyken topu ayağında tutup zaman geçirme gibi özellikleri var ama bu maçta malesef yok onun yerini kim doldurur bilemiyorum ama şöyle bir şansımız var manisa mutlak kazanmak isteyecek ve defansları çok açık verecek burada hızlı oyuncularımıza iş düşüyor özellikle sercan ve turgut'a. Eğer Sefa affedilerse büyük ihtimal Murat'ın yerine o oynar. Bu maçın sonucuna direk etki edecek kişi ise BİZ TARAFTARLAR'dır. Eğer playoff istiyorsak kazanmalıyız.