ŞOK! İsmail Uyanık İSTİFA ETTİ...!

Başlatan curva55, 20 Haziran 2005, 17:56:36

« önceki - sonraki »

curva55

Sağlam kaynak.Yardım gelmediği için istifa etmiş.Kendi gücüyle bu kadar olduğunu söylemiş.Belki şimdi belediye şehir destek çıkar demiş......

Fecr_55

neeeee...olamaz gercekten...cok kötü bir haber...$imdi acgözler mutlu olmu$lardir, destegini esirgeyenler in$allah bir gün destege ihtiyac duyarlar, o zaman hesap vaktidir...

geri gelmez mi israr etsek, ayni mail yagmuruna tutsak???

55samsunlu55

cem and naz55

hayır bu olamaz hayır inanmıyorum

jean

simdi ne olacak bakalim

BuqRa

Kım dedı ıstıfa ettı dıye ? OLmaz yaLan haberdır
Tamam ıstıfa bekLıyorduk ama bu kadar erken deqıL ?!!
Kaynak SağLammı?BUyuk BASKAN NEREYE???!!!!

bodensee55

hayirli olsun her serinin bi sonu vardir?buyuk baskan olabilir ama buyuk basari yokdur ortada?vasat bi siralamadan baska bi basari var mi?......rahmetli mentesoglu gibi baskan lazim??????

galib takima sahip cik?sana yakisir tvlerde dayi dayi yuruyordun kocum goster kendini?sen basariirsin?

Amsterdamli

Baskanin istifa ettigi dogrudur, su an ne diyecegimi bilemiyorum. Bir an dusundumde Uyanik baskan olmayinca takim ne hal alacak. Duzenimizin bozulmasi en buyuk korkum. Bugune kadar bir basarimizin olmadigida dogrudur. Sehirden Ismail Uyanik'a karsi bir antipati varmi acabaki istifa nedeni olarak belki simdi sehirden destek gelir dedi yada son gunler medyada acikca Turk futbolundaki sikeleri dile getirdi diyemi bilemiyorum. Samsunsporumuz daha halen gizemli nelerin dondugunu bilmedigimiz buyuk bir soru isareti olmaktan kurtulamadi malesef.

curva55

Ben geçen senenden beridir diyorum takımın durumu kötüye gidiyor diye.Umarım küme düşmeyiz çünkü düşersek birdaha toparlanacağımızı zannetmiyorum...

timofte

haber sanırım ajanslara düşmemiş ama bende de bir şok hali var açıkçası.. inanmakta zorluk çekiyorum. haberi ilk kez bu topicten öğreniyorum. ne yazık ki kulüp sonunda bu hale de geldi. emeği geçenlerin daha doğrusu geçmeyenlerin, yemliha uykusuna yatıp Samsunsporumuzu kaderine terk edenlerin gözü şimdi aydın olsun!

yirmiuc

curva55

Yok abi onlar konuşumayı biliyorlardı sadece konuşuyordı ama İsmail Uynık'ın bırakmayacağını düşünerek yani onlara hiç iş düşmeyeceğini zannederek konuşuyorlardı.Eee şimdi başkan istifa etti.Sahip çıksınlar şimdi.Ama hiç zannetmiyorum.Bir aralarda oflu biri aday diyorlardı.Ben SAMSUNSPORUN BAŞINDA OFLU BİRİ GELİCĞİNE KÜME DÜŞMESİNİ YEĞLERİM.

Fecr_55

bugün spor haberlerinin tümünde 'son dakika' diye verildi istifa...
bizim ba$imiza oflu moflu gecemez, valla 4 bir yandan i$gal ediliyoruz nedir bu yaaa...hic mi gözü tok bir yigit elini kalbine götürmez, Samsunspor´a destek vermek icin cebini bo$altmaz...
yaziklar olsun Samsunluyum deyip, mal mal ortalikta gezen duygusuz acgözlülere...
ya bide piyango ku$u bize ugrasa tek geceriz ya herkesi...

samsunsevdalısı

inanmakta güçlük çektiğim bir haberin ardından yorum yapmak bile zor.
neden bir anda böyle bir karar ve neden şimdi...
oldumu be ismail başkan,
daha 15 gün önce umutlandık,tekrar düze çıkacağız dedik,başkanın eski hırsı geri gelmiş dedik.şimdi oldu mu ismail başkan.
anlayamıyorum,dumur denen şey bu olsa gerek.,
fazla söze gerek yok,bu saatten sonra ağıt yakıp ağlamak da fayda vermez.
şimdi samsunu çok sevdiğini ve bu takımın sahipsiz kalmayacağını iddia edenler çıksın bakalım bi ortaya,kimlermiş bu samsunsevdalıları görelim...

salihcakir