İsmail Uyanık'la 10 yıl..

Başlatan ngonge, 28 Mayıs 2005, 16:56:17

« önceki - sonraki »

beşnumara

ismail uyanık artık başkanlığı bıraksın diyenlere soruyorum başkanımız bizi bırakırsa bu takıma kim sahip çıkacak bir ara y.ziya yılmaza devretti başkanlığı o ne yaptı fener maçında bütün stadı satmadı mı tam bir kaşarlı fenerli. :twisted:  hem başka sahip çıkan olsaydı  samsunspora destek kampanyasında 51 milyar toplanmazdı bu resmen bir küfür etmektir y.ziya yılmaz zamanında mehmet yılmaz bangır bangır bağırıyordu bana kulüpten bir teklif yok ilhan cavcav peşimi bırakmıyor diyordu ama o zamanki yönetim ne yaptı herkesi salladı onun için bu duruma düştük

ngonge

bi de şu açıdan bakın,belki klubun başında ismail uyanık var diye yardımda bulunmak istemiyorlar? bir 2.si ise ismail uyanık dan önce samsunspor yok muydu?

Rentboy

Alıntı yapılan: "ngonge"bi de şu açıdan bakın,belki klubun başında ismail uyanık var diye yardımda bulunmak istemiyorlar? bir 2.si ise ismail uyanık dan önce samsunspor yok muydu?
Bencede yani İsmail Uyanık olmazsa sanki Samsunspor olmayacak.Hiç kimse Samsunspordan büyük değildir...

Bafralı

İsmail uyanık fenerium benzeri bi mağaza kurmak için karadeniz klüpleriyle bi görüşme yapmıştı mallarımızı ortak mağazada satalım die. Başta ts bi çok takım yan çizdi. Başkan da konuyu klüpler birliğine taşıdı. Onun çalışmalarıyla yakında 14 anadolu klübü mallarını tek mağazada satacak.
Yayın gelirlerindeki adaletsizlik konusunda İsmail Başkan dışında kimim çıkıp tek laf ettiğini duydunuz. Onun çalışmaları sayesinde bu konu tartışmaya açıldı. Aziz yıldırım da dağıtım konusunda adaletsizlik olduğunu kabul etti.Karşı çıkan 3 takım kaldı:gs bjk ve ts.
(NOT:Bu 3 klüp yayından alacakları gelirleri göstererek kredi almışlar.O yüzden 2 yıl sonra digitürkle yapılan anlaşma yenilenene kadar dağıtım adil bir şekilde olamayacak.)

timur55

bence klube yardım eden olmazsa takımın durumu 2.lig ardındanda 3.lig gıbı duruyo..o zaman sımdı yardım etmeyenler kına yakarlar bı yerlerıne..ya kayserı takımı sakaryayı yendı dıye 500 mılyar prim dağıtıyo kumede kalma primi harıc ama bız haftalar onceden garantıledık ama paramız yok..bu nasıl yaman celıskıdır yaa..ya valla paramız olsun bu takım ılk 4 ü zorlkar ya bu kadroyla zorlar hemde..ama gel görku para ALLAHın kayserısınde..napalım bız böleysek eger klube ve topcularımza sarılmaktan baska caremız yokk.saygılar