Müjde arkadaşlar..! Gazi Bld.3.ligde....

Başlatan samsunsevdalısı, 22 Mayıs 2005, 18:59:05

« önceki - sonraki »

samsunsevdalısı

biraz önce halk gazetesi spor müdürü sn.ibrahim canbulat tan aldığım habere göre, temsilcimiz sivas demirsporu 4-3 yenerek 3.lige yükseldi...
emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..

timofte

Samsunumuza hayırlı uğurlu olsun..
artık samsun şehrinin gururu samsunspor, profesyonel liglerde yalnız değil. samsun gazi 3.ligde.. özellikle skoru 3-2'den çevirerek bu mutluluğu yaşamak çok daha güzel..

ngonge

curva55

Uzun zamandır iyi bir gelişme olmamıştı bu bizim için sevinçli bir haber.

Fecr_55

onlarada helal olsun...darisi diger takimlarimiza...sonra 2. lig ve daha sonra da 1. lige cikacaklar in$allah...

Rentboy

Samsunda Gazi Belediyesi sınırları içerisinde ikamet etmekteyim.Onun için gerçekten gurur duydum.Ama şunu da belirtmek istiyorum Gazi Belediye başkanı tam bir trabzon bozuntusu.Umarım satışlara gelmeyiz...

yirmiuc

jean

profesyonel liglerde hic takimimiz yoktu simdi bir tane var bende gazi belediyesi icinde oturuyorum ve mutluyum gazi belediyesinin tesisleri de iyi iyi bir kadro ile tutunabilir diye dusunuyorum

timofte

kanal s de yayınlanan spor 55 programında dün gece Gazi Bld başkanı Süleyman Kaldırım ile 3.lige yükselen takımın oyuncuları konuktu.. Takımın Samsun'da attığı şehir turunun ve maçın görüntülerine de yer verildi. mAç sonunda küçük bir gerginlik olduğu da kameralara yansıdı..

Gazi Bld başkanı amaçlarının Samsun amatöründeki takımlarda oynayan iyi oyuncular için bir vitrin olmak ve aynı zamanda Samsunspor için altyapı işlevini yüklenmek olduğunu söyledi.

Bazı arkadaşlarımız Gazi Bld nin Samsunspor'a katkısı olur mu gibi bir beklenti olduğunu belirttiklerini görüyoruz ama Gazi Bld. başkanı, 'Samsunspor'un bize maddi ve manevi katkısını bekliyoruz' ifadesini kullandı..

curva55

Samsunspordan maddi anlamda çok bişe beklememek lazım.Ama oyuncu ve traftar olabilir.

Sioux

hayırlı uğurlu olsun.
son zamanlar yüreğimize su serpen nadir haberlerden biri..

timofte

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"
bide gazi takımı çarşambaya satacak mış diye duydum hayırlısı olsun

kayserispor & kayseri erciyes gibi yanlış anlamadıysam..
belki çoğunluk 3.ligde oynayanın gazi değil de çarşamba olmasını tercih eder ama bunun bu yolla olması bazı soru işaretlerine yol açabilir..

Rentboy

3.ligde gazi belediyesinin kalıcı olması ve samsunsporun genç yeteneklerinin bu takımda kendileri geliştirmesi samsunumuzun yararına olacaktır.umarım kalıcılığını sağlar ve de daha da yukarılara tırmanır gazi belediyespor...