Sezonun en iyi Samsunsporlu oyuncusu..

Başlatan timofte, 27 Nisan 2005, 14:39:06

« önceki - sonraki »

ngonge

Alıntı yapılan: "timofte"
Alıntı yapılan: "ngonge"yahu anlamadığın bir nokta var.bu sene serkan ın ne faydası olmuş ta yılın futbolcusu seçilecek.adamın 20-30 gol  attığı senelere haksızlık olmaz mı?

bugün izlediğim maçtan sonra serkan aykuta verdiğim oydan pişmanım..

yahu serkan çok gol kaçırıyor tamam ama o çıktıktan sonra hücumda organize olamadık ki,top tutup pozisyona girecek adam yok takımda,kais tam felaket.2.sınıf bi oyuncu .ama celil e 0 oy var.celil oynadığı zaman en iyi oyuncumuz ama sakatlıyor şerefsizler...

timofte

Alıntı yapılan: "55_Nuray_55"verilen oylar geri cekilip degi$tirilebilir mi???

forumun teknik özelliklerine baktım da böyle bir imkan malesef yok.

fatihsune

Serkana vefasızlık etmek istemem ama son iki haftadır tam bir hayal kırıklığı maalesef.sanırım bu sene yılın futbolcusu olmayı istemiyor :(
ama celil in bir tane dahi oy alamamış olması da düşündürücü,zira 3-4 haftadır mükemmel top oynuyor.
zaman daralıyor,oy kullanmayan arkadaşlara büyük iş düşüyor...

Rentboy

oyumu adnandan yana kullanmıştım ama celil harikalar yaratıyor.yahu oy kullanmayanlar celili es geçmeyin lütfen.

Bafralı

Ben adnana verdim. Şahşen serkanın ikinciliği haketmediği düşünüyorum.Eskisi gibi değil artık.
İkinci oyum olsa celile üçüncüsünü kenana veriirdim.

recai

kaisten top toplayıcı olmaz bee.. celil ve muhammet cok iyi bence..

curva55

Evet haklısın kais orta sahanın yükünü çekti bu sene.

recai

ne yuku be arkadas ya.. adamın agayına top yakısmıyo bi kere.. rahat ol senden fazla stada gelmisimdir ben.. ozet mac izledigim cok deil.. Adam 1 2 mac dısında cok kotuydu bence.. 2. hatta 3. sınıf bir orta saha kais ve samsunuma yakısmıyo.. bu benim gorusum tabi..
saygılar

curva55

Benden fazla maça gitmenizden doğal birşey yok çünkü ben samsuna yılda en fazla 3 kere gelebiliyorum.Özetlerden izlediğim kadarıyla konuştum o yğzden sizin kadar yorum yapamıyor olmam doğal ama izlediğim maçlarda(90 dakika)kais iyiydi.

Rentboy

kais bu sene fazla gol atmış olabilir ama orta sahada topu ezen ataklarda etkili olamayan bir oyuncu bildiğiniz üzre fenerbahçede de luciano defans oyuncusu ama kais kadar golü var ligde...
onun için bence kais yerine iyi bir oyuncu gelecekse gitmeli...

lucapicola