Sezonun en iyi Samsunsporlu oyuncusu..

Başlatan timofte, 27 Nisan 2005, 14:39:06

« önceki - sonraki »

Rentboy

bende onu diyorum ya yirmiuç yani saçmalık.birde caner bile oy almış helal olsun yani.dam eli belinde resmen yürüyor sahada.

yirmiuc

yirmiuc

Fecr_55

kerem olsaydi $a$ardim valla...o futbolcu mu ya...gecmi$ ondan artik...

jean

bence kais iyiydi zaten gecen yildan beri takip ediyorum cok ta begeniyorum daha sonra adnan iyi ama ben oyumu kaisten yana kullandim

gyuksel55

hekesin unttuğu bir kişi var celil bence celil bu takımın beyni sol kanat olmasına rağmen oyunu hep o kuruyo.takımın senelerdir en fazla asist yapan adamı. sakarya maçında da en iyi adam bence oydu.

Rentboy

Alıntı yapılan: "gyuksel55"hekesin unttuğu bir kişi var celil bence celil bu takımın beyni sol kanat olmasına rağmen oyunu hep o kuruyo.takımın senelerdir en fazla asist yapan adamı. sakarya maçında da en iyi adam bence oydu.
gerçekten celili de unutmamak lazım çok süratli bir oyuncu.samsuna herşeyini adayan birisi.karakter olarakta adam gibi adam.

beşnumara

abi celil de çok iyi de bence bu sezonun en iyi futbolcusu adnan ama ben kenandan yana kullandım çünkü adnanı hiç düşünmemiştim sakarya maçında gol attığında aklıma geldi  :lol: ama kenanın da hakkını yemeyelim 8)

Rentboy

adnanın sakaryaspor maçındaki golü muhteşemdi.kaleci şenol ancak bakabildi topa.

salihcakir

hadi ama!! bu projenin tam manasıyla amacına ulaşabilmesi için; en iyi futbolcunun en az 100 oy arasından seçilmesi gerek diye düşünüyorum..tüm üyelerimizden biraz daha duyarlı olmasını bekliyorum. en nihayetinde seçtiğimiz futbolcuya basın önünde ödül verilecek; tüm samsun bunu duyacak..sezonun en iyi futbolcusunu( daha doğrusu fenerbahçe-beşiktaş-galatasay takımlarında bu sezon en iyi futbolcusunu)  seçerken milyonlar oy veriyor. biz bu kadar acizmiyiz..

Fecr_55

ya ne acayip "taraftarlar" var ya...tam 211 üyesi var sitenin ama yarisindan fazlasi hic katilmami$...karde$im yazmayacaksaniz neden üye oldunuz...bu i$ler öyle lafla olmaz...faydaniz dokunsun biraz ya...yada sitenin sorumlusu bir önlem alsin bu duyarsizliga, yani önümüzde ki 5 gün icerisinde yazmayan ve mesaj sayisi hala 0 olanlarin üyeligi iptal edilsin...zaten faydalari dokunmuyor, bo$una yer kaplamasinlar...

ngonge

yahu anlamadığın bir nokta var.bu sene serkan ın ne faydası olmuş ta yılın futbolcusu seçilecek.adamın 20-30 gol  attığı senelere haksızlık olmaz mı?

Rentboy

sitede gerçekten ilgisizlik diz boyu.

Fecr_55

verilen oylar geri cekilip degi$tirilebilir mi???

timofte

Alıntı yapılan: "ngonge"yahu anlamadığın bir nokta var.bu sene serkan ın ne faydası olmuş ta yılın futbolcusu seçilecek.adamın 20-30 gol  attığı senelere haksızlık olmaz mı?

bugün izlediğim maçtan sonra serkan aykuta verdiğim oydan pişmanım..