Muhammet Şeker

Başlatan ngonge, 27 Nisan 2005, 11:57:55

« önceki - sonraki »

ngonge

Artık muhammet hakkında başlık açmanın da zamanı geldi.zannedersem sivas tan o.saha oyuncusu olarak gelmişti bir süre de öyle devam etti. ama forma şans bulamadı.ancak ertugrul ona sol bekte görev verdi ve 2.yarı ile birlikte her maça 11 de başladı, ayari yi kesti.şimdi sakarya maçında 90 dakika gözüm onda olacak.ancak maçları staddan izleme fırsatı bulanlar bizimle paylaşabilirler mi  muhammeti in artılar eksileri nelerdir?

salihcakir

gerçekten  çok iyi  bir çizgi yakaladı muhammet. bence en önemli özelliği daha ilk maçlarından itibaren; kendine güvenmesi.(çünkü çoğu genç oyuncu hiç risk almaz,aman top benden çıksın da der) bir diğer özelliği de; henüz çok ön plana çıkmamasına rağmen sol ayağını çok teknik kullanması. zaman zaman bu özelliğide ön plana çıkıyor. bence bir dahaki sene çok daha iyi bir muhammet seyredeceğiz.

gyuksel55

muhammet şeker sivasspordan mustafa çiçek le beraber gelmişti iyi hatırlıyorum mustafa ya ne olduğunu bilmiyorum ama muhammet gerçekten kendini iyi geliştirmiş ben onu forvet olarak biliyordum yeni pozisyonunu yadırgamadan iyi oynamsı çok güzel böyle futbolculara her zaman ihtiyacımız var.

salihcakir

gyüksel arkadaşımızın söylediklerine bir düzeltme yapmak istiyorum..mustafa çiçek sivasspordan değil kartalspordan gelmişti..galiba aynı sene..ardından sakaryasporun kazasında yardım amaçlı oraya verilmişti..orada da pek forma şansı bulamadı; sezon sonunda samsuna dönmüştü;bizden de bir yerlere gitti; ama en son nerede olduğu konusunda kesin bir bilgim yok..
bu arada kusura bakmayın muhammet mevzusunu biraz dağıttım..kral55 sivasta olması hasebiyle muhammet şekeri sivassporda iken de takip etmiş olabilir..veya sivas halkının onun hkkındakı fikirlerini biliyor olabilir..kendisinden bu konudaki fikirlerini bizimle paylaşmasını bekliyorum..

gyuksel55

yanılmışım kusura bakmayın düzeltiğin için teşekkür ederim samsunkopat

baha55

slm arkadaslar...ben muhammet sekeri çok begeniyorum..muhammet bize sivastan geldi...geldiginde forvet olarak izliyorduk onu ben onu bir macda forvet olarak son dakikalarda izlemiştim   ..çokda ,iyiö deildi ...ama şimdiki yerine çok alısmıs ve tam oturmus durum da...fb macını izlerken fenerliler deli oldu kim bu adam falan diye..samsun hep böle adamları çıkarıyor nerden buluyo anlamıyoruz falan diye dert yanıyorlar dıı :P

recai

muhammet forvet oynuyodu ama defansta oynaması ve cabuk adapte olması ayrıca forvet kulturu almıs bir insan olarak tekniginin bir sol beke gore yuksek olması onu cok avantajlı yapıyo.. ilerde milli takımın sol bekligine kadar yukselir eger bozmazsa...

beşnumara

abi muhammeti bizim bir arkadaş sivasspordan tanıyormuş bundan topçu olmaz diyordu ben de dedim ki daha çok gençtir zaman geçtikçe çok iiiii kıvama gelir dedim ve haklı çıktım gibi ama celille çok içli dışlı olması lazım çünkü hepimiz biliyoruz ki emre belözoğlu hagiden çok şey öğrenmişti seneye daha iiii olacaktır allah kazadan beladan korusun :lol:

kral55

Alıntı yapılan: "samsunkopat"gyüksel arkadaşımızın söylediklerine bir düzeltme yapmak istiyorum..mustafa çiçek sivasspordan değil kartalspordan gelmişti..galiba aynı sene..ardından sakaryasporun kazasında yardım amaçlı oraya verilmişti..orada da pek forma şansı bulamadı; sezon sonunda samsuna dönmüştü;bizden de bir yerlere gitti; ama en son nerede olduğu konusunda kesin bir bilgim yok..
bu arada kusura bakmayın muhammet mevzusunu biraz dağıttım..kral55 sivasta olması hasebiyle muhammet şekeri sivassporda iken de takip etmiş olabilir..veya sivas halkının onun hkkındakı fikirlerini biliyor olabilir..kendisinden bu konudaki fikirlerini bizimle paylaşmasını bekliyorum..

5 yıldır sivastayım.Arada maçlarını izliyorum.Muhammet burada pek parlak bir oyuncu değildi.Ortasaha-forvet oynuyordu(bazen).Çokda dikkat etmemiştim yada dikatimi çekmemişti.Buradaki sivassporlulara sordum.Çoğu kim olduğunu bilmiyor.Bilende pek iyi bir şey söylemiyor.Ama samsunda ben çok beğeniyorum.Sivasa adapte olması çok zor.Burada iklim şartları oldukça kötü.Mayıs ayına girdiğimiz bugün bile kaloriferler yanıyor.Dışarı soğuktan çıkılmıyor.Yani burada iyi olmaması bu nedenden olabilir.Samsunda çok daha başarılı olur inşallah.

Bafralı

Sakarya maçını izlerken benim de dikkatimi çekti.Özellikle Celil'le uyumu çok iyi be.
 Sakarya'nın sağına ikisi otoban döşediler yaw!  :lol:

sejoe

Bu sezona kadar muhammet forvet oynuyordu. Geçen senelerde 4-5 maçta oyuna sonradan girdiğinde izlemiştim muhammet'i ve hiç beğenmemiştim.Bu futbolcuyu izleyipte sivastan alanlara şaşırmıştım doğrusu. Çünkü girdiği maçların hepsinden çok ağır ve etkisizdi. Bu sezon başında kesin gönderirler diye düşünüyordum.Demek ki ertuğrul hoca onda bir ışık görmüş. Demek ki muhammet çok çalışmış ve kendini geliştirmiş. Ona verilen fırsatı çok iyi değerlendirdi. Her geçen gün de form grafiği giderek yükseliyor. Umarım şımarmaz ve daha çok çalışır. Bence takımın yükselen yıldızı.

Rentboy

oynayanlar bilir champion manager oyunu oynuyorum.yeni sürümü olan football managerde samsunsporda var muhammet şeker.forvet oynuyor.o kadar etkili değil.ama şu an iyi oynuyor.yerine alıştı.inşallah ilerde daha iyi olur...

curva55

FM de utakayı samsuna getirdim adam iki hafta var ligin bitmeisne 30 gol attı....

Rentboy

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"FM de utakayı samsuna getirdim adam iki hafta var ligin bitmeisne 30 gol attı....
skip öyle futbolcular var ki.hemde çok ucuz maliyette futbolcular.ama yöneticiler dikkate alırmı bilmiyorum.eğer alırsalar önereceğim bir sürü futbolcu var.

curva55

Valla oyun diye bakmayın bütün herşey gerçeğine uygun samsunspora brezilyadan oyuncuları getiren serdar die bir menejer vardı ordan oyuncu fln araştırıodu.Birçok menejer dünyaca ünlüleri bunu açıkladı.Hatta mustafa denizlide bu oynu oynuyomuş.