Ertuğrul iyi yolda (mı?)

Başlatan ngonge, 24 Nisan 2005, 13:26:37

« önceki - sonraki »

ngonge

takımı her nekadar başlarında iyi performans sergilemese de(puan olarak) 2.devre itibarı ile beğendiğimi söylemeliyim.(buna son dakikada puan kaybedilen maçlarda dahil)ertuğrul ilk devre önce as oyuncuları gönderdi sonra geri çağırdı falan baya bi tecrübsizliği oldu.ayrıca hakemlerle çok dert yanıyodu her maç,onu da düzeltti.futbol olarak da olumlu adımlar attığını söylemeliyim(sezon başına göre zayıf bir kadro olmasına rağmen)bu durumda kendisini tebrik ediyor ha ama hala seneye takımda kalması hususunda emin değilim...

Fecr_55

evet tecrübesizliginden baya yanli$i oldu...zaten bir kac oyuncunun gitmesi takimda ki havayi bozmu$tu, geri geldiklerinde de hemen uyum saglayamadilar...yava$ yava$ kendilerine geliyorlar...ama yine de ba$ka teknik direktör aranmali, Ertugrul abiden iyi olmasi $artiyla...ama bir yandan bakilirsa, kim gelirse gelsin Samsunspor´da kalici olmaz, bunu Ertugrul abi icin söyleyemem, cünkü zamaninda bu takima emek vermi$ bir insan...deger veriyor yani takimimiza...her $eyin bir ilki oldugu gibi, onun da hayatinda bu teknik direktörlük bir ilk...yani dü$ündükce zaman verilmesi gerekir diye dü$ünüyorum...bende baya ele$tirdim kendisini zamaninda...

gyuksel55

ne kadar tecrübesiz de olsa bu takımın başında olmalı. bu takımla böyle sonuçlar alıyo. ben ertuğrul hocayı başarısız bulmuyorum

GNKL_BARIS

Buradaki mesaj forum kurallarına aykırı olduğundan ( hakaret içerdiğinden) silinmiştir.

Fecr_55

gercekten cok ayip etmi$sin gnkl_baris...burda herkes yorumunu yapiyor ve bunun icin kimseyi yargilayamazsin, hele hele "$erefsiz" kelimesini kullanman ayibin en büyügü...bu ba$lik altinda yazmak istemezsen yazma, bu senin sorunun...o kadar ki$i yazmi$sa demek ki bu konu altinda konu$ulacak $eyler var...taraftar olarak sende katil derdim, ama gözün eksikleri görmeyecek kadar körelmi$ galiba...

yeni direktör aransin bence, bulunana kadar zaten Ertugrul abinin zamani bol bol olacaktir...bunu iyi degerlendirirse kendi avantajli cikacaktir...

kral55

Sevgili forza yine sinirlenmiş,köpürmüşsün.

baha55

slm lar arkadaslar....
kimdir bu genel bakış mıdır ne dir  ya...sen kendini ne zannediyosun  ..sen bu sitedeki insanlar hakkında nasıl böyle konusursun bunda öncede msjların da yok hesabım var falan diye konusuyosunn...

gyuksel55

gnkl barış ne yapmaya çalışıyorsun.böyle kelmeler kullanmaktaki amacın nedir.

curva55

Herkes sakin olsun baha55 sende hem kızıyosun hemde küfür ediyosun herkes sakin olsun hepimiz samsunsporluyuz.

yönetici

diğer forum üyelerine hakaret eden Gnkl-Barış adlı kullanıcının üyeliği iptal edilmiştir.

Saygıdeğer Samsunspor.biz üyeleri,
lütfen bu gibi Samsunsporluluğun ne demek olduğunu anlayamamış kişilerin seviyesizlikleri yüzünden forumumuzun güzel havasının bozulmasına izin vermeyiniz.

Hep birlikte Samsunsporumuza katkı sağlamaya devam edelim..

Fecr_55

cok isabetli bir karar...te$ekkürler, valla okuduguma inanamami$tim dogrusu...

gyuksel55

iyi olmuş ama barış adında yeni bir üye var tekrar açmış olamazmı??

yönetici

@gyuksel55,

foruma yeni üye olanların üyeliklerini aktive etme konusunda titiz davranıyoruz.
az olsun seviyeli olsun diye düşünüyoruz. daha önce forumda yazan, ancak küfüre karşı sergilediğimiz tutum dolayısıyla foruma cephe alan bazı kişiler var. onların da samsunsporluluktan anladıkları demek ki bu kadar. yapacak bir şey yok.

salihcakir

konu ertuğrul'dan ve samsunspor'dan geldi buralara..ne kadar yazık..samsunspor.biz olarak hergeçen gün büyüyoruz..üye sayımız neredeyse 200 oldu; samsunspor için çok daha güzel şeyler yapmalı güzel şeyler ummalıyız..bundan sonra da bazı kimselerce bu tarz tepkiler görebilir; bu tarz şeyler duyabiliriz.. ama biz bu tarz hareketlere itibar etmemeli ve bu tarz sözlerin huzurumuzu bozmasına imkan vermemeliyiz..biz  samsunspor.biz 'iz..
şampiyon samsunsporu görmek için herkesi, tüm üyeleri; en çok mesaj atandan, hiç mesaj atmayan herekesi; samsunsporu bu çatı altında desteklemeye ama gerçek manasıyla desteklemeye çağırıyorum..

yirmiuc