Teknik Direktör İsmet Taşdemir

Başlatan ibrakadabra55, 30 Ocak 2012, 21:54:53

« önceki - sonraki »

twitter

O kadar boktan hoca ki taner taşkın kalsa ne olurdu acaba diye düşündüm bugün

Gelen gideni trafoyla arattı

Bir takım 20 orta deneyip 19unu beceremez mi

Mal topluluğu

2 senedir adamların oynadığı top sabotaj gibi

cakir55

Samsunspor tarihinde gördüğüm en vasıfsız hoca, Besim bunu şeyinde sallar

havzalı55

Utanmadan hala istifa yok diyebiliyorsun,
Hocalığın yok anladık ta adamlık ?

maviay55

maçtan sonra basın toplantısı soru : Playoff serisinde 2 maçtada gol atamayan tek takımız, neden?
cevap: Bende anlamadım açıkçası.

Utanmadan çıkmış bi de basın toplantısı yapıyorsun seneye devam diyorsun
Ruhsuzluğun takıma işlemiş kenarda çiçek ol sen hocalığı bırak.

5trawberry

Bu adamla devam edilmez artık. O film bitti

Shane_Falco

14 Mayıs 2019, 08:15:49 #170 Son düzenlenme: 14 Mayıs 2019, 08:19:52 Shane_Falco
Alıntı yapılan: Shane_Falco - 17 Şubat 2019, 10:53:41
Net olarak söylüyorum doğru isim değil. Takımı tanımıyor diye bir durum yok başında 4 maça çıktı ( 3 Lig 1 Çarşambaspor ). Zaten anlaşıldıktan sonra eski maçları izleyip takım hakkında bilgi edinmesi gerekirdi. Kıyaslama olayını sevmem ama kesinlikle işe yaramayan Taner'den çok üst bir hoca değil. Takıma herhangi bir dokunuşu olmadı. Herhangi bir farklılık yok. Biz ligin en iyi takımları Sarıyer ve Sakaryaspor maçlarında delice bir taraftar desteğine rağmen 3 puanı ucu ucuna kaçırdık. Ama İsmet hoca ile taraftarsız 10 kişi Sancaktepe bizi sahadan sildi. BAL ligi takımı taraftarsız Ankara Demirspor maçında bile 3 puanı zar zor defansif oyunla aldık.

Balık baştan kokar. İsmail Ertekin Sakaryaspor'un başına geldiği an farklılığını belli etti ve Sakaryaspor o dakikadan sonra hem saha içi hem de skor olarak mükemmel bir yükselişe geçti. Jöle Osman Osmanlıspor'un başına geçti. Dökülen takım bir daha mağlubiyet görmedi. Yanılmıyosam 10 maçta 9 galibiyet 1 beraberlik aldı. Yücel İldiz Denizlispor'u uçuruyor. Fakat bizim Hoca değişiminden sonra herhangi bir değişiklik bir dokunuş mevcut değil.

Ayrıca bir an önce adamcılığı bırakması lazım...

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 10 Mart 2019, 16:55:39
Evinde eyup'ü ankara demir'i herkes yeniyor. Acilen gönderilmesi gerekiyor ve yerine bizi play-off lara hazırlayacak deneyimli bir hoca lazım...

Daha geldiği ilk hafta yazmıştım. Sancaktepe maçında çıplak gözle oynanan topu izleyen herkes bundan adam olmayacağını anlaması lazımdı.

Ankara Demir, Eyüpspor'u yenince millet arkasında durdu. Halbuki o maçlarda da çok kötü oynamıştı.

Burada bas bas bağırdık adamcılığı bırakmalı diye. Aramızdan insanlar bile Erhan Şentürk hırsıyla oynamalı dedi. Arkasında durdu.

Eskiden futbolcumuzmuş felan filan. Geçin bunları.

Takım umurunda değil bu adamın. Paragöz bir adam bu. Az utanması olan insan dün maç sonu istifasıını verirdi. Bu hala ya tazminat versinler ya da maaşa devam edeyim peşinde. Karaktersiz herif.

ata55

Çok sağlam bir mukavele imzalanmış. Aslında onun üste para vermesi gerekirken, tersi olmuş. Hoca moca değil bu.

55_OrHaN_55

İsmet Taşdemir'in gönderilmesi en iyi transfer olacaktır, bu kadar açık ve net. Adam işi bilmiyor ve hatalarında da ısrarlı. Gerekirse bu konuda yürüyüş düzenlenmeli. Tazminatı mesele ediliyorsa onun için de kampanya düzenleyelim bari. Göz göre göre 1 sene daha heba etmeyelim.

Sadece Samsunspor

Erhan kartalin her olumsuz topunda alkisliyor adami guya moral veriyor. Bi oyuncu kotuyse cikarilir alkislanmaz

cakir55

Senelerdir futbol izliyor herkes oyuna çok forvet sokunca gol atacağını sanan aptal teknik direktörlerin lisansı yırtılmalı başta bu İsmetin.

ngonge

Su mactan sonra mukavelem devam ediyor diyebiliyor. Biz mi cok gevsegiz yani buna nasil musade edilebiliyor?

Kaya

Sen kocaaa teknik adamsın taktiksel anlamda takıma kattığın bir tane bile bir şey olmaz mı şaka mı !

Taktiksel kurgusal şeyleri geçtim. Eyvallah olmadı diyelim kadro şöyleydi böyleydi. Ulan bari bir duran top organizasyonun olsun be adam. Son 20 korneri bırakın kötü kullanmayı rezil kullanmış bir oyuncuya hala nasıl o korneri attırırsın.

Tüm futbol dünyası bilir ki, bir takım kötüyse ve kısa vadede düzelmeyecek durumdaysa ya şişirme toplarla hemen ceza sahası ve çevresine topu ulaştırır ya da maç içinde eline geçen duran top organizasyonlarını en iyi şekilde kullanır. Ee bunları da yaptıramadın. Hala neyin devam etmesi utanır insan...

mehmet yılmaz

Takım içinde adaleti sağlayamadığı, bazı oyuncuları kolladığı imajı oluşturduğu, teknik katkısının hiç olmadığı, oyuncu grubuna kendini sevdiremediği kanısındayım. İnsan, Taner Taşkın'dan daha kötüsünü nasıl bulabildik diye sormadan edemiyor...
Oysa ümitliydik kendisinden...

eprianu

Yüksel Yıldırım Twitter'da yaptığı açıklamada İsmet Taşdemir ile devam edileceğini yazmış. Geçmiş olsun...

Shane_Falco

Şahsen geldiği ilk maç notunu vermiştim.

O 10 kişi Sancaktepe maçında organize olamayan, pozisyon bulamayan takımdan sonra taktik, teknik, hamle bilgisinin çok kısıtlı olduğunu düşünmüştüm. Defalarca da yazdım.

Sonraki haftalarda Eyüp, Ankara Demir gibi takımları yine futbol oynamadan oyuna sonradan giren oyuncularla resmen şansa kazanmıştık. Her maç sonrasında takım kötü bu adam olmaz dedikçe skora yönelik yorumlar yapıldı.

En sonunda o iğrenç oynattığı elimizden alıp rakibe verdiği Keçiören maçından sonra artık İsmet'in takımın başında olduğu hiç bir maçı izlemeyeceğimi söyledim. Velhasıl izlemedim. Ve takımın aldığı skorlar, yorumlardan anladığım İsmet'in aynı tas aynı hamam gittiğiydi.

Maalesef play-off maçlarını izlemeden duramıyor insan. Fakat bir takıma 20'ye yakın maç ile başında çıkıp hala aynı hataları yapıyorsa bu adam yanlış yapıyor değil. Kasıtlı yapıyordur.

Ben kötü bir teknik direktör olduğu bi kenara iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. İyi niyetli hiç bir adam,
-Erhan Şentürk'te bu kadar ısrar etmez.
-20'ye yakın maçtır. Bir tane düzgün korner kullanamayan Oğuz'a korner kullandırmaz.
-Formda Ramazan Çeviği sol bek'e çekmez.
-Gol gereken maçta Bahattini kanat oynatmaz.
-Evindeki maçta Abdülkadir gibi adam kulubede oturmaz.
-Bu ligde İrfan Başaran gibi adamı bir çırpıda silip atamazsın.

Daha bir sürü buna benzer olay var. Takımı açık açık sabote ettiğini düşünüyorum. Tazminatını alıp keyifle para yemek peşinde. Play-off maçını kaybeden hiç bir adam ben seneye de buradayım diyemez. Bu karaktersizliktir.