Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

Raqua55

Birde Olaya şuradan Bakın Erhan Altın Kariyerinde Sezon Sonuna Kadar Hangi Takımla Çalışmış?Erhan Altının Kocaelisporla Samiyende 4 attığından Başka Türk Futbolunda Herhangi Bir iz bırakabilmiş mi ?Benim tek hatırladığım 17 maç kazanmayı bekleyen Takımın 12 hafta teknik Direktörlüğünü yapmış bir hoca ?Hoca demeye dilim varmıyo ama neyse...Galiba o senede Beraberlik rekorunu kırmıştık Neden kırdık acaba ? Birde Adiloviçin Kariyerine Bakın 204 maçta 80 gol Atmış bir Forvet.Geçen sene Final oynayan Takımın Forveti 16 gol atmayı başarmış.-Ki umarla ekigho bencil olmasalardı en az 20 golü vardı-Adiloviç penaltıdan  gol atıyormuş çok uzağa gitmeye gerek yok bu sene Antalya Maçında Mbilla penaltıyı Kaçırmasaydı 1 puan alırdık belkide o gazla Maçı bile Çevirebilirdik.Aslında Herşey ortada Neden Görmüyosunuz Anlamıyorum.Erhan Altın için Adiloviçi  Kaybetmeye hiç gerek yok O yüzden Adiloviç kalsın Futbol katili Erhan Altın gitsiiin.

Sol Açık

Adilovic konusunda ben de gitmemesi gerekenlerden yanayım. Bu sezon kötü oynadığı açık, ama bu takım dizilişi, taktiği vs ile de çok ilgili. Adilovic boyuna rağmen kötü bir pivot santrafor, ama bitirici bir forvet. Ben Mbilla'yı çok beğeniyorum. Mbilla rakip savunmayı çok yoran ve bence iyi bir pivot santrafor, ama Adilovic kadar bitirici değil. Bu 2 oyuncunun beraber oynayabileceği bir sistem kurulabilir, olmuyorsa bile Adilovic'ten faydalanmanın pek çok yolu var. Kesinlikle kalmalı.

Gitmesi gerekenin Erhan Altın. Geçen sezon çok eleştirilen Kalpar'ın mirasını yiyor. Çok iyi bir "takım"ımız vardı ve halen o "takım" puanları alıyor.

Ancak gönderilmesi gerekenler listesinin forumda çok uzun tutulduğunu da düşünüyorum. Örneğin Mustafa Sevgi son maçta tel tel döküldü, ancak bence kadroda olmalı. Benzer şekilde Ahmet Burak Solakel de geçen sezon 2.yarı ve bu sezonun ilk birkaç maçında çok iyiydi, ama sonra çok kötüydü. Buna rağmen kadroda kalmalı, daha iyi sol bekler bulmak bu ligde zor bence.

Talha'dan çok umutluydum, halen yetenekli olduğunu düşünüyorum, ama olmadı. Serdar ise tam bir hayal kırıklığı. Zafer ha keza. Ama Doğan'ı bu kadar da kolay harcamamalıyız. Daha önce de yazdım, henüz ilk 11 oyuncusu değil, ama yapmayalım, 18 yaşındaki Doğan'ı göndermek yanlış olur. Ali Zorlu'nun Serdar, Talha ve Zafer gibi yetenekli olduğunu düşünmüyorum, ama onlar kadar da hayal kırıklığı değil. Sonuçta mücadelesi ile öne çıkması gereken birisiydi, o da olmadı. Tuna'nın ise stoper yokluğunda kalmasından yanayım.

Sonuçta, Zafer Özden, Serdar Eylik, Talha Mayhoş, Ali Zorlu gönderilebilir ama o kadar.

Kanada ve orta sahaya ise takviye gerekir. Adı geçenlerden Landel'in çok etkili olacağını düşünüyorum.

Forvetim

adil kalmalı, daha iyisini bulana kadar en iyisi bu. takımı biliyor ligi biliyor taraftarı seviyor şehre alıştı düzgün bi sistemimiz olsa daha çok faydasını görürüz.

55.hakan

Gidecek iki adam var Zafer ve Serdar.Ali Zorlu Doğan dan 3-4 gömlek üstün.Kalsın isterim Ali Zorlu

cezayir55

lalawele gibi bir adam lazım yada karşıyakadan ayrılan ofoedu

celebi

en iyi transferimiz erhan ın gitmesi olur.

orucreis

Bu takimdan gidecek ilk isimler erhan hoca,dogan,tuna,serdar,ali zorlu ve talha mayhostur. Digeri adam gibi bi hoca gelse kendini duzeltir fakat bi hocanin elinde herkes beceriksizlesiyo. Suan konusulan adil bile kendini bulur. Bize en acilinden kanat oyuncusu ve orta sahaya dinamo lazim ataga kalkamiyoruz. Ki atagi birak pas yapamiyoruz. Bugun doganin verdigi 30 pasin 25 i rakibe gitti 3 de taca...

Desiqner

Landel transferine engel durumlar var bence ;
1-Çok talibi var be bunlar güçlü takımlar.
2-Afrika Kupasında ülkesinin milli takımına çağırılması ihtimali ki bu ihtimalde 5-6 hafta oynamaması durumu var.Ki zaten ikinci yarı etki yapsın diye aldığın adam da o kadar oynamasa hiç getirme daha iyi.

ALİ55

ertugrul saglam istifa ettı.... ne guzel olur tamda sıras...forza samsunummmmm

orucreis

Alıntı yapılan: NeverMind - 06 Ocak 2015, 00:52:21
Gaziantep BBSK Shola Ameobi ile sözleşmeyi fes etmiş  :hnk: ???

Adam son denizli ve giresun.maclarinda yoktu var bi sikintilari.. acaba no money no futbol mu oldu  :o

samsunluhakan

erhan altın gitmeden transfer yapmanın mantığı yok bence yalandan para harcamaya gerek yok erhan altınla hedefin belli ligde kalmak

Tamer55

landel olmamış Adanalı Tiago için uğraşılıyormuş

beşnumara

Landel olmazsa tiago hic olmaz. Parayı dökecek takımların yine transfer yapmasını bekleyeceğiz heralde.

brigand

Çok net aslında olay. Yok bu pozisyona adam lazım yok şu pozisyona yedek lazımla uğraşmasak; 6-7 adam maliyetine katlanmak yerine, sağlam bir teknik direktör ve Tiago gibi nokta adama aktarsak o parayı çok daha başarılı olacağımıza inanıyorum. Ama biz yine kalıntılardan 50 tane adam bakarız : ) 

sadece55

Bence Landel Tarzı bir adam Tiagodan daha etkili olur ama Tiagoya da kimse hayır diyemez.