İlyas Kubilay Yavuz

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:08:58

« önceki - sonraki »

brigand

Daha fazla koşmaya, mücadele etmeye çalışıyor. Bunu sahada görebiliyoruz. Ancak o kadar güçsüzmüş ki daha kat etmesi gereken çok yolu var. Sezon içinde daha fazla çalışarak, kendine iyi bakarak, kalitesini sahaya daha net yansıtabilir.

Lusage

Başkan ve taraftar bu kadar arkanda dururken bu kadar pısırık ve laubali oynamanı, sahada hortlak gibi gezmeni anlayamıyorum. Hele o 53. dakikada Gyasi'ye attığın pas. Ahh Kubi Ahh. Samsunspor senin ilk ve son şansın. Hala anlamıyorsun...

_SoN_

Şuan direk ilk 11 de başlayacak seviyede değil hala, sonradan oyuna girip, gol atıp, asist yapıp takımı kurtarabilir, fizik olarak güçlenene kadar yine yedek oynar.

maço

Maç temposunu yakalaması için oynaması lazım .

5trawberry

Çilingir Kubilay iki kere görevini yaptı yine. Tebrikler.

eprianu

İyi bir teknik direktörün etkisi bu işte. Nerede Sağlam'dan önceki Kubilay nerede şimdiki Kubilay. Daha da iyi olacak inşallah.

Lusage

Senden her maç bu performansı beklemem. Ama her maç bu ciddiyeti beklerim Kubi. Aynı ciddiyetle devam..

evolution55

Nuri Asan

Aferin lan ilyas. O attığın 2.gol pası neydi öyle. Sana ısınmaya başladım. Her maç böyle devam edersen Maestro ünvanını alabilirsin.

Sol Açık

Tuzla maçında beğendim. Her durumda gol ve asist tehtidimiz ama oyun içinde sıklıkla faydasız oluyordu. Tuzla maçında kornerden asistinden bağımsız yazıyorum, oyunda da beğendim...

_SoN_

Mücadeleci oyunda pes etmediğinde bu takımda ilk 11 i bırakmaz, ama buna ne kadar dayanabilir soru işareti?

5trawberry

Gökhan'ın ilk onbir oynadığı takımda 81'de oyuna girmesinin hiçbir mantıklı açıklaması olamaz.
Devre arası sürprizlere açık, kendi isteği ile ayrılmak isteyebilir.
Kusura bakmayın ama yerde yatmaktan top oynayamayan Gökhan Alsan'ın yedeği konumuna düşsem ben de ayrılmak isterim.

Sol Açık

Alıntı yapılan: 5trawberry - 21 Aralık 2020, 18:28:18Gökhan'ın ilk onbir oynadığı takımda 81'de oyuna girmesinin hiçbir mantıklı açıklaması olamaz.
Devre arası sürprizlere açık, kendi isteği ile ayrılmak isteyebilir.
Kusura bakmayın ama yerde yatmaktan top oynayamayan Gökhan Alsan'ın yedeği konumuna düşsem ben de ayrılmak isterim.

Katılıyorum.

Kubilayla ilgili yazdıklarıma bakarsınız genelde eleştiri ön plandadır. Çünkü elimizdeki en yetenekli oyuncu ve bu yetenekleri yeterince kullanamadığını düşünüyorum.
Buna karşın, bu sezon maçlarda çok daha doğru oynadı. Buna rağmen, ilk 11'i alamadı ve yerini alamadığı oyuncu çok da yüksek performans vermeyen bir Gökhan.
Daha fazla şansı hakediyor...

ali ihsan

Fiziki olarak bu ligi kaldıracak seviyeye ulaşamıyor bir türlü.Son 30 dk için yorulan rakibe karşı kullanılacak bir oyuncu hüviyetine büründü gibi.

Sadece Samsunspor

Seni gokhanin yedegi yapana sormak lazim dusuncesini.

Ara pasina kurban olayim helal kubiiii