Hoş Geldin Ramazan-ı Şerif [21 Ağustos 2009]

Başlatan berusa55, 19 Ağustos 2009, 13:36:46

« önceki - sonraki »

KotuCocuk55

Hakkaten,ben bile chat yapar gibi mesaj yazar oldum kendime şaşıyorum..
Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum..

Not:Gurbet elde,ezan sesi duymadan oruç açmak hakkaten zor oluyormuş,yıllarca gurbette yaşayan vatandaşlarımızı şimdi çok daha iyi anlıyorum..
Kimseye din,dil,ırk ayrımı yaptığımız yok ingiliz,amerikalı yada avrupalı gibi ama sen varol Atam,sayende minarelerimiz dik,toprağımızda hala ezan okunuyor..

pisaloji

Ayrı bir güzellik Ramazan , aslında bu sayfada herkes başına gelen güzel bir ramazan anısını anlatsa bizlerle paylaşsa süper olur. Sahur ve iftarlarda yaşadıkları olaylar v.s okurduk güzel olurdu..

AntZ

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 26 Ağustos 2009, 03:13:20
Ramazan geldi, bu saatlerde bile sitede online sayısı üst düzey oldu.
Ayrıca ilk bir-iki günün zorluğu geçti artık, bünyeler alıştı iyice.

Pek alıştı sayılmaz, nikotin ve kahve krizleri de olmasa yemek, su aradığım yok  :( Belki bahaneyle bırakırım diyordum ama sahura kadar açığı kapatıyorum  ;D

oguz_5528

Alıntı yapılan: Ant55 - 26 Ağustos 2009, 04:07:25
Pek alıştı sayılmaz, nikotin ve kahve krizleri de olmasa yemek, su aradığım yok  :( Belki bahaneyle bırakırım diyordum ama sahura kadar açığı kapatıyorum  ;D

Hislerime tercüman olmuşsun ;D keşke yemek olsa derdim ;D

celebi

Alıntı yapılan: pisaloji - 26 Ağustos 2009, 03:37:10
Ayrı bir güzellik Ramazan , aslında bu sayfada herkes başına gelen güzel bir ramazan anısını anlatsa bizlerle paylaşsa süper olur. Sahur ve iftarlarda yaşadıkları olaylar v.s okurduk güzel olurdu..

zaman gazetesinde var böyle bir köşe

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 26 Ağustos 2009, 03:34:00

Not:Gurbet elde,ezan sesi duymadan oruç açmak hakkaten zor oluyormuş,yıllarca gurbette yaşayan vatandaşlarımızı şimdi çok daha iyi anlıyorum..
Kimseye din,dil,ırk ayrımı yaptığımız yok ingiliz,amerikalı yada avrupalı gibi ama sen varol Atam,sayende minarelerimiz dik,toprağımızda hala ezan okunuyor..

Recep

Ey Ramazan-ı Şerif

Daha dün gelmiştin

Ne çabuk geçti günler

Hayat su gibi akıp geçiyor

Sadece farkına varanlar

Kalıcı hayatta sonsuz mutluluğa doğru koşuyor...

Baskent_Samsunspor

Nice Ramazanlara hepberaber ulaşırız inşallah....

berusa55

Mübarek Ramazan sessiz sedasız geldi; kalplerimizi ruhlarımızı okşadı ve yine sessiz sedasız gidiyor. Bir sonrakine kavuşmak dileğiyle... Çok Özleyeceğiz  :'(

oguz_5528

Hoş geldin de dedik güle güle de diyoruz rabbim oruçlarınızı kabul eylesin herkese hayırlı bayramlarr