BİMEKS Samsun'a Geliyor

Başlatan berusa55, 13 Kasım 2010, 17:59:00

« önceki - sonraki »

5trawberry

Samsunspor'a yatırım yapılmadıktan sonra, dünya metropolleri buraya taşınsa ne olur ya.

berusa55

5trawberry ne alaka be şimdi kardeşim? Yani diyorsun ki bu markalar gelmesin Samsun'umuza bir önemi yok yani öyle mi?

kuzey55

marka olmak istiyorsak bu tür markaları bünyende barındırmak gerek.gerekli bir yatırım bence.her konuyu da Samsunsporumuza bağlamak mantıksız bence.

5trawberry

Alıntı yapılan: berusa55 - 03 Mart 2011, 20:13:40
5trawberry ne alaka be şimdi kardeşim? Yani diyorsun ki bu markalar gelmesin Samsun'umuza bir önemi yok yani öyle mi?

Abi alakası yok tabi ama, duygusal bi söylem bendeki.
Herşey geliyor ediyor iyi güzel ama, Samsunspor'un Samsun'un içimizdeki şerefsizlere satılması yok mu ? adamı kahreden o.
Amiyane tabir olacak, Ortalık adamı olduk resmen. Bu haldeyken Bimeks'miş Microsoftmuş cartmış curtmuş mu düşünüyor insan.

berusa55

O ayrı be kardeşim takılma o kadar. Senin dediğin tabi ki doğru. Sen diyorsun ki Samsunspor'umuz bir alt ligdeyken ben bunların hiçbirinden haz alamıyorum. O hissi inana ben de yaşıyorum ama bu, yatırımlar Samsun'umuza yapılsa ne olur yapılmasa ne olur boyutuna gelmemeli  ;)

Seneye zaten süper ligdeyiz o zaman esas markamızla hava atarız cümlealeme  ;) >l<

Ertuğrul Sağlam

Vatan Computer'den sonra Bimeksi Samsunda görmek şehir adına güzel gelişme...

berusa55

03 Mart 2011, 22:38:37 #21 Son düzenlenme: 03 Mart 2011, 22:42:07 berusa55
Çok yakında Mediamarkt ve Electroworld gibi markaları da diğer avm'lerin nihayetlenmesiyle şehrimizde göreceğiz.

Tufan

birçok kaliteli marka var henüz Samsun'a gelememiş bi yönden küçük esnafın işlerinin düşmesi insanların tüketim toplumu haline gelmesi sebebiyle istemiyorum ama diğer yandan bunlar bölgenin merkezi olmak için gerekli kriterler büyük firmaların, otellerin gelmesinin ardından bölgenin lideri olmaya yönelik sanayi yatırımlarınında yapılacağını düşünüyorum.
önümüzdeki 10 yıl Samsun için atılım sürecinde geçeceği şuan ki projelerden görülüyor.
Samsun'umuz için hayırlı olsun

ahmetsefa55

kucuk esnaf bıttı.bugun saathaneye gıdın pıyasa ölmüş.gerçi esnaflık bıtelı 10 seneden fazla oluyo.dunyanın hıc bı yerınde kalmadı. dunyanın duzenı bu naparsın..

berusa55

maviay55

Kastamonuda bile var şaşırdım doğrusu  :o :o

berusa55

Bimeks açılışına yoğun ilgi
04 Mart 2011 / 11:21
Teknoloji perakendeciliğinin öncü kuruluşlarından Bimeks, Samsunlular'la Makro Alışveriş Merkezi'nde buluştu.

Mustafa BİLİK/ Haberexen.com

Teknoloji perakendeciliğinin öncü kuruluşlarından Bimeks, Samsun Makro Alışveriş Merkezi'nde Samsun'un AVM'de en büyük teknoloji marketini açtı. Açılış nedeni ile bir çok üründe özel fiyat indirimlerinin olacağını duyan Samsun halkı açılışın olacağı saatten çok daha önce mağaza önünde kuyruk oluşturdu.  

Türkiye'de her ile, her eve, her iş yerine teknolojiyi taşımayı hedefleyen Bimeks, bugün 19 ilde faaliyetini sürdürüyor. 4 Mart Cuma günü Bimeks Makro AVM'de faaliyete geçireceği mağazasıyla 20. İl olan Samsun'da da teknoloji perakendeciliğinin uğrak yeri olmayı amaçlıyor. Bu sayede Bimeks 2011'de 15 franchise mağaza açma hedefi doğrultusunda beşinci franchise mağazasını Samsun Makro AVM'de açmış oldu.

Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray uzun zamandır gelmediği Samsun'a bu yatırımı yapmakta geç kaldıklarını görüdüğünü ifade ederek; "Samsun büyük bir metropol 1,5 milyonluk dev bir şehir. Bu yatırımlara ve daha iyilerine layık bir şehir. Bizim yatırımımız 2 milyon TL'ye yakın bir yatırım oldu. Samsun 37. mağazamız oldu 2011 yılı sonuna kadar 50 mağazayı geçmeyi planlıyoruz." şeklinde konuştu.

Türkiye genelinde Bimeks'in 37. ve Teknoport mağazalarından sonra en büyük 5. Mağazası, 5. Franchise mağazası olarak faaliyete başlayacak olan Samsun mağazası aynı zamanda Bimeks'in bugüne kadar açılan franchiseları arasında da en büyük franchise mağazası olma özelliğine sahip. 900 m2 büyüklükteki mağaza bölgenin AVM içindeki en büyük teknoloji marketi olma özelliğini taşımakta.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=28904

umit

Samsun'daki 2. mağazası Bafra'ya açıldı.