BİMEKS Samsun'a Geliyor

Başlatan berusa55, 13 Kasım 2010, 17:59:00

« önceki - sonraki »

berusa55

13 Kasım 2010, 17:59:00 Son düzenlenme: 13 Kasım 2010, 18:02:53 berusa55
AlıntıBİMEKS SAMSUN'A GELİYOR

Bimeks Yönetim Kurulu Üyesi Muhittin Şenel, franchise açılışların devam edeceğini ve yıl başına kadar Samsun'da da bir mağaza açacaklarını söyledi

Bilgisayardan televizyona, oyun konsollarından beyaz eşyaya ve küçük ev aletlerine kadar yüzlerce ürünün satışa sunulduğu Bimeks Mağazaları yurt içindeki yapılanmasını hızla sürdürüyor. Bimeks son olarak Manisa'da gerçekleştirdiği açılışla birlikte mağaza sayısını 34'e çıkararak Türkiye'nin 17 ilinde faaliyet gösteren 2. teknoloji perakende zinciri olma özelliğini devam ettirdi.

Manisa Magazalarının açılışında hedeflerinden söz eden Bimeks Yönetim Kurulu Üyesi Muhittin Şenel, önümüzdeki dönemde de franchise açılışlarının devam edeceğini söyleyerek " Hızlı bir şekilde tüm Türkiye'de bu hizmeti vermeye devam ediyor olacağız. Yılbaşına kadar 35. mağazamızı Gaziantep'de, 36. ve 3. franchise mağazamızı Diyarbakır'da, hemen peşinden Samsun ve İzmir mağazalarımızı franchise ortaklarımızla beraber açacağız " diye konuştu.

"Emin adımlarla yürüyoruz"

Bimeks'in kazan kazan modeli ile oluşturduğu franchise modeli ile hem kanadığını hem de kazandırdığını anlatan Muhittin Şenel, " Mağazalarımızda Teknoloji denilince akla gelen tüm ürünler yani bilgisayardan, küçük ev aletlerine kadar yüzlerce çeşit ürün bulunuyor. Türkiye'nin ilk teknoloji marketi olan Bimeks, yeni projejeler ve yeni mağazalar ile 20. yılında Türkiye'nin en iyi markası olma yolunda emin adımlarla büyümesini sürdürmeye devam edecektir. Yılbaşına kadar Gaziantep, Diyarbakır ve Samsun ve İzmir mağazalarımızı açıyoruz. " dedi

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=23448

Teknosa ve Vatan Bilgisayar'dan sonra üçüncü ulusal firma da şehrimize geliyor. Hayırlı olsun...

berusa55

O'nun da gelmesi yakındır Mert'cim ama kimden duysam kazık diyorlar Media Markt için; sen ne dersin?

Burak

Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Kasım 2010, 23:49:14
O'nun da gelmesi yakındır Mert'cim ama kimden duysam kazık diyorlar Media Markt için; sen ne dersin?

bence gayet uygun abi. En azından Teknosa'dan ucuz olduğu kesin  :D :D  Ben internetten ms pro duo kart almıştım hepsiburada dan 55 lira falandı kargoyla  teknosa da 60 media markt ta 45 civarındaydı Ankara'da görünce baya bir içime oturmuştu  :( :( :(  :P :P

berusa55

Alıntı yapılan: Burak - 13 Kasım 2010, 23:54:20
bence gayet uygun abi. En azından Teknosa'dan ucuz olduğu kesin  :D :D  Ben internetten ms pro duo kart almıştım hepsiburada dan 55 lira falandı kargoyla  teknosa da 60 media markt ta 45 civarındaydı Ankara'da görünce baya bir içime oturmuştu  :( :( :(  :P :P

Hadi ya... Gelsin o zaman bu Media Markt. Bursa'da gezdim ama pek fiyat karşılaştırması yapma fırsatı bulamamıştım  ;)

Tufan

MediaMarkt şahanedir keşke yeni yapılan Bulvar Avmye gelse. arada stokta kalan ürünleri eritmek için damping falan yaparlar o zaman çok uygun fiyata işi görecek ürünler alınabiliyor.

Bimeks'in fiyat politikası olarak Teknosa'dan çok bir farkı yok 10-20 lira oynar 500-600 liralık üründe

Burak

Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Kasım 2010, 23:57:56
Hadi ya... Gelsin o zaman bu Media Markt. Bursa'da gezdim ama pek fiyat karşılaştırması yapma fırsatı bulamamıştım  ;)

Abi emin ol o mağaza en az 3 saat harcadık olmaz böyle birşey. :D :D :D  Fiyatlar hakikaten çok iyi ve en önemlisi denenebilecek herşeyi deneyebiliyorsun hemde bir yardımcıya ihtiyacın olmadan .  Adamlar şöyle bir sistem yapmışlar (bilen biliyordur bilmeyenler için ve ben bu sistemi ilk orada görmüştüm )  örneğin hoparlör mü alacaksın  boylu boyunca 20 tane hoparlör var. Sen yanındaki kırmızı ışığa basıyorsun hoparlör çalışmaya başlıyor. Aynı anda en fazla 2 tanesi çalışıyor ve ses kirliliğine de neden olmuyor. Bu dediğim sistem bir çok üründe mevcut ses sistemi , kulaklık , oyun konsolu vs. Hele televizyon belki 300- 400 tane yanyana çeşit çeşit televizyon ve hepsi açık . Hele bir tv vardı 2 metreye 2 metre gibi birşey sanırım 60000 tl idi . Biz ilk gün bitiremedik 2.gün bir 2 saat daha gezdik dene dene bitmiyor ürünler  :D :D :D

sadece55

bimeks nereye açılacak ki inşallah vatan bilgisayarı açtıkları gibi absürd anlamsız bir yere açmazlar...Mesela Atakumda böyle birşey olabilir yada Şu Eski gimanın olduğu yere

Tufan

Alıntı yapılan: Burak - 14 Kasım 2010, 00:26:26
Abi emin ol o mağaza en az 3 saat harcadık olmaz böyle birşey. :D :D :D  Fiyatlar hakikaten çok iyi ve en önemlisi denenebilecek herşeyi deneyebiliyorsun hemde bir yardımcıya ihtiyacın olmadan .  Adamlar şöyle bir sistem yapmışlar (bilen biliyordur bilmeyenler için ve ben bu sistemi ilk orada görmüştüm )  örneğin hoparlör mü alacaksın  boylu boyunca 20 tane hoparlör var. Sen yanındaki kırmızı ışığa basıyorsun hoparlör çalışmaya başlıyor. Aynı anda en fazla 2 tanesi çalışıyor ve ses kirliliğine de neden olmuyor. Bu dediğim sistem bir çok üründe mevcut ses sistemi , kulaklık , oyun konsolu vs. Hele televizyon belki 300- 400 tane yanyana çeşit çeşit televizyon ve hepsi açık . Hele bir tv vardı 2 metreye 2 metre gibi birşey sanırım 60000 tl idi . Biz ilk gün bitiremedik 2.gün bir 2 saat daha gezdik dene dene bitmiyor ürünler  :D :D :D

MediaMarkt in en sevdiğim yönüdür ya Eskişehirde yurdumla MediaMarkt arası 5dkydı akşam 8-9 gibi gider wii oynardık ev sinema sistemlerinin olduğu reyonda film falan izlerdik  ;D

Burak

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 14 Kasım 2010, 00:45:24
MediaMarkt in en sevdiğim yönüdür ya Eskişehirde yurdumla MediaMarkt arası 5dkydı akşam 8-9 gibi gider wii oynardık ev sinema sistemlerinin olduğu reyonda film falan izlerdik  ;D

geçen hafta bizde oynadık wii  electro world de. yarım saat oynadık belki artık utanmasak daha oynayacaktık ama kovulmadan gidelim dedik  :D :D o ne kadar zevkli birşeydir yaa süper

sadece55

wii oynanan cafeler mevcut artık samsunda para verin oynayın kardeşim :)

Burak

Alıntı yapılan: Erdinc - 14 Kasım 2010, 01:41:48
wii oynanan cafeler mevcut artık samsunda para verin oynayın kardeşim :)

la olum onun bedava oynaması zevkli  :D :D 

berusa55

AlıntıBimeks'ten Samsun'a dev teknoloji yatırımı

24 Şubat 2011 / 15:46
Türkiye'nin teknoloji önderi Bimeks, Samsun Makro AVM'de açılışını yapacağı mağazası ile dev bir teknoloji merkezi açıyor.
1990 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk teknoloji mağazası olan Bimeks, Türk sermayesi ile teknoloji alanında kurulmuş ve büyümüş ilk şirket unvanını elinde bulunduruyor. AVM içinde kurulan ilk teknoloji market unvanına sahip olan ve Türkiye'de kendine özgü franchise sistemini uygulayan tek teknoloji markası olan Bimeks, sektörde farklı projelere de imza atarak Türkiye'de 1997-2007 yılları arasında son 10 yılın en hızlı büyüyen bilişim şirketi olma özelliğine sahip.

Türkiye'nin hiçbir bölgesini ayırmaksızın her ile, her eve, her iş yerine teknolojiyi taşımayı hedefleyen Bimeks, 19 ilde faaliyetlerini sürdürüyor. Bimeks, 04 Mart 2011'de Makro AVM'de faaliyete geçireceği mağazasıyla 20. il olan Samsun'da da teknoloji perakendeciliğinin aranan markası olacak. Türkiye genelinde Bimeks'in 37. ve Teknoport mağazalarından sonra en büyük 5. mağazası olarak faaliyete başlayacak olan Samsun mağazası, 900 metrekare büyüklükte olup, Samsun'un teknoloji gereksinimi karşılayacak çeşitliliğe sahip olacak. Ayrıca Bimeks'in Samsun mağazasının bölgedeki en büyük teknoloji market olma özelliğini taşıyacağı belirtildi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=28713

Şehir içinde daha merkezi bir yerde beklerken bunlar da Makro'yu seçti  :-\

kuzeycity

24 Şubat 2011, 22:41:12 #12 Son düzenlenme: 09 Mart 2011, 16:49:00 kuzeycity
Alıntı yapılan: berusa55 - 24 Şubat 2011, 17:02:40
Şehir içinde daha merkezi bir yerde beklerken bunlar da Makro'yu seçti  :-\

harbiden abi yaa, şu merkezi avm.ler bi faaliyete girse eminim bundan daha büyük franchesingler gelir

Ayberk

Makro kira parası almıyordur eminim, azıcık ilgi çekecekler hiç yoktan :D

berusa55

03 Mart 2011, 17:54:40 #14 Son düzenlenme: 03 Mart 2011, 18:07:59 berusa55
Bimeks yarın saat 10:00'da Makro AVM'de açılıyor arkadaşlar. Açılışa özel büyük indirimler olabilir. Şu an bir elektronik eşyaya ihtiyacı olan yarın mutlaka gitsin derim.