Bir başkadır Valilik Bahçesi'nde aşk

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Ağustos 2009, 17:40:21

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

AlıntıBir başkadır Valilik Bahçesi'nde aşk

Samsun Valiliği'ne ait bahçede bulunan ağaçların altında sarmaş dolaş oturan çift tüm dikkatleri üzerine çekti

Samsun Valiliği'ne ait bahçede ağaçların altında oturan çift Türk örf ve adetlerine aykırı hareketlerde oturunca vatandaşların dikkatini çekti. Ramazan ayı olmasına aldırış etmeden ağaç altında sarmaş dolaş oturan çift, yanlarından geçen vatandaşlara aldırış bile etmedi. Tüm gözlerin üzerlerine doğrulmasına rağmen oturuşlarını bozmayan çiftin hareketlerini ise vatandaşlar Türk örf ve adetlerine aykırı olarak yorumladı.

http://gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=3751

Arkadaşlar bir haber bu kadar abatılır mı ya, ne var bunda kız arkadaşı uzanmış çocuğa, bunlar atakum sahillerini hiç görmiyorlar heralde, atakumda görmediğim kalmadı yani :)

eLLis

Orasıda valilik kardeşim başka yermi yoktu  :)

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: eLLis - 25 Ağustos 2009, 18:01:23

He yaa o da doğru atakumdaki beton yüksekliklerde yer kalmamış demekki ;D ;D ;D

supernatural_55

Alıntı yapılan: eLLis - 25 Ağustos 2009, 18:01:23

;D ;D
fotoğrafı çeken arkadaşı da tebrik ederim iyi zotalanmış çekmek için:)))

YaşarDoğu

Bence bu gibi haberler ulusal basında Samsunuuz için prestij kaybına yol açar.Bundan 2-3 yıl öncesinde sahildeki zabıtayla ilgili çıkmıştı.Benim anlamadıgım bunun haber değeri neresi?Bana göre özel hayata müdahaledir.Yaptıklarını hoş bulmuyorum ama gazeteye nhaber olacak bişeyde yok.

Sercan

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 25 Ağustos 2009, 18:06:26
Bence bu gibi haberler ulusal basında Samsunuuz için prestij kaybına yol açar.Bundan 2-3 yıl öncesinde sahildeki zabıtayla ilgili çıkmıştı.Benim anlamadıgım bunun haber değeri neresi?Bana göre özel hayata müdahaledir.Yaptıklarını hoş bulmuyorum ama gazeteye nhaber olacak bişeyde yok.

Katılıyorum abi hatta o haberi yapan kanal atv idi sanırsam ve Samsun'dan baya tepki aldı...

eLLis

Özel hayatmı kalmış yahu :D Atv yapmıştı sahildeki haberi baya afişler vardı atv izlemeyelim filan diye şimdi el değiştirdiler  :D  bunlar prestij kaybı katılıyorum ama bazı çok ileri pozisyonlarda hak veriyorum ev otel bulun gidin :) Oturmaktan sarılmaktan değil kastım  :P

supernatural_55

çok ileri pozisyonlar ;D ;D ;D
süper anlatmşsın kardeşm valla:)))
prestij kaybı gerçekten ama gerçekten bazen de çok ileri gidenler oluyo gene de haber yapılcak bişey değil bu.tamamen saçmalık yani haber yapmak
Ankara.da İstanbul.da olanları göstern o zamn bi güne sığmaz haberler:)))
zaten haberler demek de yanlış 2 ciddi haber gerisi magazin...

YaşarDoğu

@ellis

Valiliğin bahçesi öyle kuytu köşe bi yer değil.koskocaman alan.Üstelik ruspazarına gidiş yolu üzerinde ve bu haber kesinlikle abartılmıştır.Zaten tepki çekmesinin nedeni Ramazan Ayında olmamızdandır.

Ahlaki erozyona uğruıyoruz toplum olarak.Samsunsporumuzun düştüğü yıldan beri Samsun ile ilgili ulusal basında çokta yer edinemiyoruz.Üstelik tecavgüz,gasp,adam yaralama olayları ile gazetelerin 2. sayfasını dolduruyoruz.Sen yerel medya olarak bunları haber diye manşete taşırsan Samsunumuz gittikçe kötü bir şehir oalrak anılmaya başlicaktır.Bana göre çok gereksiz bir haber, Samsunumuzun adını kötülemektir bana göre.

KocumVolkan

sarılıyorlar alt tarafı.. burdaki resimde herhangi birimiz olabilirdi... :D gayet normal şeyler bunlar..
geçen de bir haber vardı rizedeki bağnazlıkla ilgili... belediye başkanı eşiyle yemek yiyor lokantada diye tepki toplamış... bayan öğretmenlerde çok rahatsızız rizede tek bayan olmak zor diyorlardı :D
hani bunlara göre gayet normal bişe bence.. halkında tepkisi yok...
amaan gerçi gazetekoliğe sizin bizim dışımızda kim giriyor ki ?

supernatural_55

gayet normal tabiki ileri gitmedikçe
Rizeli bi arkadaşımın bana anlattığı anekdotu paylaşmak isterm :D
rize otogarında adamn biri karısını uğurluyomuş öğretmenlermiş.sarılıp öpmüş tabi karısını
yaşlı teyzenin biri bastonu indirmiş adamın kafasına ula köpoğullari kerane midir haburası diye ;D ;D

eLLis

Haber abartı zaten hazır ramazan ayı haber çıktı adamlara işte yoksa neyle dolduracaklar sayfalarını :)

55JNR55

Alıntı yapılan: eLLis - 25 Ağustos 2009, 18:25:33
Haber abartı zaten hazır ramazan ayı haber çıktı adamlara işte yoksa neyle dolduracaklar sayfalarını :)

aynen katılıyorum zaten sürekli boş boş haberlerle dolduruyolar şimdi ramazan geldi diye abartırda abartırlar

samsunsporulan

2-3 seneki olaylardan dolayı askerde samsunluyum deyince yobaz muamelesi gördük şunu haber yapanlarda kasıt ararım ne var yani yaz mevsimi birlikte uzanmışlar giriyomu bu çocuklar size

Jnr.Serkan

ahaahahaha zaten açım midem boş gülerken felaket hopluyor =))))