SAMSUN'DA TERÖR OPERASYONU

Başlatan Sercan, 16 Mart 2009, 01:41:04

« önceki - sonraki »

Sercan

Samsun'da terör operasyonu
Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü operasyon...
15 Mart 2009 / 21:50
Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü operasyon kapsamında PKK terör örgütü sempatizanı oldukları iddia edilen 10 üniversite öğrencisi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörlü Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından dün Samsun il merkezinde çok sayıda eve operasyon düzenlendi.

Operasyon kapsamında PKK terör örgütü sempatizanı oldukları iddia edilen 10 üniversite öğrencisi gözaltına alındı. Gözaltına alınan üniversite öğrencilerinin bir kısmının Samsun'da okudukları ancak, başka ilde bulundukları için buralarda yakalanarak Samsun'a getirildikleri belirtildi.

Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Canip Yetişir, soruşturmanın sürdüğünü belirterek, zanlılarla birlikte örgütsel dokümanların da ele geçirildiğini ileri sürdü.

Gözaltına alınan 10 kişinin salı günü Samsun Adliyesi'ne sevk edileceği öğrenildi. Soruşturma çok kapsamlı olarak sürdürülüyor.

ramcQ_55

demekki cok büyük bi eylem falanmı yapacaklardı ne bu şerefsizler

kaptan 55

emniyet bunları bize teslim et

europe_55

gozgoz yýlmaz

Bunlaı mekanları belli. Itri Durağının oradaki sosyalist partiler ile aradaki birkaç sözüm ona kitapçı. eskiden saadet caddesinde ülkü ocakları vardı, alt katı İbrahim Uzun'un Şampiyonlar Tekvando Salonu idi. Bir ara Samsun'da İHD şubesi açmışlardı, kafalarına indirdik kepenklerini. 20.000 öğrencili bir üniversitenin olduğu bir şehirde üç-beş tane çakal çıkması normaldir, önce emniyet sonra da Samsunspor Taraftarı var burada evelallah.

ali ihsan

jean

bu haberde samsun yada karadeniz ismi gecind ebile rahatsiz oluyorum neyseki uni ogrencisi baska turlu olay cikaramazlar

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Mart 2009, 14:14:54
Samsunda doğudan gelen PKK'lı öğrenci çok .. Kimse kusura bakmasın ama irili ufaklı sol partilerin Samsundaki parti binalarında bunları besliyorlar .. Nereden mi biliyorum , 1-2 ay aklımız çelindi , bunların partilerine gittik , bi baktım pkk dergileri , pkk şarkıları , OMÜ'Deki pkklı öğrenciler .. dedım ne ayaksınız la siz  ;D

BUNLAR GİBİ KANSIZLARIN SAMSUNDA YERİ YOK .. !

sana sonuna kadar katılıyorum hele onların olduğu bir bina var samsun da ne kadar fitne yuvası varsa aynı yere toplanmışlar samsun gibi bir yerde bu çakkallara yer yok

ugrass

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 16 Mart 2009, 01:46:44
demekki cok büyük bi eylem falanmı yapacaklardı ne bu şerefsizler