Binnur Şahinoğlu kimin vekili ?

Başlatan supporter, 15 Ağustos 2007, 14:08:59

« önceki - sonraki »

celebi

Ya arkadaş ne nasipsiziz ya kadıunı birini seçerler o da şansımıza gider izmire hizmet edeceğim der.Allahım ya Rabbim ya.Okudukça sinirlerim tavan yapıyor

jean

geldıgı ıyı oldu ıktıdara akp nın
durmak yok satmaya devam

HoLiGanisT

bugüne kadar seçtiklerimiz de Samsun için zaten çalışmamıştı,en azından bu karı itiraf ediyor pardon lan sayın vekildi dimi.oy verenlerin yüzde 80 inin milletvekili listesine baktığına inanmıyorum,inanamıyorum.tam anlamıyla şöyle bir göz atsa,adamları araştırsa nereli diye belki bişiyler çözecek ama...

afferin sana binnur bacı en azından itiraf ettiniz,kabahat sende değil ki zaten

AntZ

Önce herkes kendini eleştirsin
Unutmayın bu sitede yazanların ~%50 si de akp li

Adamları eleştireceğimize kendimizi eleştirelim
Yunanın biri başbakan olsa onu değil getireni eleştiririm.
Beni Yunanistana başbakan yapsalar olmam demem  :)

Dağıtır gelirim  :roll:

veis

biz yıllardan beri hakedene haketdigi degeri vermiyoruz bunu inkar etmemeliyiz.bu kadını el üstünde tutanlarda olmuşdur ama samsun için yanıp tutuşan insanları görmezden geliriz.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "Ant55"Önce herkes kendini eleştirsin
Unutmayın bu sitede yazanların ~%50 si de akp li

Adamları eleştireceğimize kendimizi eleştirelim
Yunanın biri başbakan olsa onu değil getireni eleştiririm.
Beni Yunanistana başbakan yapsalar olmam demem  :)

Dağıtır gelirim  :roll:
vallahi ben akp ye oy atmadığım için üstüme alınmıyorum muhattapı değilim..

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "cem and naz55"vallahi ben akp ye oy atmadığım için üstüme alınmıyorum muhattapı değilim..

bende akpli degilim ailecek

HoLiGanisT

celebi

selahattin55

AntZ

Türkiye'nin %47 si Samsun'un %57 si olunca öylesine söyledim zaten bu sitenin %50 si diye...

Birazda buralarda yapılan geyikler var tabi,
2 kişi geçse şunlardan biri AKP li hangisi diye  :D

Sonuçta parti önemli değil birilerini seçtik bitti...
Bundan sonrası için AKP milletvekilleri Samsun a büyük katkılarda bulunsun bende vereyim oyumu derdim siyaset yapmak değil.

Sonuçta AKP li BKP li olması önemli değil...

İlk sıralarda Samsun'lu adaylar olmadığı için kızıyorum. Düşünsenize Trabzon 6 diye biliyorum Samsun'da 9 milletvekili çıkarıyor görünüşte...

Ama reelde sadece Samsun'dan gidenlerle 11-12 Trabzon milletvekili 3-4 tanede Samsun millet vekili var (Bunların içinde İzmir lisinin falanda sayarsak epey düşüyor  :oops: )

Ben AKP falan da tanımam başka partiyide...
Kim nereye verirse versin ama önce Samsun a versin oyunu...

Sol Açık

Ama ben de AKPli değilim...  :lol:

Çaðrý55

bu il %60 a yakını akp ye verdi sonucu bu oldu verenler acep düşünemediler önceden önceki 5 senede ne oldu samsunda Türkiye de ne oldu :?:

esedullah

harbisamsunsporlu5517

o halde izmirden aday olsaydın neden samsundan aday oldun buarada bende akp oy vermedim hiçbir partıyede vermem