TFF 2. LİG 2019/2020 26. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 - 1 İnegölsor

Başlatan _SoN_, 24 Şubat 2020, 11:47:46

« önceki - sonraki »

seskat

maço

Düşüncemi yanlış ifade etmişim.
1 mağlubiyet 2 beraberlik hakkımız var.

İçerideki maçlarda bunu kullanma gibi bir lüksümüz yok.
İnegölü yenelim, Sancaktepeye gidelim ve kaderimizi belirleyelim.

orucreis

Hekimoğlu maçı ile matematiksel olarak şampiyonluk garanti olur diye düşünüyorum. Manisa bir şekilde puan kaybedecek.

cembaba

Bu hafta Pendikspor'un Manisa'yı yeneceğini düşünüyorum. Bir kardeşim bana Manisa bunlara 4 atar demişti. İzleyelim görelim.

Bizim maçımız bence çok kolay geçmeyecek. İlyas Kubilay'ın tek bir şansı varsa o da bu maç bence. Sanırım Ertuğrul Hoca sildi kafasında Kubilay'ı.

ngonge

Ben 9 maçın 6'sını kazanırsak şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Bu senaryoda Manisa kalan maçlarda sadece bir maçta puan kaybetse bizim için yeterli olacaktır.
Bizim fikstürümüz biraz daha zor görünüyor. Özellikle İnegöl ve Sancaktepe maçları önemli bir viraj olacak. Diğer yandan son haftalarda oynayacağımız Sarıyer ve Çorum maçlarında rakiplerimizin ligde play off iddiası kalmamış olacak bence. Bu da bir avantaj olacaktır. 

_SoN_

Daha kolay kolay burada tv den maç satın alacağıma inanmıyorum,gerçi her seferinde dayanamayıp alıyorum ama :) en son izlediğimiz maç rezil ötesiydi, yenilemekten , yayını geri sarmaktan, izleyemedik maçı, bu maç için izleyecek arkadaşara allah sabır versin, biz statda olacağız inşallah.

Sadece Samsunspor

son maçı ben izledim burada.tv den sadece 1 kere takıldı o kadar. herkeste farklı oluşuyor demekki

Stoper

Ben de izledim, yayın gayet iyiydi.

Şimdiye kadar iyi bilet satılmış.
Maç saatine kadar 20 bin oluruz.

ask55

Burada.tv olmasa ne yapacaktık ?
Selamet Atlı face'den yayın yapsın dıye bekleyecektık.
Çok memnunıyetsızız.Eyvallah para verıyoruz ama 10 lıra verıyoruz yanı ne beklıyoruz kı ? Ayrıca ben hiç takılmadan izliyorum. ( takılmalar, donmalar belki internet download hızınız ile de alakalı olabilir. )
Bu memnuniyetsızlıgımız her yerde var bu arada.
Stattaki logo yıpranmıs dıyoruz, ilçelere bilet gişesi açılsın diyoruz, deplasman bilet sayısını beğenmiyoruz, maç saatlerini beğenmiyoruz, yok tuvaletler pismiş, vs. Bunlar cidden dert edilecek şeyler mi acaba bir düşünmek lazım.Daha dogrusu şu anda meselemiz bunlar mıdır ?
Bu takım transfer tahtası kapalı olduğu için transfer yapamadı ve TARİHİNDE İLK KEZ 3.lige düştü.
Biraz da böyle bakmak lazım diye düşünüyorum.

_SoN_

Alıntı yapılan: ask55 - 27 Şubat 2020, 13:29:19Burada.tv olmasa ne yapacaktık ?
Selamet Atlı face'den yayın yapsın dıye bekleyecektık.
Çok memnunıyetsızız.Eyvallah para verıyoruz ama 10 lıra verıyoruz yanı ne beklıyoruz kı ? Ayrıca ben hiç takılmadan izliyorum. ( takılmalar, donmalar belki internet download hızınız ile de alakalı olabilir. )
Bu memnuniyetsızlıgımız her yerde var bu arada.
Stattaki logo yıpranmıs dıyoruz, ilçelere bilet gişesi açılsın diyoruz, deplasman bilet sayısını beğenmiyoruz, maç saatlerini beğenmiyoruz, yok tuvaletler pismiş, vs. Bunlar cidden dert edilecek şeyler mi acaba bir düşünmek lazım.Daha dogrusu şu anda meselemiz bunlar mıdır ?
Bu takım transfer tahtası kapalı olduğu için transfer yapamadı ve TARİHİNDE İLK KEZ 3.lige düştü.
Biraz da böyle bakmak lazım diye düşünüyorum.

Siz banamı laf ediyorsunuz?

Memnun olmadığım şeyi eleştiremeyecekmiyim? Burada tv olmasa ne yapacakmışım ? İzlemezdim !
Bu şekilde izleyeceğime zaten izlemeyeceğim.
Ayrıca 20 yıldır internet işleri ile ilgileniyorum, yıllardır internetten tv olsun, maç yayını olsun izliyoruz, sizinle burada internet hızımın kalitesinimi tartışacağım. Bende takılmadan izledim ama belki bir maç bile tam değildir. genelde sorun var, bu sorun izleyen kişiye sayıya ile görede değişebilir, izlenen içinde bulunduğun sunucuyada göre değişebilir.

Sizin gibi herşeyi kabul etmek yerine, verdiğim paranın hesabını soramayacakmıyım? Aldığınız paranın hakkını verin, sunucunuzu iyileştirin, birşeyleri geliştirin diyemeyecekmiyim?

Aynı ligte oynayan bir takıma beleş maç yayını yaparlarken bizden SAMSUNSPOR taraftarı olduğumuz için para alması bilecek kadar profosyonel olanlar yayınıda o şekilde yapmak için uğraşsınlar diye yazıyoruz.

Kar yağarkende takımın yanındaydık, o beğenmediğin selamet atlının faceden canlı yayınını yaparkende.O yapsa daha iyi keşke öyle devam etseydi.

Ama böyle birine beleş yayın yaparak bizden para almasını bilenleride bırakta eleştirelim.

Diğer saydığın şikayetleri eleştirileri üzerime almıyorum, bizi paralı başkan görünce efsaneleri unutanlarla aynı kefeye koymayın .

Şikayetçimi olduk, beğenmezmi olduk, BEĞENMİYORUM KARDEŞİM. ALMIYORUM YAYINLARIDA !

maço

Şahsım adına baya memnunum Burada.tv den .

Bende hiç takılma olmadı bu zamana kadar hiçbir maçta, ilk bir iki tanesi hariç.

Trtspor'a , Selamet Atlı'nın yayınına vs muhtaç olmamak da güzel bir şey, özellikle biz gurbettekiler için.

ask55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 27 Şubat 2020, 15:40:50Siz banamı laf ediyorsunuz?

Memnun olmadığım şeyi eleştiremeyecekmiyim? Burada tv olmasa ne yapacakmışım ? İzlemezdim !
Bu şekilde izleyeceğime zaten izlemeyeceğim.
Ayrıca 20 yıldır internet işleri ile ilgileniyorum, yıllardır internetten tv olsun, maç yayını olsun izliyoruz, sizinle burada internet hızımın kalitesinimi tartışacağım. Bende takılmadan izledim ama belki bir maç bile tam değildir. genelde sorun var, bu sorun izleyen kişiye sayıya ile görede değişebilir, izlenen içinde bulunduğun sunucuyada göre değişebilir.

Sizin gibi herşeyi kabul etmek yerine, verdiğim paranın hesabını soramayacakmıyım? Aldığınız paranın hakkını verin, sunucunuzu iyileştirin, birşeyleri geliştirin diyemeyecekmiyim?

Aynı ligte oynayan bir takıma beleş maç yayını yaparlarken bizden SAMSUNSPOR taraftarı olduğumuz için para alması bilecek kadar profosyonel olanlar yayınıda o şekilde yapmak için uğraşsınlar diye yazıyoruz.

Kar yağarkende takımın yanındaydık, o beğenmediğin selamet atlının faceden canlı yayınını yaparkende.O yapsa daha iyi keşke öyle devam etseydi.

Ama böyle birine beleş yayın yaparak bizden para almasını bilenleride bırakta eleştirelim.

Diğer saydığın şikayetleri eleştirileri üzerime almıyorum, bizi paralı başkan görünce efsaneleri unutanlarla aynı kefeye koymayın .

Şikayetçimi olduk, beğenmezmi olduk, BEĞENMİYORUM KARDEŞİM. ALMIYORUM YAYINLARIDA !

Hocam sakin ! Tabi ki sizin özelinizde bir şey yazmadım.Taraftarın genel memnuniyetsizliğinden dem vurdum.
Benim demek istediğim ortada.Bu forumda tartışarak laf anlatma kısmını geçeli yıllar oluyor.

Dayanalım madem, seneye Beinsports'dan izleriz.

#son9.

_SoN_

vaktiniz varsa burada tv nin sosyal medya hesaplarına girip özellikle Samsunspor maçlarında silinmeyen yorumlara dikkat edin, maçın sık sık donduğunu, devamlı geriye geldiğini benim gibi çoğu kişi yazmış, burada tv nin cevabı ise manidar,

"çok kişinin şikayetçi olduğu ama bir o kadarda yayını kaliteli izleyenlerin olduğunu söylüyor yetkili, birde şöyle bir açıklama yapmışlar, player değişti , daha üst seviye bir player dan yayın yapılıyor ama bir kaç smart tv modeli ve ps de uyumsuzluk var , bu hafta uyum sorunu giderilecek. "

Yani şansınız varsa düşük kalide birkaç donma ile kurtuluyorsunuz, şikayetçi olan bizim gibi şansız kısımdaysanız uyum sorununu gidermeleri için bekleyeceksiniz. Ha beklemek riske girmek istemiyormusunuz, benim gibi birdaha almazsınız.

maço

Alıntı yapılan: _SoN_ - 27 Şubat 2020, 18:25:04vaktiniz varsa burada tv nin sosyal medya hesaplarına girip özellikle Samsunspor maçlarında silinmeyen yorumlara dikkat edin, maçın sık sık donduğunu, devamlı geriye geldiğini benim gibi çoğu kişi yazmış, burada tv nin cevabı ise manidar,

"çok kişinin şikayetçi olduğu ama bir o kadarda yayını kaliteli izleyenlerin olduğunu söylüyor yetkili, birde şöyle bir açıklama yapmışlar, player değişti , daha üst seviye bir player dan yayın yapılıyor ama bir kaç smart tv modeli ve ps de uyumsuzluk var , bu hafta uyum sorunu giderilecek. "

Yani şansınız varsa düşük kalide birkaç donma ile kurtuluyorsunuz, şikayetçi olan bizim gibi şansız kısımdaysanız uyum sorununu gidermeleri için bekleyeceksiniz. Ha beklemek riske girmek istemiyormusunuz, benim gibi birdaha almazsınız.

Sevgili _SoN_ ,

Amacım kalp kırmak değil asla .

Teknik problem yaşamadığımı belirtmek istedim.

Tabiki ben de problemler yaşasaydım asla bir daha almazdım.

Az kaldı sabredelim . Seneye rahatlayacağız inşallah.

deado

stad büyük ihtimal full olacaktır. maraton üstler bitmiş durumda. altta da sadece köşeler kalmış. zar zor alabildik.