Bir Yıl Oldu Unutmadık, Bin Yıl Olsa Unutmayız! ( Timofte )

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Ocak 2009, 01:02:57

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

24 Ocak 2008 perşembe günü benim için unutulmaz bir zaman dilimidir.

Bana Samsunsporluluğu öğreten, arkadaşım, kardeşim, gönüldaşım Muhammet Teoman Taş, bilinen ismiyle Timofte bir trafik kazası geçirdi. Diğer fiili kullanmaya dilim varmıyor zira o hep aramızda bizim.

Onun hayallerini, sitesini hatta cümlelerini emanet aldık, onun Samsunsporluluk bayrağını dalgalandırıyoruz...

Adına bir dernek açtık, park yaptırdık, kitaba yazısın koyduk, kapağa resmini koyduk, taraftar sitesi samsunspor.biz'ini yaşatıyoruz, onu her zaman her ortamda rahmetle anıyoruz ve elbette çok özlüyoruz.

Allah'ın rahmeti seninle olsun kardeşim; dualarımız seninle...

AlıntıO aslında her takıma lazım bir taraftar prototipidir. Hayatını "vermek" üzerine kurmuş bir taraftardı. Samsunspor'dan bir toplu iğne dahi almamış, talep etmemiş; bilakis hep kendinden, mesaisinden, hayallerinden vermiştir. Samsunspor için üzerine para verseniz yaptıramayacağınız bir iş yapmıştır mesela; Samsunspor'u sanal aleme taşımıştır. Pek çok taraftar platformunda "Timofte" takma adıyla yazılar yazmış ama onun da ötesinde sırf "bu alemde bizim de bayrağımız dalgalansın" diyerek taraftar sitesi www.samsunspor.biz'i kurmuş ve yaşatmıştır. Samsunspor'u bir mukaddesi sever gibi sevmiş ve hep tevazu sahibi olmuştur. Bir de tabii özel sebebi var benim için, onu tanıdıktan sonra Samsunspor'a bakışım değişmiştir benim de. Onun zamansız gidişinin ardından da onun mirasını, hayallerini ve dahi cümlelerini biz emanet aldık; sitesini yaşattığımız gibi onun adına bir de M.Teoman Taş Samsunlular Derneği kurduk. O her anlamda ideal bir taraftardı; tartışmasız...

Teoman ( Timofte )

Onunla sevdik biz Samsunspor'u
Onun gözlerinde ışırdı destan
Başka var mı diye olmazdı soru
Bir tek Samsunspor'du gönülde yatan...

Bu şehre dairdi onun kavgası
Kırmızı beyazdı; büyük sevdası
Şimdi bir sızıdır gönülde yası
Biz Ocakta kaldık; geçmiyor zaman...

Samsunsporluluk böyle olurdu
Yüreği her zaman onunla vurdu
Gittin ya, peşinden dünyalar durdu
Özledik, nerdesin? Ah be Teoman!..

**KaR6**

Ben yazacak soz, söyleyecek kelam bulamıyorum.. Allah mekanını cennet ruhunu sad etsin abimin.. Seni Seviyoruz abicim, her zaman bizimlesin..

seckin55

"BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE SAMSUNSPOR"

TEOMAN TAŞ ÖLMEDİ KALBİMİZDE YAŞIYOR

MEKANIN CENNTE OLSUN TEOMAN ABİ

berusa55

Bir kez daha yüreğimiz yanıyor. Sevgili kardeşim Teomanın acısı kolay gecebilecek bir sey değil. Hep aramızdasın bunu biliyor ve seni çok seviyoruz dostum. Nur içinde yat...

"BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE SAMSUNSPOR"

Recep

TEOMAN TAŞ DUY BU SESİ
TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ
BAŞKA DİYE SORANLARA
İNADINA SAMSUNSPOR
RUHUN ŞAD MEKANIN CENNET OLSUN

bengülü

teoman kardeşim tam sensiz bir  yıl  geçti seni unutamıyorum unutmayacağımda seni çok özledik TEOMANIM

beşnumara

çok acı bir şekilde kaybettiğimiz teoman abinin vefatından tam bir yıl geçti. geçen sene merasimine katılamamıştım ama bu sefer inşaallah yetişeceğim düzenlenecek organizasyona.mehmet abiye de söylüyorum burdan: abi geçen sene katılamadım ama bu seneki organizasyonda kabri başında yasin okumak istiyorum.o şerefe ben nail olayım. borcum var teoaman abiye.eğer bir organizasyon olursaa haberim olsun.bundan sonra 3 hafta tatile çıkacağım.samsuna geliyorum.net olmayacak evde. :'(

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 23 Ocak 2009, 01:18:44
TEOMAN TAŞ DUY BU SESİ
TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ
BAŞKA DİYE SORANLARA
İNADINA SAMSUNSPOR

kumköylü ahmet

Allah Mekanini cennet etsin insallah...
unutmadik unutmayacagiz

kuzey55

Giderken Bıraktığın Bütün Renkler Siyah oldu...

UNUTMADIK...UNUTMAYACAĞIZ...

Yalnızca BİZ

23 Ocak 2009, 12:37:50 #10 Son düzenlenme: 23 Ocak 2009, 14:39:12 Yalnýzca BÝZ
TEOMAN TAŞ DUY BU SESİ
TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ
BAŞKA DİYE SORANLARA
İNADINA SAMSUNSPOR

jean

zaman nasilda geciyor daha dunmus gibi sanki 1 sene ne cabuk gecti tanisma firsati buldugum teoman abiyle daha cok gorusmeyi diliyorudm ne yazikki olmadi mekanin cennet olsun teoman abi

Sadece Samsunspor

TEOMAN TAŞ DUY BU SESİ
TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ
BAŞKA DİYE SORANLARA
İNADINA SAMSUNSPOR

harbisamsunsporlu5517

Güzel Efendimizin Adını taşıyan güzel abimiz sensiz biryıl yüreğimizi zehir gibi yaktıda gecti senin yokluğunda mirasın bizi birbirimize bağlayan tek varlık oldu, samsunspora olan sevdan enbüyük sevdamız oldu
RUHUN ŞAD MEKANIN CENNET OLSUN Dualarımız herzaman seninle

MeL_55

TEOMAN TAŞ DUY BU SESİ
TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ
BAŞKA DİYE SORANLARA
İNADINA SAMSUNSPOR