samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

abicim dediğim gibi, halısahada oynayan arkadaşların tümü Cumartesiyi istedi. Cuma gününe kadro çıkmadı bile, ben 3 kişiyi telefonla aradım yarın iş var dediler, hatrım için dedim çağırdım. Benim maçta ayağım burkuldu bi gün sonra işte sıkıntı yaşadım.

Hafta içi oynamak isteyen çoğunluğu bulduğumuzda, kadro çıktığında hafta içi oynayalım. Benim de halısaha maçı yapacak çok çevrem var ama buradaki abilerim ve kardeşlerimle muhabbeti sevdiğim için gün farketmeksizin her seferinde geliyorum. O gece sahadaki herkes niye bugüne alındı dendi, tekrar eskiye döndük.

1-
2-cembaba
3-cgr
4-kdc
5-alidinler
6-ugur_yildiz
7-Denizci
8-Artun
9-melihözkan
10-
11-
12-
13-
14-
15-
16-orucreis

kalptenþimþek

1-kalptenşimşek
2-cembaba
3-cgr
4-kdc
5-alidinler
6-ugur_yildiz
7-Denizci
8-Artun
9-melihözkan
10-
11-
12-
13-
14-
15-
16-orucreis

usare

1-kalptenşimşek
2-cembaba
3-cgr
4-kdc
5-alidinler
6-ugur_yildiz
7-Denizci
8-Artun
9-melihözkan
10-
11-
12-
13-
14-
15-usare
16-orucreis

brigand

##kdc##

Beyler bizim cumartesi 11-12yi geçen hafta hemen kapmışlar. Ve abone olmuşlar. Bizim maçı 12-01 e alacağız eğer kabul görürse burada. Olmazsa artık hafta içi falan bişeyler dusunecegiz.

melihözkan

mehmet yılmaz

Cüneyt, ben Levent'le konuştum. Bu haftalık 12-1 oynayın ama cumartesş 11-12 bizimdir. İptal edecek biri varsa o da diğerleridir. Ha, derseniz ki, biz başka zaman oynayalım o farklı ama cmts. 11-12 bizim dersek bizimdir...

kalptenþimþek

##kdc##

Eyvallah abi, o zaman bu haftalık 12-01 yapıyoruz arkadaşlar. haftaya devam inşallah aynı saatten  :)
ne sıkıntı oldu ulan bu halısaha başlığı  :-X

Uğur Yıldız

babasamsunlu

Serkan

şu tırnağım düşsün sıkıntılarımı atlatayım dönüyorum sahalara ; rüzgar'a gerek yok :)

orucreis

1-kalptenşimşek
2-cembaba
3-cgr
4-kdc
5-alidinler
6-ugur_yildiz
7-Denizci
8-Artun
9-melihözkan
10-
11-
12-
13-
14-
15-usare
16-

üzülerek belirtmek istiyorumki bu hafta aranızda olamayacağım herkesten çok özür dilerim sanırım bu akşamki maçta parmağımdaki sorun nüksetti ve 1-2 hafta oynatmaz beni bu  :'( :'( :( :( :(

AllydeenleaR

bu hafta kadroları tamamlayamayacağız galiba  :o

kalptenþimþek

arkadaşlar öyle bakıp geçmeyelim lütfen listeyi dolduralım..