Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Ayberk

Kulübün organizasyon şemasında büyük boşluklar var bana göre. Başkan ne diyor? "Ben ve iki yönetici arkadaşım karar verdik." Niye? Diğer yöneticilerin amacı ne? Görev tanımları ne? Fikir bile sorulmayacaksa var olmalarının ne önemi var? Bu bir.

İkincisi burada herkes ya amir, ya memur, ya işçi ya da işveren. Ücretli çalışanlara soruyorum maaşınızı 2 ay geriden alsanız o işte ne kadar verimli çalışırsınız? Yanında ücretli çalışanları olan arkadaşlarım abilerim bu soru size. Maaşını 2 ay geç verdiğiniz çalışanınız var mı? Olabilir mi? Olsa ne yüzle verimli çalışmıyorsun diyebiliriz? Burada amacım papaz topçu müsveddelerini aklamak değil. (Yeri geliyor bu sektörde 1 sezon tek kuruş almadan oynuyorlar. Örnek;lider Giresunspor'un ödemeleri çok aksaktır, eminim.) Tamam bu papazları savunmuyorum ama, şöyle profesyonellik, böyle kurumsallık, efendim şöyle para, böyle pul. Ee sonuç? Normal şartlar altında günü gününe ödemeni yaparsın, yükümlülüğünü yerine getirmeyen çalışanına(futbolcuna) sıcağı sıcağına yaptırımını uygularsın. Bu böyledir. Şimdi anladınız mı ilk yarıdaki Bursa maçından sonra önce ceza verip ardından affettim demeyi?  Maddi yaptırım için önce siz yükümlülüklerinizi günü gününe yerine getireceksiniz.

Demem o ki, klasik Türk kulübü yaklaşımını kırıp kurumsal yapı kuracağız diye yola çıkıp, sıradan her kulübün maruz kaldığı sorunları o sıradan kulüpler gibi çözmeye çalışırsanız ne kurumsal olabilirsiniz ne de klasik "racona" ayak uydurabilirsiniz.

ugurozkan

burada herkes uzun uzadıya yönetimle ilgili eleştirilerini yazıp doğru noktalara temas ediyor. ama söyleyeceğim çok kısa, caner ile keremcan'ı ister demokratik oylamayla ister diktatoryal bir tutumla kim takımdan kovmuşsa yüzde yüz haklıdır. 

Ayberk

Alıntı yapılan: ugurozkan - 20 Nisan 2021, 20:59:25burada herkes uzun uzadıya yönetimle ilgili eleştirilerini yazıp doğru noktalara temas ediyor. ama söyleyeceğim çok kısa, caner ile keremcan'ı ister demokratik oylamayla ister diktatoryal bir tutumla kim takımdan kovmuşsa yüzde yüz haklıdır. 

Ona ne şüphe geç bile kalındı

twitter

abi ertuğrul sağlam a bu kadar laf ediyor bu başkan göndersin o zaman

bu saatten sonra bu adam niye çıkartmaya uğraşsın bizi

evolution55

seviyor mu dövüyor mu anlamadım

Sadece Samsunspor

Sbb tv yayini biraz izledim. Tuzla bizi yenerse 25bin tl Balikesir yenerse 30bin Menemen yenerse 30bin prim verilmis. Kim tarafindan bu primlerin verildigini biliyorsunuz dedi baskan. Buyuk ihtimal ads baskanini isaret etti tahminim.

SSKLA

Alıntı yapılan: SSKLA - 21 Nisan 2021, 11:49:30Bu içeriği yüksel başkan konusuna taşıdım oraya daha uygun diye...

Dartagnan

https://mobile.twitter.com/Mustafacevik10/status/1384965588129394688?s=19

Üstüne düşünülmesi ve takip edilmesi gerekir. Umarım söylenilenler yalandır.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

##kdc##

Alıntı yapılan: Dartagnan - 22 Nisan 2021, 00:35:56https://mobile.twitter.com/Mustafacevik10/status/1384965588129394688?s=19

Üstüne düşünülmesi ve takip edilmesi gerekir. Umarım söylenilenler yalandır.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğruysa Yüksel Başkan daha çok canlı yayına çıkar =)

Sadece Samsunspor

Her yerimizden ihanet akiyor. Yazik ne karaktersiz topcular almisiz. Olayi altyapiya kadar uzatmislar. Resmen darbe girisimi gibi bisey bu yasananlar. Kazdikca dahada cikiyor.

Nuri Asan

Hele diyorum ki en ufak bir şey yazılınca niye bunlar taraftarı sürekli mahkemeye sevk ediyordu, klüp avukatlarını kullanarak. Meğer doğruluk payı varmış. Olacakları söylim, bu arkadaşa da dava açarlar, hatta açmışlardır. Bugün yarın ifadeye gider bastırma politikasına giderler. Büyük ihtimalle ... ve ... çetesi olayı klübün avukatlarını şahsi çıkarları için kullanarak kapatır.

Mahkemelerden de bir şey çıktığı yokta, yinede mide bulandırıyor işte. İşi gücü bırakıp, belirli yaştan sonra polis araması, kapıya mahkemeden bildiri gelmesi... 5 para etmeyen adamlar için ifade vermek can sıkıntısı. Adamların karşısına belge ile çıktım, artık nasıl talimat geldiyse seni dinlemiyorlar bile. Sen bunu dedin mi, bunu yazdın mı diye soruyorlar. Evet yazdım ama bu bu bu sebeplerden dolayı diyorsun, onuda dinlemiyorlar. Onlar bizi ilgilendirmez Bir şey varsa sizde karşı dava açın diye oyalıyorlar. Eleştiriye bile tahammüleri yok.  Saldım yakalarını ne halleri varsa görsünler. Bu saatten sonrada zerre umurumda değil. Giden para benim değil, tribünler açılınca otururum köşe bir yerde, alırım çekirdeğimi çitlerim. Daha da etliye sütlüye karışmam. Sadece işime bakıyorum bundan sonra, en güzel yerlerine koyduklarım bana whatsaap bile sildirdiler sonunda.  arada burada arada bir karalamaya çalışıyorum. Anladım ki bizim dosttan çok düşmanımız var.

Düşmanımızla baş ediyoruz da, bizi yoran içimizdeki sözde dostlar!

Kim bu klübün 5 kuruş parasını yediyse, şahsi menfaatleri için takımı kullandıysa-fayda sağladıysa fitil fitil burnundan gelsin. Kan işesin, iki dünyada da iki yakası asla bir araya gelmesin.

eprianu

Camiayı düşürdükleri duruma bakın. Sen Menemen'e karşı top oynama, 1 puanı son anda kurtar; sonra Tuzlaspor'a ADS karşısında oynaması yönünde baskı yap. Gerçekten çok üzücü.

twitter

ne boş beleş açıklamalardır bunlar ya dünden beri

bi de resmi açıklama eklendi buna

yeneceğim varsa da yenmem anasını satiyim ben giresun u ads i bunlardan sonra

Raqua55

Zamaninda Ankaraspora kaybedip Ads deplasmaninda puan aldik diye Ads taraftarlari bize Satilmis diyorlardi. Yapicak birsey yok son haftalarda kaybedilmemesi gereken puanlar kaybettik bunda hem fikirim. Ama baski kurmamiz gerekiyorsa kuralim. Dustugumuz sene o baskiyi kuramadik sonucunda hakemler bizi katletti ve kume dustuk.

Sadece Samsunspor

Valla evet dogru soylemler degil uslup olarak icerik olarak. Belki etikde degil. Ama gerekiyorsa bu lanet duzenin icinde les ortamin icinde boyle seyler yapilmali. Sempatik gorunmek nedir. Gorundukde noldu senelerdir her sey bize uygulandi. Baskan bence bilerek yapti bunu ortaligi bi guzel mikserledi. Ust uste herkes resmi sitesinden aciklama yapti. Ayrica adsnin adini agzina almadi ama balik gibi atladilar oltaya biz oyle bise yapmadik diye. Baskan devam et etikmis sempatiklismis bunlar bu ulkede kimseye bisey kazandirmiyor. Malesef duzen bu.