Yalçın Kılınç

Başlatan _SoN_, 22 Temmuz 2019, 13:57:06

« önceki - sonraki »

_SoN_

Yalçın Kılınç ile bugün 3 yıllık sözleşme imzalandı, takımıza hayırlı olsun.

ata55

Üst ligde de oynayabilecek bir stoper gibi görünüyor. Umarım faydalı olur.

Ollivanders

İdmanlarda izlediğimiz kadarıyla ayakları hızlı ve topu iyi oyuna sokan bir stoper. Hava toplarındaki durumunu bilmiyorum ancak katkı sağlayacak gibi. Yerinde ve başarılı transfer olduğunu düşünüyorum.

Stoper

Bir stopere nazaran top kullanma becerisi çok iyi. Aytaç ile beraber arkada güven verici duruşları var.

maço

Pendik maçının bana göre en iyisi.
İnşallah bu şekilde devam eder.

ata55

Yalçın'a Tam Not

Samsunspor'un yeni transferi Yalçın Kılınç, Pendikspor maçında taraftardan tam not aldı.

Samsunspor'un sezon başında Gazişehir Gaziantep'ten transfer ettiği stoperi Yalçın Kılınç, Samsun 19 Mayıs Stadı'nda, taraftarının karşısına ilk defa çıktığı Pendikspor maçında büyük beğeni kazandı. 29 yaşındaki tecrübeli stoper geçen sezon Süper Lig'e yükselme sevinci yaşamıştı. Öncesinde uzun yıllar İstanbulspor forması giyen ve burada 2. Lig şampiyonluğu yaşayan Yalçın Kılınç, tecrübeli partneri Aytaç Sulu ile uyumlu bir kili oluşturdu. Ligin ilk haftasındaki Gümüşhane deplasmanında da başarılı bir oyun sergileyen sol ayaklı stoper, ilk iki maçta gol yenilmemesinin de mimarlarından birisi oldu.

samsunsonhaber.com

Levent ÖCAL

Geldiğinde sevinmiştim. İstanbulspor'dayken de takip ediyordum o zamanlar sohbet etmişliğimizde oldu kendisiyle. Çok karakterli düzgün bir kişiliği var. Samsunspor'umuza geldi katkısıda büyük oluyor çok şükür.

ea55

Hava toplarında iyi ancak inanılmaz kademe hatası yapıyor. Arkasına sarkamayanı dövüyorlar...

Sadece Samsunspor

Masallah diyelim nazar degmesin

ata55

Çok iyi bir stoper. Geçen seneki Nuri, Cenk, Şahin ile kıyaslanmaz bile. Mükemmel oynuyor.

_Jack Daniels_

BAK maçında yaptığı hata dışında mükemmele yakın oynadı her maçta. 11 maçta 4 gol yememizin baş kahramanlarından Nurullah'la birlikte.

ata55

yüreğinle oynuyorsun, aferin
kimse sana kötü bir şey demiyor
ama takımın rezil oynunu ıslıklayan taraftara dönüp ayar vermeye kalkmak senin haddin değil
işine bak!

SametYılmaz55

Kimsin lan sen el kol hareketi yapıyorsun ? BAK maçında yaptığın hatadan sonra kimse ses etmemisken, kimse bugüne kadar bir şey dememişken hayırdır sana ?

55.hakan

Şu saatten sonra özür dilemedikçe şu adamı destekleyen taraftara yazıklar olsun.

55_OrHaN_55

Özür dilemiş sanırım.