Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

ankarta 55

Alıntı yapılan: iak5529 - 20 Ocak 2010, 22:07:13
Söylemek istemiyorum ama dayanamıyorum söz konusu SAMSUNSPOR..

İçimde öyle bir his var ki (bu çok büyük bir iftira olarak ta algılanabilir) bu hoca transferlerden komisyon alıyormuş gibi geliyor bana....

inş yoktur  yoksa çok  annesine msj yolllarım

celebi

Alıntı yapılan: iak5529 - 20 Ocak 2010, 22:07:13
Söylemek istemiyorum ama dayanamıyorum söz konusu SAMSUNSPOR..

İçimde öyle bir his var ki (bu çok büyük bir iftira olarak ta algılanabilir) bu hoca transferlerden komisyon alıyormuş gibi geliyor bana....

iftira diye değerlendiriyorum. :P :P şaka bir tarafa öyle birşey yoktur be kardeşim olurmu öyle şey

edmontdante

Alınan oyuncular bana iyi gibi geldi ilk bakışta.Karşıyaka maçında daha net fikirler edinebiliriz.
Ben Hüseyin KALPAR'ı pek sevmezdim eskiden ama şimdi demeçlerine bakıyorum beklemediğim bir sahiplenme hissediyorum.İnşaallah düşündüğümüz gibidir ve böyle devam eder.

estalpi

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Ocak 2010, 22:02:07
Alınan oyuncular bana iyi gibi geldi ilk bakışta.Karşıyaka maçında daha net fikirler edinebiliriz.
Ben Hüseyin KALPAR'ı pek sevmezdim eskiden ama şimdi demeçlerine bakıyorum beklemediğim bir sahiplenme hissediyorum.İnşaallah düşündüğümüz gibidir ve böyle devam eder.

Geçmişten gelen bazı ters söylemler oldu..işte komisyon alıyor diye.. diyelimki aldı tamam ama unutmayacağımız bir şey var arkadaşlar bu takım gariban sıradan bir anadolu takımı değil Kalpar antepte iii bir çıkış yakalamış ancak bunu devam ettirememişti... Antepten sonra gelip görebileceği en iyi takıma geldi... kendini burda tekrar ispat edip O gçmişteki hataları eğer varsa tabi silmek isteyecektir... kalpar bu sene değil ama seneye SAMSUNSPORLA Birlikte Süper ligde yer almak isteyecektir.O yüzden hoca çokistekli... geçen sene Sakaryadayken bunu çok istedi ancak sakarya okadar kötüydüki oda pes etmek zorunda kaldı.... Şimdi oda samsunda çıış arıyor... başarılı olacaktır...Oktay konusunda belki bizim bilmediğimiz bir durum vardır belki sakatlığı vardır riske etmek istememiştir yada oktayı hazır görmemiştir bilmiyoruz.yoksa neden intahar etsin ki adam bile bile ...

Jnr.Serkan

hocanın idman maçı bittiğinde futbolculara idmanı devam ettirelimmi dediğinde futbolcuların hepsinin devam devam demesi güzel birşeydi.dün akşam idmanda tanık oldum...

estalpi

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 24 Ocak 2010, 12:12:47
hocanın idman maçı bittiğinde futbolculara idmanı devam ettirelimmi dediğinde futbolcuların hepsinin devam devam demesi güzel birşeydi.dün akşam idmanda tanık oldum...

Takımda çok iyi bir hava var aslında tek eksik karabükte alınan yenilgiydi... çok sorun değil... bizim için lig yarın başlıyor...taşlar yerine oturacak yavaş yavaş kazanacağız....

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: estalpi - 24 Ocak 2010, 13:19:15
Takımda çok iyi bir hava var aslında tek eksik karabükte alınan yenilgiydi... çok sorun değil... bizim için lig yarın başlıyor...taşlar yerine oturacak yavaş yavaş kazanacağız....

19.Haftadayız ve Lig yeni başlıyor öylemi ? :D Hadi bakalım inşallah öyle olur ...

estalpi

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 24 Ocak 2010, 16:58:05
19.Haftadayız ve Lig yeni başlıyor öylemi ? :D Hadi bakalım inşallah öyle olur ...

dostummm lig yeniden başlıyor derken evet 19.haftadayız bunu ii biliyorummmm... ben 2.yarı için bu cümleyi kullandım. evet geçen hafta 2.yarı başladı ama bizim için 2.yarı yarın oynanacak maçla başlayacak.nedeni ise GALİBİYET.... zira 3 puansız geçen hafta bizim için yok sayılırrrr... çaktın köfteyi....

KareAs55

Karşıyaka 3 puan Mersin 1 puan Rize 3 puan  Kocaeli 1 puan Hacettepe 3 puan olur mu Sizce ?

ankarta 55

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 24 Ocak 2010, 17:41:29
Karşıyaka 3 puan Mersin 1 puan Rize 3 puan  Kocaeli 1 puan Hacettepe 3 puan olur mu Sizce ?
mersinde  kocaelide 3 puan olsa ne kıyak  olur be

celebi

ksk 3 puan mersin 3 puan rize 3 puan kocaeli 3 puan  hacettepe 3 puan olur puanımız 32 olur ::)

erkutdem55

Harika,bu yazdığın şey gerçek ise,bu takım önümüzdeki sene süper lige çıkar.Takımları sadece teknik becerileri ve taktik varyasyonları güçlü yapmaz.Takımı takım yapan,takım ruhudur.Takımın içerisindeki ruhsuzlar temizlendiği vakit,Samsunsporun önünde kimse duramaz.Bir arkadaşın yazdığı gibi;SİZ SÜPER LİGE ÇIKIN,BİZ SAMSUNU YAKARIZ.

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 24 Ocak 2010, 12:12:47

estalpi

arkadaşlar mersin maçı 3 puan yazın bir kenara... hacettepe 6 puanlık maçççç maç burda çıkacaz ve 6 puanı lacaz..... kocaeli biz kocaeliyi hep yeniyoruz deplasmanda şansımız iii gidiyor o maçlarda.
haaaaa bu akşam ki maççç ben 3 puanı tabelaya yazmışım çok oldu.....

beşnumara

inşaallah bu akşam ters bir kadro çıkarmzsın hoca ;) ::)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 24 Ocak 2010, 17:41:29

onların hepsi 3 puan olursa bişiler olur gerisi kümede kalma savaşına devamdan ibaret  ;)