Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Engin abim valla okurken çok ümitlendim..İnşallah hoca dediklerinin arkasında her zaman durur..Mehmet hocamın da dediği gibi seneye bizi şampiyon yapar..Samsunsporun büyüklüğünü anlayan ve hakkını vereni,Büyük Samsunsporumuz hep bir yerelere taşımıştır..

Samimiyetinden dolayı hocamıza teşekkür eder,başarılarının artarak devamını dilerim...

cembaba

Tebrik ederim. Yine süper bir organizasyon başarılar Hüseyin Hoca'ya.. Bu sene bile ümitliyim ben.. Allah nazarlardan korusun takımımızı. Süper olmuş görüntüler harika.

Jnr.Serkan

çok güzel olmş abi tebrikler
Bu şehirde Gerçek Samsunsporluların olduğunu böyle bir hocaya hissettirmek önemli...

mehmet yılmaz

Cem bu sene, alabileceğiz kadar puan almamız lazım, o rüzgar bizi puan tablosunda nereye getirirse bakmak lazım ama ben ilk devre çok avans verdiğimiz kanısındayım. İnşallah dediğin gibi olur kardesim, süper olur valla...

Bu arada gerçek Samsunsporluardan kastım, sadece ve sadece Samsunspor'u tutan herkestir. Eli şte gözü oynaşta olanlar değil...

maviay55

tebrikler güzel bi organizasyon gerçek samsunsporlularla söyleşi yapması hoş hocanın verdiği demeçler ümit verici..inş taraftarda kenetlendi bu sene henüz bitmiş değil

cembaba

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Şubat 2010, 17:35:37
Cem bu sene, alabileceğiz kadar puan almamız lazım, o rüzgar bizi puan tablosunda nereye getirirse bakmak lazım ama ben ilk devre çok avans verdiğimiz kanısındayım. İnşallah dediğin gibi olur kardesim, süper olur valla...

Bu arada gerçek Samsunsporluardan kastım, sadece ve sadece Samsunspor'u tutan herkestir. Eli şte gözü oynaşta olanlar değil...

Hayalperest bir yaklaşım yapmak istedim belkide. Fakat herkes 3 haftadır o kadar mutlu ki.. Hep böyle sürsün istiyor. Galiba benimde öyle :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: CemBaba - 17 Şubat 2010, 17:41:39
Hayalperest bir yaklaşım yapmak istedim belkide. Fakat herkes 3 haftadır o kadar mutlu ki.. Hep böyle sürsün istiyor. Galiba benimde öyle :)

Öyle valla ne yalan söylim..maçtan sonra her gece rüyamda play-off rüyası görüyorum...Bu mutluluk bile yeterken şu takım tekrar süper ligi sallarken kalp den gideriz herhalde..

Ollivanders

17 Şubat 2010, 18:00:49 #142 Son düzenlenme: 17 Şubat 2010, 18:02:54 Serpico55
huseyi kalpar hacettepe galibiyetinin takımı cok rahatlatacagını , suan icin playoff hesabı yapmadıgını , onceliginin ligde kalmak oldugunu ve 5 galibiyet le ligde kalmayı garantileyeceklerini belirtti. Huseyin hoca inanılmaz bir guven verdi bana.Boyle olacaksa huseyin hocayı suresiz takımın basında gormek isterim.

gozgoz yýlmaz

en azından isminin marka değeri var, üfündirik hocalar gibi değil.

temeli attı hoca, seneye takviyeyle uçarız Allah'ın izniyle...

Ertuğrul Sağlam

Engin abi hoca'dan daha önemlisi ne yediniz abi onu yazsana:)

Hocaya gelince Hoca işte daaa.

Ayrıca arkadaşlar su playoff sözünü ağzınıza almayın biz nezaman playoff'tab bahsetsek işler sarpa sarıyor küme düşme potası ile aramızda daha 3 puan fark var her maçı ayrı ayrı düşünüp yolumuza devam etmemiz lazım ....

edmontdante

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 17 Şubat 2010, 18:24:34
Engin abi hoca'dan daha önemlisi ne yediniz abi onu yazsana:)

Güveç daa kardeşim

eLLis

Süper org. hocamızın ve oradaki herkezin yüzünün gülüyor olması insanı mutlu ediyor.

Akyol

Hocamız gerçekten takıma artı bir hava kattı, yeni gelenlerin takıma oturmasının yanında papazları göndermeside bir o kadar etkili bu çıkışta. Böyle oynamaya devam edersek soluğu sene sonu muhtemelen kayseri'de düzenlenecek play-off'lar da alırız. Fikstürümüz oldukça avantajlı olmayacak şeyler değil yeter ki istesinler.

Bu arada poları beğenen Hüseyin hocamıza teşekkürü bir borç bilirim :-*

hurcan55

Bu haftadan sonra yenemeyeceğimiz takım yok.İnşallah en az kayıpla ligi bitiririz.Playoff neden olmasın...

ali ihsan

Hoca gerçekten iyi işler yapıyor.Disiplinin uzun zaman sonra Nuri Asan tesislerinde yaşamaya başladığını görüyoruz.Seneye çıkarız bu gayya kuyusundan inşallah.

Yeter daa Fener'e yaslamayı özledim ...