TFF 2.LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL İLK MAÇI | Sakaryaspor - SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan havzalı55, 05 Mayıs 2019, 01:01:47

« önceki - sonraki »

havzalı55

TFF 2. Lig Play Off Müsabakaları

Sakaryaspor-SAMSUNSPOR
Çeyrek final
Tarih 09.05.2019
Saat 20:45
Yeni Sakarya Atatürk stadı

İlk maç başlığım.
İnşaallah play off lardan şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz.
Futbolcular taraftar kadar inanırsa bence Şampiyonuz 😍

uykan

Samsun -Sakarya : Samsun
Ksk- Sarıyer :Sarıyer
Samsun - Sarıyer : Samsun
Diğer taraftan da bb Manisa gelir
Samsun Manisa  ?

jean

Icerde saniyordum kotu oldu bu sariyer gelse daha iyidi insaallah en az 2 gol buluruz

ngonge

Play off'da en son karşılaşmak isteyeceğimiz takımdı herhalde Sakarya. Olsun, play off gerçekten başka. İnşallah bizim takım başta Hoca olmak üzere farklı bir motivasyonla maçlara çıkar.

Hocanın deplasmandaki ilk maça son maçtaki gibi santrafor ile dolu bir kadro ile çıkmayacağını ümit ediyorum. İlk maçın deplasmanda olması bizim için büyük şans. Zira sahamızda tamamen taraftarın desteği ile oynuyoruz. Deplasmanda bir şekilde az pozisyon vermemiz gerek. Hayırlısı olsun.

muzaffer4

Her ne kadar büyük maçların hiçbirini kazanamadık şöyle böyle desek de play offtaki 3 takımla oynadığımız 6 maçta 2 galibiyet 3 beraberlik 1 mağlubiyet aldık durum o kadar da kötü değil Sakarya ile dışarıda beraberlik bize turu getirir düşüncesindeyim.

Ayberk

İlk maçı 2-1 kaybedip ikinci maçta 1-0 öndeyken son anda bir tane yiyeceğiz gibi doğuyor içime. İnşallah yanılırım

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Ayberk - 05 Mayıs 2019, 12:51:40
İlk maçı 2-1 kaybedip ikinci maçta 1-0 öndeyken son anda bir tane yiyeceğiz gibi doğuyor içime. İnşallah yanılırım

Bu nasıl bir kahinliktir, yapmayın böyle  :o
Play off larda bambaşka bie SAMSUNSPOR seyredeciğimizi düşünüyorum. lig lerde olduğu gibi bir puan olsun bizim olsun mantığıyla oynayan rakipler olmayacaktır bu maçlarda. dişe diş kıran kırana 1 golün yeterli olmadığını düşünen takımlarla oynayacağız. İnanan, 90 dakika mücadele eden oyunlarla bu ligden kurtulacağımıza inanıyorum.... Bu sefer kaza yok, başka ihtimal yok. Herkes olumlu düşünmeli..

eprianu

Sakarya'nın durumu ortada. Hem maddi açıdan hem de motivasyon anlamında iyi değiller. Ancak iç sahada taraftar baskısıyla çok iyi sonuçlar alıyorlar. Her ne kadar ilk maçın deplasmanda oynanacak olması bizim için avantaj gibi görünse de Allah korusun 2-3 gol bulup işi bitirebilirler. Kesinlikle sabırlı oynamalıyız. Son maçta olduğu gibi rakip kaleyi baskı altına almaya çalışırsak arka tarafta açıklar verebiliriz.

Son haftalarda Samet ve Bahattin'in performansı sezon başındaki gibi iyi bir seviyeye geldi. Kubilay da iyileşti. Her ne kadar ağır da olsa en uçta Abdülkadir ile başlamalıyız. En çok korktuğum bölge ise defans. Maalesef son maçta arkaya çok top kaçırdık. Geldiğinde iyi sinyaller vermiş olsa da Cenk dün büyük hatalar yaptı. Ben olsam defans hattında Aytaç'tan verim almaya çalışırım. Pozisyon bilgisi oldukça yüksek. Bence aşağıdaki kadro ile maça çıkmalıyız.

Ahmet

Erhan - Aytaç - Nuri - Ramazan

Yılmaz - Savaş

Bahattin - Kubilay - Samet Asatekin

Abdülkadir Özgen

Takımın vazgeçilmezi(!) olan Erhan Şentürk'ü de 60'dan sonra Abdülkadir'in yerine alabiliriz. Birçok konuda İsmet Hoca'yı eleştirsek de verimsiz Canberk ve hayattan beklentisi kalmamış İshak'ın çökerttiği sol beki Ramazan ile canlandırmasını bildi.

Allah yardımcımız olsun, Allah utandırmasın. Allah, iki play-off acısı yaşamış ve gözyaşı dökmüş bizlerin yüzünü bu sefer güldürsün İnşallah.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 05 Mayıs 2019, 12:14:40
Her ne kadar büyük maçların hiçbirini kazanamadık şöyle böyle desek de play offtaki 3 takımla oynadığımız 6 maçta 2 galibiyet 3 beraberlik 1 mağlubiyet aldık durum o kadar da kötü değil Sakarya ile dışarıda beraberlik bize turu getirir düşüncesindeyim.

O istatistiğe son Sakarya maçını katmak sadece kendimizi  kandırmak olur. Ayrıca bizi umutsuzluğa iten sey istatistikten daha çok ilk 5'deki takımlara karşı oynadığımız etkisiz, beceriksiz futbol.

Ayrıca umut ediyorum ki play-off boyunca Ramazan'i sol bek oynatma gafletinde bulunmaz hoca. Yoksa sol kanadimiz yol olur.

5trawberry

34 maçlık lig maratonunda bariz şekilde sahada yokları oynadığımız maç içerdeki Sancaktepe maçıydı. Bunun dışında bize karşı mutlak üstünlük kurulan maç hatırlamıyorum. Buradan hareketle rakip küme düşmüş Manisa'da olsa, Sakarya'da olsa ismi önemli değil önemli olan o gün sahadaki Samsunspor oyuncularının takındığı tavır. Hırs ve istek noktasında oyuncuların sorunları vardı ve nasıl olsa sezon sonu şampiyon olacağız tavrı takımı bu noktaya getirdi. O yüzdendir ki Play-Off'da takımın gerçek kimliğini sahaya yansıtacağını düşünüyorum.

Sakarya hocası yılların verdiği tecrübeyle Play-Off favorisinin Samsunspor olduğunu beyan ederek hem topu bize attı, hem de oyuncularını bi nebze rahatlattı. Olası elenme durumunda takımın içinde bulunduğu maddi güçsüzlük ve Samsunspor'un da içinde bulunduğu maddi güce değinerek kendisine yol yapmış oldu.

Teknik detaylara gelecek olursak, futbolcular Play-Off'lara kendi başına çalışsa ve kendi aralarında mütabakat yaparak bir 11 çıkarsalar adım gibi eminimki İsmet Taşdemir'in kenarda yönettiği takımdan kötü olmaz. İsmet Taşdemir o kadar kötü bir hoca. Besim Durmuşla ikisini fotofiniş ayırır.

Ben Sakaryaspor deplasmanında önce Allah'a sonra futbolculara,
İçerdeki maçta önce Allah'a sonra taraftara sonra futbolculara güveniyorum.

evolution55

Maç biletlerini eğer mümkünse erkenden satışa çıkartmak lazım

GurbetciFanatik

Tek korkum : Ismar Tasdemir

Futbol olarak rakipler de öyle cok iyi degiller.
Sakarya da en az 1 gol bulmaliyiz.
1-1 süper sonuc olur. Yenersek is biter zaten.
1-0  2-0 gibi skorlarlarla dönmemeliyiz Samsuna.

Ilyas gününde olsun Takimi neredeyse teka basina sirtlar.
Erhan hatasi umarim yapmaz hoca.

cakir55

Biletler Samsunda mı satışa çıkacak yoksa Sakarya'da mı ?

ngonge

Ahmet
Erhan- Aytaç- Erkam- Canberk (maalesef kötünün iyisi şu durumda)

Oğuz- Yılmaz
Samet- Kubilay- Ramazan
Bahattin

Kafamdaki ideal 11 bu ama İsmet Hoca Erhan Ş. ve Cenk'i muhakkak 11'e koyacaktır maalesef.

Stoper

İyi savunma turu getirir.
Her halükarda gol buluruz.
Dilaver dışında, Sakarya'da fark yaratacak isim yok.