TFF 2. LİG 2019/2020 15. HAFTA - SAMSUNSPOR'umuz 3 - 0 Sarıyer

Başlatan ata55, 24 Kasım 2019, 23:01:25

« önceki - sonraki »

ata55

Geçen sezondan kalan bir hesabımız var. Farklı kazanırız.

jean

evolution55

kazanmamız lazım. geçen seneki basın sözcüleri ile konuşmuştum, bu sene geçen seneki gibi değiliz, rahat yenersiniz demişti ya hayırlısı bakalım.

Sadece Samsunspor

mesela bu maça irfan buzla çıksak aklımda puan kaybı olabilir derdim ama ertuğrul bana daha sağlam geliyor ve kazanacağımızı düşünüyorum.

ata55

ali ihsan

evolution55

Yahu o zaman youtubetan kanal yayın yapsın. Cep telefonu ile maç izlemeye mahkum etmesin bizi

cembaba

Yayının olmaması çok sinir bozucu. Özellikle biz gurbettekiler için. Ayıp yahu. :(

_SoN_

Yayınla alakalı bir yerden yasal bir sıkıntı çıkarıldığını düşünüyorum, bu muhasebe işlemleri ilede alakalı olabilir, normal tv yayın kuralları ile alakalıda olabilir, sanıyorum bu iş bir yerde yasal olarak tıkandı.Bu yayın işini içerde ve dışarda bir şekilde çözmemiz gerekiyor.Kötü oldu bu şekilde yayınsız.

eprianu

Eskiden "Samsunspor Web TV" adlı Youtube sayfasından gizlice veriliyordu yayınlar. Az önce bir yorum okudum, ne kadar doğru bilmiyorum, TFF yetkilileri izin vermiyormuş canlı yayına, gelip kapattırıyorlarmış yayını.

Stoper

cembaba

Bu maç bence ortaya koyacaklarımızı ispatlamamız açısından önemli. Ertuğrul Sağlam'ın etkisini hissedeceğimiz bir maç gibi görünüyor. İnşallah her şey istediğimiz gibi gider.

Shane_Falco

3-0 gibi bi skorla yeneriz. Sariyer'in karşımızda durabilecek bir gücü yok.

evolution55