Bank Asya 1.Lig 18.Hafta | K.Erciyesspor 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 11 Ocak 2009, 18:23:20

« önceki - sonraki »

beşnumara

maçı yerinde izleyen arkadaşların söyleyeceklerine ekleyeceğim yok ama kendilerini taraftar zanneden erciyesliler kız arkadaşını alıp maça gelmiş arkadaşa ve kız arkadaşına küfür ediyorlarsa söylenecek söz kalmamış demektir.
maç öncesi ve maç sonrası grup istanbulla ve kayserideki samsunsporlu arkadaşlarla takıldık. baya eğlendik. özellikle şunu söylemek istiyorum: beni kayseride bir gece ağırlayan kayserisporlu arkadaşa da misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum. resim ve videolar var atacağım. sadece ben değil baya resim çeken arkadaşlar vardı. onlar da resimlerini atarlar ama malum bu aralar gündemimiz yoğun olduğu için biraz gecikecek heralde ama geç de olsa resimleri atmaları çok iyi olacaktır.

Efsane Meskenler

Alıntısamsun taraftarı ile yan yanaydık. Bunlar hiç bildigimiz gibi değillermiş kardeşler. Samsun'dan dost felan olmaz. Tam bir utanç tablosuydular Samsun şehri adına.
(ercıyeslı bı taraftarın yorumu bu sıtelerınden aldım)

ne yapdılar acaba bizimkiler gene 

Bizim tribüne ilk girenlerden biriydim.Bi Genç Samsunsporlu arkadaşımız kız arkadaşıyla maça gelmiş.Erciyes taraftarı bu ikiliyi görünce Küstahca bi tezahürat yaptı.İlk olayı onlar yaptılar.

bu olayla birlikte ilk onlar başlattılar ayrıca  devre arasında trıbunleri ayıran telın oraya gelıp bızımkılerle ılk basta dostca konusmaya basladılar bırden ellerındekı sıcak çay  bardaklarını attılar bızım trıbune 4-5kısının ustune geldı caylar zaten ondan sonra ıyıce tantana oldu ama kesın bıse kayserıye deplasmana gıdıpde bu kadar guzel bagıran sayılı taraftarızdır herhalde trıbun muhteşemdi

Kais

ercıyes dostum sıtenızde samsundan kardes olmaz denmıs olayları baslatan sızınkıler ayıp oldu valla ama butun ercıyes lılere kesmemek lazım faturayı 5 - 10 kendını bılmez yuzunden

harbisamsunsporlu5517

yine özet sıkıntısı cekıyoruz özkan serce su ınadı bırak artık paylas elındekı mac özetlerını ;)

MeL_55

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 20 Ocak 2009, 21:45:29
yine özet sıkıntısı cekıyoruz özkan serce su ınadı bırak artık paylas elındekı mac özetlerını ;)

Bana birisi desin nezaman maclarin özetini veriyor diye cekerim.
Dsmart yok ama

mehmet yılmaz

Son yıllarda gördüğüm en iyi deplasman tribününü yaptık; çok beğendim...

Saha berbattı...

İstanbul üzerinde Kayseri'ye gittik, çok güldüğüm harika bir deplasman oldu.

Efsane Meskenler

benden samsundan gıttım kayserıye harbıden cok kıyak deplasman oldu hele emniyetın ognunde samsunspor dıye bagırmamız varya tum kayserı bızı ızlıyodu :D

mehmet yılmaz

Kais