Bank Asya 1.Lig 18.Hafta | K.Erciyesspor 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 11 Ocak 2009, 18:23:20

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

18. Hafta l K.Erciyesspor - Samsunspor'umuz

Tarih :  18.01.2009
Saat  : 13:30         
Yer : ? ? ?

Yorum : Samsunspor'umuz hazirlik maclarinda güzel skor ile güzel performasyon gösterdi. Umarim bu maci alip seri yakalriz

GençKozluklu

İyi bir hazırlık döneminin ardından lige iyi bir başlangıç yapacağımıza inanıyorum.

beşnumara

takım devre arasına girdiğinde bu maçtan hiç beklentim yoktu açıkçası. ama devre arası maçlardan ümitlndim biraz.hazırlık maçları aldatmamalı ama ne yapalım. bu maçta kart sınırında olan oyuncularımız inşaallah bi aksilikle karşılaşmazlar da içerdeki kartal maçında sıkıntı yaşamayalım. bu maçta zeminin azizliğine uğramazsak (ki kayseri buz gibi olacaktır) galibiyet de kaçınılmaz olur. beraberlik garanti diye düşünüyorum.

kuzey55

Erciyes devre arasında çok iyi diyebileceğimiz takviye yapamadı.Maça kadar ne olur bilemem ancak bizim takımda yeni oyunucunun olmaması uyum sorunu olmaması anlamına gelir.genc oyuncularımızın performansına bağlı bence bu maçın skoru.en azından beraberlikle döneceğimiz inancındayım...

harbisamsunsporlu5517

forvette hakan akman ve oktay oynarsa bu mactan galip ayrılırız

**KaR6**

bir galibiyet bizi 2.yarı için umutlandırır.. bana göre sezonun en kritik maçı.. yolumuzu bu maça göre çizeriz.. kazanırmıyız? neden olmasın..

Clint_Eastwood

İçimde garip bir umut var... Bu maça garanti gözüyle bakıyorum... Hatta tahminimizden daha rahat kazanacağız gibi geliyor... Dilerim hissettiklerim doğrultusunda 3 puanla döner ver seriye başlarız...

mehmet yılmaz

Kayseri deplmasmanında, tribünde bir galibiyet sevinci yaşamak istiyoruz.
İnşallah da öyle olacak!

Sadece Samsunspor

AlıntıDört Dörtlük Samsunspor!

Antalya Kundu Mardan tesislerinde kamp yapan Samsunspor, Ankaraspor Paf Takımıyle oynadığı hazırlık maçını 2-1 kazandı.

11 Ocak 2009

Karşılaşmaya Samsunspor, genç takım ağırlıklı çıkarken Ankaraspor Paf Takımı tam kadro çıktı.

Karşılaşmanın 25. dakikasında Turgut Doğan Şahin'in ayağından kazandığı golle öne geçen Samsunspor ilk yarıyı 1-0 üstün kapattı.

İkinci yarıda Ankara Paf Takımı'ndan Mehmet, frikikten attığı güzel golle skoru eşitledi. Doksan dakika boyunca oynadığı baskılı futbolla dikkat çeken Samsunspor 85. dakikada Hüseyinle 2-1 öne geçti. Kalan dakikalarında başka gol olmayınca Samsunspor 4. hazırlık maçını da kazanarak 4'te 4 yaptı.

Öte yandan hafta sonu deplasmanda Bank Asya 1. Lig'de Kayseri Erciyesspor ile karşılaşacak olan Samsunspor cuma günü Antalya'dan Kayseri'ye hareket edecek.

http://www.bankasyabirincilig.com.tr/NewsDetail.aspx?NewsID=2649

Genç oyuncularımızı tebrik ederim bu galibiyetler ve oynadıkları maçlar onlara güven veriyor ve taraftar tarafından'da tanınmalarına yol açıyor. Özellikle genç oyuncularımızdan Hüseyin Canbaz, Turgut Şahin ve Hakan Akman bu kampa damga vuran isimler arasında

Kadir ÇELEBİ

Ankaraspor'un paf takımıyla oynamışız öylemi valla ilginç olmuş biraz..

55.hakan

ben de yenmemiz lazım diyorum ama adana'nın da eksiği vardı yeneriz dedik deplasman fobisini kıramadık ama artık geçmişi bir kenara bırakmamız lazım diyorsak benim de ümidim var maçta bu saha şartlarında pek de deplasman sayılmaz bilyoner cup sahasında oynasak daha iyi :)

Yalnızca BİZ

bafralı erhan

takım hazrlk sürecinde yaptıklarıyla bizi umutlandırdı.daim olması dileğiyle...

alperen_55

En az bir beraberlik de hedef için olumlu olur kanaatindeyim.

Tufan

şu hazırlık maçları bana lig için umut verdi ilk maçki durumumuza göre ligteki duruşumuz belli olucak bakalım hayırlısı....