Bank Asya 1.Lig 17.Hafta | Adanaspor - Samsunspor'umuz : 1-0

Başlatan MeL_55, 14 Aralık 2008, 19:03:14

« önceki - sonraki »

never.55

oktay turgut hakan ve gökhanın olmaması planları bozdu ancak bakarsınız bu sefer de sahneye bi başkası çıksın ve puan alsın takıma..öne geçtikden sonra şov deıl icraat ıstıyoruz...maç berabereyken yada mağlupken sahneye çıksınlar..umarım en kotu bı puan la donerız

beşnumara

her iki takımda da önemli eksiklikler var.bizim takım genç takım. sakat veya cezalıların yerine yine bir genç daha geçecektir ama adanaspor öyle değil.adanasporun da 4 önemli eksiği var ve bunların pek yedeği de yok.en önemli oyuncuları yanlış hatırlamıyorsam 99 numaralıydı heralde kibong. sadece bu var bu adama kilit vurabilirsek topu biz oynarız.
şunu da söylemek istiyorum; bizim takımda haberlerden duyduğumuza göre ercüment hoca hedeflediğimiz 20 puanı bulduk rahatız falan gibi açıklamalar yapıyor.yaa arkadaşlar anlayamıyorum yaa inanın adanasporun çok önemli oyuncuları yok.gerçekten inanırsak adanasporu yeneriz.deplasmanlarda fark yiyen güngören yendi bunları adanada.ilk golü yesek bile maçı bırakmazsak son haftalardaki gibi maçı sonuna kadar bırakmazsak gerçekten yenerizz.

yusuf celebi

18 Aralık 2008, 15:05:01 #77 Son düzenlenme: 18 Aralık 2008, 15:08:26 yusuf celebi

Samsunspor bu maçtan en az bir puan çıkaracaktır buna inanıyorum.Seyretmiş olduğum Kasımpaşa ve Sakarya maçları ile izlediğim antremanlarda Ercüment hocanın takıma bir şeyler katmaya başladığını görmek beni umutlandırıyor.
Ercüment hocanın o açıklaması bizim artık puan yada puanlara ihtiyacımız yok anlamına gelmiyor bu açıklamanın stratejik bir açıklama olduğunu ve oyuncuların üstündeki stresi atmak için yapılmış olabileceğini düşünüyorum.

seckin55

Adana maçında Ercument hoca ; eksik oyununcularımızın yerine Veysel ve Mesutu 11 de oynatacagı kesinmiş.Ömür ve İsmail arasındada maç gunu karar verecekmiş..hade hayırlısı..

seckin55

Maçkolik Adanaspor-Samsunspor maçı oylması..bastırın beyler biraz ;)

Adanaspor  %52   94 Oy   

Berabere    %15   27 Oy   

Samsunspor %33   60 Oy

http://www401.mackolik.com/Futbol/Match/Default.aspx?id=237859

beşnumara

yaa arkadaş eğer şu mesutu oynatırsa ben başka bir şey söylemiyorum.şu adanaspordan da korkak oynayacaksak hiç çıkmayalım sahaya

kuzey55

ahmet yıldırım bizim maçta oynamayackmış.adananın ilk 11 in değişmez 4 oyuncusu bu maçta oynamıyor.alternatifleri de pek yok.kadroları geniş değil.bu maçı almamız gerek...

Sadece Samsunspor

hoca büyük ihtimal gökhan kolomoçun yerine turgayı koyar veysel'i sağ bek oynatır

beşnumara

adananın çok eksiği var gerçekten.maç sıkıcı geçecek gibi.biz samsunsporuz bunu futbolcular bilerek oynarsa emin olun yeneriz şu adanayı yaa bu kadar eksiğimize rağmen.

kuzey55

defansta sorun yaşamayız diye düşünüyorum.veysel,ismail,mesut gibi alternatiflerimiz var...oktayın eksikliği sıkıntı yaratabilir onu da murat ve volkanın iyi oyunuyla kapatabiliriz...veysel stoper oynar büyük ihtimal ben ismaile de güveniyorum ayırca.

kuzey55

AlıntıKöktaş umut dağıttı..

Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş, kendilerini iyi günlerin beklediğini belirterek, "Samsunspor, Samsun halkına mal olmaya başladığı günlere geri dönüyor" dedi..

Köktaş, kulüpte yaptığı basın toplantısında, Samsunspor'u iyi günlerin beklediğini söyledi.

Sezonun yarısının geride kaldığını ve bu nedenle futbolcu borçlarını ödeyebilmek için başlattıkları kampanyanın başarılı bir şekilde ilerlediğini belirten Köktaş, şöyle konuştu:
''Genel kuruldan aday çıkmadığı için yönetime devam ediyoruz. İlk iş olarak futbolcularımızın alacaklarını ödeyebilmek adına bir takım çalışmalar başlattık. Bu çalışmalardan en önemlisi şehrimizde 200 kişiye ulaşıp 5'er bin YTL toplayarak, 1 trilyon gibi bir rakama ulaşmak. Yönetim kurulumuz 5 bin YTL ve üzerinde rakamlarla bu kampanyaya baştan katıldı. Bu konuda ulaşabildiğimiz, gittiğimiz her yerden de olumlu cevaplar aldık. Paralarımızı, çeklerimizi ve taahhütlerimizi alıyoruz.''

Samsunspor'a ilginin yüksek olduğunu, gittikleri her yerde de bunu gördüklerini ifade eden Köktaş, ''Şu ana kadar yaklaşık 40 iş adamımızı ziyaret ettik. Yarın ilk yarı için son gün. Bu nedenle biz de futbolcularımızın ücretlerinin yüzde 40'ını ya da 50'sini yarın itibariyle ödemenin gayreti içindeyiz'' dedi.

Gelecek günlerin Samsunspor'un menfaatine olacağına inandığını anlatan Köktaş, ''Artık Samsunspor, Samsun halkına mal olmaya başladığı günlere geri dönüyor. Bu takım, şehrin takımıdır. Şehir takımına sahip çıkacaktır. Bu nedenle şimdiye kadar bize her anlamda destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.

İlk yarının bitmesi ve ikinci yarıda 9 lig maçının olması sebebiyle kombine bilet fiyatlarında değişiklik yapıldığını kaydeden Köktaş, ikinci yarıda kapalı tribünün 50 YTL, maratonun 40 YTL, kale arkasının 25 YTL, VIP'in 300 YTL ve protokolün 600 YTL olacağını bildirdi.

Köktaş, Samsunspor'un, Adanaspor maçı için hazır olduğunu ve bu maçtan puan toplayarak Samsun'a mutlu bir şekilde dönmeyi hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20081218/koktas_umut_dagitti.html

55.hakan

şu anda lider durumdaki kasımpaşayı devirmişiz çok ilginç bir takımız... adana yenemememiz için bir sepep yok ben gol yesekte mutlaka gol bulacağımızı düşünüyorum artık volkan ın ve murat ın kendine güveni geldi.murat dan bir gol bekliyorum bu maçta

beşnumara

19 Aralık 2008, 04:28:19 #87 Son düzenlenme: 19 Aralık 2008, 04:32:15 beþnumara
adanalıların forumunu gezerken bi kişinin yorumuna çok güldüm.arkadaş diyor ki: samsunsporun yendiğimiz karabükspor takımından farkı yok.bence kolay bir maç olacak vs.
arkadaşımız bazı şeylerin farkında değil  heralde.karabük takımını nasıl yendikleri ortada.karabük kalecisi maçı resmen armağan etti adanaspora.neyse bizi samsunspor kısmı ilgilendirir.karabük takımıyla bizi kıyaslayanın futbol anlayışından şüphe ediyorum açıkçası.ahh aahh şu maça tam kadro çıkamıyoruz ki görürdüm o zaman ben o arkadaşı.

veis

sevgili 5 numara hemen her sitede bu tarz yazılar oluyor türklerin genin de var bu.örnegin dinomo kiev fener maçında kievin internet sitesinde maç sonucu için halkın çogu 2-1 olarak o kullanmış.fenerbahçenin sitesinde ise 5-0 alırız %80.yani demem o ki fazla havadan uçmak sıkıntı dogurur bunun inişide var.adanalı arkadaş rahat bir maç demiş ya bende iddaa ediyorum ecel terleri dökecekler yani okadar kolay olmayacak bu maç.

kuzey55

Turgutun 3 maçlık cezası onandı.yani indirim yapılmadı erciyes macında da oynamayacak..