Bank Asya 1.Lig 16.Hafta | Samsunspor'umuz 3-1 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 08 Aralık 2008, 00:31:13

« önceki - sonraki »

SerhaT55

inşşalah alırız...zaten önemli olan kardeşlik...ama sakaryayı yenmemiz lazım 3 puan cok lazım bize ::)

SerhaT55

bu arda tüm camiyanın ve tüm samsun taraftarının bayramı mubarek olsun... :-*

Tufan

keşke pazartesi sakarya altay maçından puan alsaydı şimdi sakaryanın gençleri bize bileniyor. bizim gençler çıksın adam gibi topunu oynasın sakaryayı rahat yeneceklerdir stattada tahminim 10bin civarı seyirci olacaktır....
saldırın be ARMAnız için!!!!

berkay55

alalım artık bu macııı GRUP ISTANBUL 55 ı temsılen bu macıı protokolde ızlıcem ınsallah yüzümüzü kara cıkarmaz takımımız

seckin55

gozgoz yýlmaz

3-1 kazanacağımızı düşünüyorum. Tatangalar gelirse de iyi karşılamak lazım. Manisa kolpalarına rest çekerek bir kez daha adamlıklarını sergilediler.

kuzey55

maçın iddaa oranlı şu şekilde:  1,40  3,70  4,70

inş favori gösterildiğimiz bu maçta bir sürpriz yaşamayız...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: kaan - 11 Aralık 2008, 19:31:24
http://www.tatangalar.com/

Lütfen açılan sayfadaki videoyu inceleyelim neden bu tür şeylerde bu kadar fakiriz bir tarih anlatılacaksa biliyoruzki en zengini biziz bu konuda.Videoda emeği geçenlere teşekkürler gerçekten çok güzel yapmışlar.

ooooooo harbiden süper bir video yapmışlar ya

Sercan

gerçekten güzel video ama ne acıdırki eğer bir futbol takımının gözleri dolduran bir videosu varsa o da bizim kaza belegeselimiz gerçekten insanın tüyleri diken diken oluyor.Allah Samsunsporumuza daha böyle acılar yaşatmaz inşallah...

Sercan

5-6 sene öncesinde çiftlikte hafta sonu dersanedeyken çiftlikten SAMSUNSPOR taraftarları geçerdi davullarla bağırarak ne kadar özenirdik bütün Samsun ayağa kalkardı birden aklıma bu geldi şimdi yersiz oldu biraz galiba... :-[ :-[

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 11 Aralık 2008, 21:10:35
5-6 sene öncesinde çiftlikte hafta sonu dersanedeyken çiftlikten SAMSUNSPOR taraftarları geçerdi davullarla bağırarak ne kadar özenirdik bütün Samsun ayağa kalkardı birden aklıma bu geldi şimdi yersiz oldu biraz galiba... :-[ :-[

bende geçen gün dersaneden sesler duydum ne oluyo dedim pencereden baktım bizimkiler sbk maçına gidiyordu :)

red_white

55.hakan

ben de sorun çıkmazsa yarın samsun a geliyorum inşallah maçta da yerimi alacağım maçtan sonra  4,30 da da tekrar ankara ya otobüsüm var o yüzden maçtan 5-10 dakka erken çıkmak zorunda kalacam galiba umarım son 10 dakikaya 2/0 gibi net bir skorla gireriz de ben de rahat terkederim stadı

HoliganSamSunLu

ALLAH gönlüne göre versin kardeş inşallah allah nede güzel söyletiyor :)

red_white

bizde istanbul grubu olarak maça gitmeyi planlıyoruzz umarım herhangi bir aksilik çıkmaz