Bank Asya 1.Lig 16.Hafta | Samsunspor'umuz 3-1 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 08 Aralık 2008, 00:31:13

« önceki - sonraki »

MeL_55

AlıntıCoşkundere: "Sakarya'yı iyi tanıdık"

Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, Sakarya maçına çok çalıştıklarını ve emeklerinin karşılığını aldıklarını söyledi.

Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere Sakarya maçının zorlu geçeceğini bildiklerini buna göre tedbirler aldıklarını belirterek �Maçın hemen başında Burhan ile girdiğimiz iki net gol pozisyonundan yararlanamadık. Golü ararken kalemizde golü gördük. Devre bitmeden eşitliği sağladık ve ikinci yarıya daha istekli başladık. Yaptığımız oyuncu değişikliklerinden tam randıman aldık. Rakibin kondisyonunun bize yetmeyeceğini biliyorduk. Maçın son 20 dakikasında tempoyu daha da arttırarak, arzu ettiğimiz gollere ulaştık. Bu galibiyeti bize sağlıyan tüm futbolcularımı kutluyorum. Tribünden destekleri ile bizi ateşleyen taraftarlarımıza bu galibiyeti armağan ediyorum.� dedi.

Haberexen.com

jean

iyi oldu bir mutlu pazargunu daha geride kaldi son haftada kazanip ikinci yari neler olacagini gorelim bakalim

Var mı Senden Öte

Bu taraftara harbiden şampiyonluk yakısır süperlig yakısır.2 macıda taraftar sayesinde kazandık güsel bir mac oldu bundan sonrada hep böle devam edecez insallah..
Sakaryasporun bir an önce bu kötü günlerinden kurtulacagını temenni ediyorum
Samsunspor ve Sakarya gercekten ait oldukları yere yani Süperlige dönecektir..
  Macdan önce tatangalı arkadaslarla ciftlikteydik gezdik tozduk muhabbetler ettik
macada beraber qeldik zatenn onlarada dönüs için hayırlı yolculuklar diliyorum..

Kais

Kaya

Almamız gereken bir maçı tam galiba atamayacağız oyun sıkıştı dediğimiz anda cezasahasına dalıp 4 kişiyi birden geçtikten sonra futbol tabiriyle ayağının bababurnuyla filelere yollayan OKTAY kardeşime teşekkür etmekle başlamak isterim.

Maçın gelenine baktığımızda;

HASAN:evet belki güven veriyor ama bugün de bana göre hatalı bir gol yedi kornere atması gereken topu tutmak isteyince malesef rakip oyuncuya geçti ve gol ü gördük inşallah ikinci yarı hazırlık kampında kendini çok daha iyi hazırlar

TURGAY: bugün geldiğinden beri en iyi oyununu oynadığını ben değil herkes düşünüyordu tribünde tebrik etmek lazım yetenekleri doğrultusunda iyi oynadı

KENAN:kaptan yapması gerekeni yaptı mücadelesi yine üstdüzeydi gol deki pozsyon hatası dışında her şeyi istediği gibiydi eskisi gibi topu olumsuz da kullanmadı oyuna sokmasını da bildi

GÖKHAN:gol attı diye söylemiyorum ama sakatlanıp çıkana kadar bence OKTAY VE MURAT ile birlikte sahanın en iyisiydi sürekli yükeselan bir form grafiği var ve ne yapması gerektiğini çok iyi biliyor geçen hafta oyundan çıktıktan sonra gol yemiştik bugün de oyundan çıkarken korkmadım değil

CAN:iç saha da izlediğim kadarıyla en etkisiz maçını çıkardı o bildiğimiz can bindirmelerinden pek fazla göremedik

SEFA:iyi mücadele ediyor  ama ben bir türlü sefa nın oynadığı oyunu anlayamıyorum bugün önliberoda hucumdayken biraz varlık gösterdi ama rakip takım üstümüze gelince stoperlere çok yakın oynayarak kaleye yaklaşmalarını sağladı bir önlübero gibi değildi sanki inşallah o da hazırlık dönemini çok iyi geçirir

VOLKAN:ilginç bir top sürme stiili var ve rakip oyuncuları çok şaşırtıyor süratini de kullanmasını çok iyi biliyor arka adele sindeki sakatlığı onu biraz olsun yoruyor gibi o da düzelirse ikinci yarıda süper bir volkan izleriz

MURAT: bir orta alan oyuncusu ne yapması gerekiyorsa yaptı tam bir görev adamı yedek te oturması futbola resmen ihanet kesinlikle oynamalı ve oynadıkça da daha iyi olabilecek bir yapıya sahip geleceğimizin kadrosunda olacak bir isim

SERCAN:hala ne yapmak istediğini anlayamıyoruz biz özellikle SAMSUN lu futbolcularımız çok sevmek ve bağrımıza basak istiyoruz ama bir türlü olmuyor sercan bugün yine o kadar top ezdi ki hocanın ''artık yapmayacak'' demesi bile hava da kalmış oldu. sarı karta gelince her zaman ki gibi sarı kart görülmesini gerektirecek bir pozisyon değildi.. artık genc futbolcu gözüyle bakmıyoruz sercan a artık tecrübeli olmalı mücadelesine gelince mücadele açısından teşekkür ediyoruz

**OKTAY** : maçın kesinlikle yıldızı sahanın bugün her yerinde oynadı sol da başladı ortaya geçti sağa geçti santrafor gibi bile oynadı yüreğini ortaya koyduğu her halinden belliydi böyle bir kişiliği kazanmak bir sezonda 10 maç kazanmaktan çok daha önemli benim için iyi ki OKTAY gibi bir oyuncumuz var iyi ki SAMSUNSPOR umuzu tercih etti SAMSUNSPORluyum diyerek ... ALLAH senden razı olsun tribün yürekli profesyonel

BURHAN : biraz son vuruş olsa bu takımda o kadar gol atar ki kendisi bile inanamaz ilk yarıda öyle 2 net pozisyonu var ki tribünde herkes ben girip atacağım kardeşim sonunda dercesine üzüntü içerisindeydi. kesinlikle daha önce turgutta birçoğumuzun söylediği gibi idmanların dışında kendisi özel olarak çalışması lazım inşallah o da ikinci yarya iyi giriş yapar ilk erciyes maçında başladığı gibi

HAKAN-ÖMÜR: ömür oyuna girdi fakat zaman kısıtlı ve  sakarya ının doldur-boşaltına rast geldi ve topu sadece hava da izlemek zorunda kaldı  :P hakan gerekeni yaptı mücadeleci yapısıyla gökhan ın açığını kapatmaya çalıştı stoperde daha verimli olduğu ön liberodan daha deneyimli davrandığı bana göre bu maçta da ortaya çıktı

Taraftarımıza gelince maçı 60.dakikadan sonra adeta çevirdi ve futbolcularımızın kendine gelmesini sağladı bende sesim kısılana kadar bağırdım ve desteğimi sonuna kadar verdim maddi durumu belli olan insanlarımızın güzel tarftarlarımızın var gücüyle SAMSUNSPOR umuzu desteklediği bu dönemde bugün maraton tribününde sitemizin açmış olduğu pankartta da olduğu gibi görevlerini ihmal eden asli görevleri SAMSUN ve SAMSUNSPOR olan gerekli kişilerin de bizlerden feyz almasını artık dilemiyoruz  eyleme geçmelerini istiyoruz, biz gerekeni yapıyoruz artık sıra sizde ey SAMSUN da yaşayıp ta bizleri ve bu güzide kulübümüzü göremeyen görmemezlikten gelenler bizlerin hakları üzerinizde bir an önce kurtulun bu vebal den
  maç ta olduğum için kendimce bir değerlendirme yaptım maça gelemeyen SAMSUNSPOR lular için o anları yaşamış gibi hissetmelerini dilerim bir kusurumuz oladuysa afola
                                                                                                saygılar...

red_white

zannetmiyorum bence samsun basketi bitirmeye çalışan kişilrin uydurması buu çünkü bu maçtada görüldü şirinler gelmeden önce takım ruhsuzdu yabancılar şaşkın 10 sayı farkla yenilioduk ama salonun hawası bir anda değişti vede maçı kopardıkk

hazel altintas

SAMSUNSPORUMUZU tebrik ediyorum haftaya adanasporuda yenip üst sıralara doğru yükselmek istiyoruz inş

sBc-55

Alıntı yapılan: red_white - 14 Aralık 2008, 20:44:37
zannetmiyorum bence samsun basketi bitirmeye çalışan kişilrin uydurması buu çünkü bu maçtada görüldü şirinler gelmeden önce takım ruhsuzdu yabancılar şaşkın 10 sayı farkla yenilioduk ama salonun hawası bir anda değişti vede maçı kopardıkk

iyide bu a.q maçı cumartesi iken..neden pazara aldılar.basket yöneticilerinden bi açıklama bekliyoruz  ;)  ;)

mehmet yılmaz

14 Aralık 2008, 20:57:12 #278 Son düzenlenme: 14 Aralık 2008, 21:00:33 samsuni

Tatanga dostlarımız

Taraftarımız Sakaryaspor'u tribüne çağırıyor

ss.biz grubu

Büyükşehir Belediye Başkanımız, Samsunspor'umuza Sahip Çıkınız pankartımız

Seremoni

Maratonun bir bölümü

Maç içinden...

Maç sonu

Meskenler

Alıntızannetmiyorum bence samsun basketi bitirmeye çalışan kişilrin uydurması buu çünkü bu maçtada görüldü şirinler gelmeden önce takım ruhsuzdu yabancılar şaşkın 10 sayı farkla yenilioduk ama salonun hawası bir anda değişti vede maçı kopardıkk

tbf  özelikle bi şehirde iki takım varsa ayrı ayrı gunlere verıyo maçı bu bi kesin ama sbk macı cumartesıyken dilekce yazıp pazara aldırmışlar gerekçe ise biz futbol taraftarı degıl basket taraftarı  istıyoz dıyolarmış  ama bu haftada gorduk taraftar olmadan sbk bır hıc miş

edmontdante

14 Aralık 2008, 20:59:33 #280 Son düzenlenme: 14 Aralık 2008, 21:03:04 edmontdante
Alıntı yapılan: iak5529 - 14 Aralık 2008, 20:09:30
 HASAN:evet belki güven veriyor ama bugün de bana göre hatalı bir gol yedi kornere atması gereken topu tutmak isteyince malesef rakip oyuncuya geçti ve gol ü gördük inşallah ikinci yarı hazırlık kampında kendini çok daha iyi hazırlar

Bence de Hasan yediği golde hatalıydı.Ancak aldığı pozisyon itibarıyla topu kornere atması mümkün değildi .Çünkü kalenin içine geriye doğru hamle yaptı.Topla beraber içeri girebilirdi.Hasan hatalı ama bu hata pozisyon almasına ilişkin.Daha düzgün pozisyon alsaydı bırak kornere atmayı topu tutabilirdi bile

edmontdante

Alıntı yapılan: meskenler55 - 14 Aralık 2008, 20:59:15
tbf  özelikle bi şehirde iki takım varsa ayrı ayrı gunlere verıyo maçı bu bi kesin ama sbk macı cumartesıyken dilekce yazıp pazara aldırmışlar gerekçe ise biz futbol taraftarı degıl basket taraftarı  istıyoz dıyolarmış  ama bu haftada gorduk taraftar olmadan sbk bır hıc miş

Evet maç aynı güne konursa gerçekten basket seyircisi görürler salonda.Hiçbir SAMSUNSPOR'LU Takımın maçı varken SBK maçına gitmez.Basket seyirciside oturur film izler gibi maç izler.Şuna inanıyorum futbol seyircisi olupta  stadta tezahurata pek katılmayanlar bile SBK maçlarında tribünde  basket seyircilerinden çok daha fazla katılım gösteriyor

sBc-55

keşke gitmeseydiniz..yenilselerdide taraftarın değerini anlasalardı

mehmet yılmaz

14 Aralık 2008, 21:13:39 #283 Son düzenlenme: 14 Aralık 2008, 21:35:42 samsuni

Diğer pankartımız da görünüyor arkada...

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Aralık 2008, 18:18:09
Murat Yıldırım kesinlikle oynamalı! Birilerin yer açacağız diye çocuğu harcamamalrı lazı artık...

Maçı 2 farklı kazanırız diye düşünüyorum.

Keşke 3-4 deseymişim :)

bengülü

tebrikler samsunsporum pankart güzel olmuş pankartı görse sayın başkan ama inş. görmemezlikten gelmez.