Bank Asya 1.Lig 16.Hafta | Samsunspor'umuz 3-1 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 08 Aralık 2008, 00:31:13

« önceki - sonraki »

veis

cem den çok güzel bi not ama samsunspor bu sagı solu belli olmuyor ki.bizim tek sorunumuz süreklilik devamlılık yok ve buna ercüment hoca umarım en kısa zamanda çözüm bulur.

Mert

Artık kazanırız demicem ne olacağı belli olmuyor.Gaziantep maçını da alırız dedim olmadı.İyi olan kazansın.

King Of The North

Temennim kazanmaktan yana ama puan kaybedersek kötü günler zaten yakınımızda iyice demoralize oluruz,Sakarya maçı önemli,uzun bir aradan sonra tribünde olacağım için şimdiden heyecanlıyım.

kuzey55

özgürcan yokmuş sakarya'da bizim defans sağlam ortasaha iyi hızlı adamlarımız var eğer gol yollarında şanslı olursak rahat kazanırız.oktay,volkan,murat gibi hızlı oyuncularımıza büyük iş düşecek bu hafta.hakan akman oynarsa gol yollarında sıkıntı çekmeyiz diye düşünüyorum ama oynamasa bile oktay,murat,sefa,sercan,volkan rahatlıkla gol atabilecek oyuncular...kötü oynadığımız maç sayısı çok az sezon başından itibaren,ayrıca kendi sahamızda daha iyi sonuclar alıyoruz.bu maçtan çok korkum yok.öyle ya da böyle kazanırız.sakarya yıda bu durumda yenemezsek zaten hedefimiz ligde kalmak olur...

kuzey55

maçın hakemi HAKAN CEYLAN gectiğimiz sezon samsunda malatyayoı 2-0 mağlup ettiğimiz maçı yönetmiş.bu sezon ise kartala deplasmanda 2-1 mağlup olduıgumuz o şanssız maçı yönetmti...umarım adil bir yönetim gösterir.

ali ihsan

Normal şartlarda kazanmamız gereken bir maç.Lakin İçerde Giresun'dan 4 yemiş,Karabük'e puan vermiş bir takım olarak her türlü sürpriz sonucada hazırlıklı olmalıyız.Genede bu maçı alacağımıza inanıyorum.Ayrıca Sakaryaspor'unda bu durumda olması gerçekten üzücü.İnşallah toparlanıp ligde kalırlar.

Kaya

geçen sene çok rahat kazanıp gitmişlerdi tabi ki takımımızın durumu da ortadaydı bu sene de biz inşallah rahat kazanırız

CeLiL_55

ben bu maçta yenilicemizi düşünmüyorum puan alırız inş kazanan taraf biz oluruz.

esedullah

İNŞALLAH BU MAÇI ALIRIZ YOKSA ÇOK ZOR GÜNLER BEKLİYO BİZİ

FaT1h

normal şartlarda bu macı rahat almamız gerekiyo kendi evimizde iyi oynuyoruz ve alacagız ilk yarıyı iyi bitirmemiz lazım

Lazoli

Alıntı yapılan: FATIH - 10 Aralık 2008, 15:55:54
normal şartlarda bu macı rahat almamız gerekiyo kendi evimizde iyi oynuyoruz ve alacagız ilk yarıyı iyi bitirmemiz lazım

walla biz samsunsporun taraftariyiz
samsunspor ters islerin takimi
hic olmadik maclari kaybediyoruz
bu sefer ümitliyim ama bakalim nolacak??

FaT1h

Alıntı yapılan: Lazoli - 10 Aralık 2008, 16:48:40
walla biz samsunsporun taraftariyiz
samsunspor ters islerin takimi
hic olmadik maclari kaybediyoruz
bu sefer ümitliyim ama bakalim nolacak??

şunu iyi biliyoruz türkiye de tek sagı solu belli olmayan takımız !

kuzey55

10 Aralık 2008, 18:27:35 #27 Son düzenlenme: 10 Aralık 2008, 18:35:31 kuzey55
Alıntı

Ayrıca taraftar grupları, Başkan Köktaş'a, Samsunspor atkısını hediye ederek, her zaman takımın ve yönetimin arkasında oldukları bildirdi. Kendisine hediye edilen atkıdan dolayı mutlu olduğunu belirten Fuat Köktaş, "İçinde yaşadığımız sıkıntılı süreçte Samsunspor'a gönül veren ve her türlü şartlarda takımını destekleyen taraftarımızın sonuna kadar arkasındayız" dedi. Köktaş ayrıca, bayramlaşmaya gelen minik taraftarlara bayram harçlığı verdi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=7022

http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=30&go=136008

bugün bayramlaşma dolayısıyla teisilerdeydik.başkanımıza sitemiz ve grup istnbul55 atkısı hediye ettik.ayrıca taraftar olarak başkanımızın arkasında oldugumuzu söyleyip bu kutsal görevi sürdürmesini istedik.kendisi de esprili bir dille ben bıraksam da beni bırakmıyolar diyerek cevap verdi.bu zor günlerde taraftarın desteğine çok ihtiyacları olduğunu,takımı son dakikaya kadar desteklememiz gerekdiğini dile getirdi.ayrıca bir süre antrenmanı izledik futbolcular gayet hırslı ve istekliydiler.kendileride böyle kolay maçlarda kötü sonuclar aldıklarının farkındalar.işi sıkı tutacaklardır mutlaka.

Sadece Samsunspor

HoliganSamSunLu

bu maçı 2-1 alırız zor bir maç olucak ama yenicemizden eminim.